Zabawki seksualne domowej roboty i zabawki seksualne dla majsterkowiczów

Domowe zabawy erotyczne

Zabawki seksualne domowej roboty i zabawki seksualne dla majsterkowiczów do robienia w domu Wyobrażeń

Seksowne zabawki domowej roboty i zabawki dla majsterkowiczów mogą wydawać się trochę przerażające - zwłaszcza jeśli przeczytałeś kilka naprawdę okropnych historii o ludziach używających przedmiotów gospodarstwa domowego podczas seksu i ponoszących tego konsekwencje. Dobrej jakości seks-zabawki muszą być wykonane z materiałów bezpiecznych dla ciała, abyś Ty i Twój srom byli w najlepszej kondycji.

Ale to nie oznacza, że nie ma mowy o majsterkowaniu i domowych zabawkach seksualnych - zwłaszcza, że zdajemy sobie sprawę, że nie każdego stać na rozbryzganie się na wibratorze. Stephanie Alys, ekspert w dziedzinie seksu i założycielka MysteryVibe, wyjaśnia, że istnieją pewne bezpieczne elementy, które można modyfikować i używać jako zabawki seksualne.

"Ostatnio obserwujemy, jak wzrasta wykorzystanie zabawek seksualnych domowej roboty i zabawek dla majsterkowiczów, gdy ludzie szukają rzeczy zwiększających intymność i seks w domu", mówi Stephanie. "Ogórki, szczotki do włosów, telefony komórkowe... to wszystko są rzeczy, na których ludzie eksperymentowali podczas masturbacji. Po pierwsze, nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek z nas naprawdę chciał, żeby nasza komórka utknęła w nas! Po drugie - i co najważniejsze - jest to bardzo niebezpieczne. Wkładanie takich przedmiotów może zakłócić naturalną równowagę pochwy i spowodować różnego rodzaju infekcje."

Stephanie wyjaśnia, że absolutnie niezbędne jest edukowanie się w zakresie znaczenia bezpiecznych dla ciała zabawek seksualnych. Bardzo ważna jest również dbałość o nasze genitalia - pomyślcie przecież, co mogą nam one zrobić! "Nie oznacza to, że nie ma sposobów, aby bawić się w domu, z ulubioną zabawką lub bez niej" - wyjaśnia. Tutaj Stephanie pokazuje nam siedem sposobów na majsterkowanie z przedmiotami domowymi i robienie bezpiecznych zabawek seksualnych domowej roboty.

Rusz głową i zacznij zabawę erotyczną

Rusz głową i zacznij zabawę erotyczną

Seksowne zabawki domowej roboty i zabawki dla majsterkowiczów, które możesz samemu zaprojektować

PIÓRA

"Drażnić i miażdżyć partnera miękkim, delikatnym dotykiem pióra", sugeruje Stephanie. "Używanie piór podczas seksu to świetny sposób na zbudowanie antycypacji i pozostawienie partnera gapiącego się na twój dotyk. Podążaj za ciałem swojego kochanka piórkiem, aby wzmocnić jego doznania, pozostawiając mrowienie od stóp do głów".

Stephanie mówi również, że jeśli jest to bardziej intensywna przyjemność jesteś po, można spróbować za pomocą wibratora, podczas gdy twój partner drażni szyję, sutki i wewnętrzne uda z piórem.

KOSTKI LODU

Zabawa z temperaturą może być naprawdę zabawnym sposobem na wypróbowanie nowych wrażeń i zwiększenie czułości. "Używaj kostki lodu podczas seksu oralnego, aby drażnić sutki i tworzyć lekkie kałuże, możecie obaj lizać swoje ciała", mówi Stephanie.

"Zacznij od ssania kostki lodu, zanim ją wyjmiesz i dasz swojemu partnerowi seks oralny. W tym samym czasie, możesz użyć tej samej kostki lodu do śledzenia wzdłuż ich wewnętrznych ud. Ta mieszanka gorąca i zimna może naprawdę rozsadzić ich umysł." Nie zapomnij wziąć jej na zmianę, ponieważ zaufaj nam, bycie na odbiorze jest niesamowite.

KRAWAT

Jeśli nie posiadasz starego krawata, możesz również spróbować wstążki lub kawałka materiału, który może służyć jako opaska na oczy. "Odcinanie jednych zmysłów w naturalny sposób wzmacnia pozostałe, co oznacza, że będziesz wyjątkowo wrażliwa na dotyk swojego partnera" - mówi Stephanie.

"Opaski w ciemno to świetny sposób na zbadanie władzy podczas seksu, dający wam obu szansę na odgrywanie dominującej roli. Dla wielu z nas brak możliwości widzenia zmniejsza zahamowania, co oznacza, że będziesz mniej skoncentrowana na swojej "O twarzy", a bardziej na każdym ruchu, jaki wykona Twój partner. "Zacznij od pocałowania ich w szyję, a następnie skubania sutków i lizania każdego cala ciała". Drażniąc, doprowadzasz ich do szaleństwa."

Ta zawartość jest importowana z {nazwy emblematu}. Możesz znaleźć tę samą zawartość w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

TWOJA GŁOWICA PRYSZNICOWA

To może zabrzmieć tak banalnie, jak używanie elektrycznej szczoteczki do zębów, ale wy staroświeckie prysznice jesteście znacznie bezpieczniejsi. "Jest powód, dla którego masturbacja w wannie lub pod prysznicem jest tak popularna". Po pierwsze, jesteś już nagi... jesteś mokry i śliski, jesteś zrelaksowany i masz trochę czasu dla siebie" - mówi Stephanie.

"Weź prysznic i przyciśnij go do łechtaczki, zaczynając od zimnej do ciepłej. Jeśli masz fantazyjną głowicę prysznicową z różnymi ustawieniami intensywności - teraz masz szansę w końcu ją wypróbować". Jeśli masz wodoodporny wibrator, możesz go również użyć obok głowicy prysznicowej, aby uzyskać podwójne doznania.

APASZKA

Szalik to najwyraźniej przedmiot wielu talentów. "Poproś partnera, żeby związał ci nadgarstki, albo do twojej głowy i wypróbował twój własny scenariusz gry siłowej", sugeruje. "Z zawiązanymi rękami (a nawet stopami) nie będziesz miał nic do powiedzenia, gdzie twój partner się dotyka lub ściska". To sprawi, że będziesz czuł się podekscytowany, błagając ich o więcej." Tylko upewnij się, że ustalisz swoje granice i bezpieczne słowa, zanim zaczniesz grać.

ŻYWNOŚĆ

Zabawki seksualne domowej roboty - Zabawki seksualne dla majsterkowiczów
Żywność może być bezpieczną, domową zabawką seksualną, o ile nie ma ona kontaktu z pochwą.gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.