Sklep erotyczny sprzedaje sprawdzone dobre feromony

Dlaczego sklep erotyczny sprzedaje feromony?

Dlaczego sklep erotyczny sprzedaje feromony?

Feromony to bezwonne, tajemnicze miłosne substancje chemiczne, które sygnalizują nastrój, orientację seksualną i zestaw genów. Zwierzęta używają tych substancji, aby przyciągnąć potencjalnych partnerów. Więc jest to naturalny produkt uzupełniający ofertę sklepu erotycznego. Każdy sex shop powinien posiadać listę takich produktów, która będzie pozwalała zaspokoić oczekiwania klientów.

Co powinniśmy wiedzieć o feromonach zanim kupimy je w sex shop?

Co powinniśmy wiedzieć o feromonach zanim kupimy je w sex shop?

W sensie naukowym feromony działają na specjalne receptory, zwierzęcy instynkt, który nie przestrzega żadnej logiki. Ludzie całkowicie nieświadomie wybierają partnerów po zapachu.

I to nie jest zapach perfum z domu mody, nie coś, co można wyczuć i opisać, to rodzaj całkowicie nieuchwytnej świadomości i zapachu, ale cząsteczkowy aromat czytelny na poziomie podświadomości. Mówiąc dokładniej, nie jest to nawet aromat, ale lotne substancje wytwarzane przez ludzkie ciało, które sprawiają, że jest ono atrakcyjne seksualnie. Ich obecność jest odczytywana przez peryferyjny dział układu węchowego, który przekazuje sygnał do mózgu: wybierz tę konkretną osobę.

W rzeczywistości natura nikogo nie pozbawia seksualności, po prostu daje niektórym nieco więcej niż innym. Efektem tego ludzie atrakcyjni seksualnie to ci, których ciało wytwarza dużo feromonów. Te lotne substancje można sztucznie syntetyzować. Perfumy damskie z feromonami mają przyciągać mężczyzn, a perfumy męskie z feromonami mają przyciągać kobiety.

Same feromony w ogóle nie pachną, więc nikt nie może powiedzieć, że ta osoba używa specjalnych perfum. Niektórzy producenci perfum feromonowych nie wymyślają nowych zapachów, ale powtarzają popularne aromaty znanych marek. 

Sklep erotyczny poleca dobre feromony

Feromony dla mężczyzn

ZDJĘCIE NAZWA PRODUKTU CENA KUP U NAS KUP ONLINE
Tabletki na potencję Sexual Health Series Cum On 30 Tab 103E353

Feromony Love Desire GOLD men 100 ml 103E347​

189,99zł.
sklep@potencja2010.pl Męskie feromony możesz sobie kupić w sklepie erotycznym eroprezent.pl ale po co tam iść skoro jesteś już u nas i możesz kupić na tej stronie :)
Sexual Health Series Feromony Feromony Love Desire Dla Mężczynzn 100 ml 110E549

Sexual Health Series Feromony Feromony Love Desire Dla Mężczynzn 100 ml 110E549​

119,99zł. sklep@potencja2010.pl Męskie feromony możesz sobie kupić w sklepie erotycznym eroprezent.pl ale po co tam iść skoro jesteś już u nas i możesz kupić na tej stronie :)
Feromony Essence 7,5 ml Men 103E202

Feromony Essence 7,5 ml Men 103E202​

159,99zł. sklep@potencja2010.pl  
Miyoshi Miyagi Feromony Next caliX cali for men 80 ml 103E096

Miyoshi Miyagi Feromony Next caliX cali for men 80 ml 103E096​

199,99zł. sklep@potencja2010.pl  
BeMine 100ml Feromony dla mężczyzn 124E814

BeMine 100ml Feromony dla mężczyzn 124E814

99,99zł. sklep@potencja2010.pl  

Feromony dla kobiet

ZDJĘCIE NAZWA PRODUKTU CENA KUP U NAS KUP ONLINE
Sexual Health Series Feromony Love Desires Premium 2X Mocniejsze Feromony Women 100 ml 103E348

Sexual Health Series Feromony Love Desires Premium 2X Mocniejsze Feromony dla kobiet 100 ml 103E348​​

189,99zł.
sklep@potencja2010.pl Damskie feromony możesz sobie kupić w sklepie erotycznym eroprezent.pl ale po co tam iść skoro jesteś już u nas i możesz kupić na tej stronie :)
Sexual Health Series Feromony Erotyczne Feromon Dla Kobiet Nr1 Love Desire 100 ml 103E204

Sexual Health Series Feromony Erotyczne Feromon Dla Kobiet Nr1 Love Desire 100 ml 103E204​

119,99zł. sklep@potencja2010.pl Damskie feromony możesz sobie kupić w sklepie erotycznym eroprezent.pl ale po co tam iść skoro jesteś już u nas i możesz kupić na tej stronie :)
Bezzapachowy Koncentrat Feromonów dla kobiet 7,5 ml 105E735

Bezzapachowy Koncentrat Feromonów dla kobiet 7,5 ml 105E735​

99,99zł. sklep@potencja2010.pl  
Feromony Mariko Sakuri 50 ml dla kobiet 111E068

Feromony Mariko Sakuri 50 ml dla kobiet 111E068​

129,99zł. sklep@potencja2010.pl  

Feromony do zadań specjalnych!

Z kolei zapachy z feromonami do samochodów są przeznaczone dla osób uprawiających auto-sex lub uwielbiających przygody na drodze. Jeśli więc lubisz jeździć nocą po mieście i łatwo się zaprzyjaźniać, spróbuj zwiększyć siłę, rozpylając zapachy z feromonami. Z wyglądu te nie różnią się szczególnie od zwykłych zapachów do wnętrza samochodu, mają haczyki do zawieszania na lustrze. Z kolei patyczki rattanowe zanurzone w butelce aromatyzowanego płynu są idealne do stworzenia erotycznej atmosfery w sypialni. Piękna pościel, odrobina wina i całkowicie magiczny aromat, który przygotuje cię na noc miłości. Olejek do masażu feromonowego zawiera kilka afrodyzjaków, substancji wzbudzających pożądanie seksualne.

Takie oleje nie są sprzedawane w aptekach, ich celem jest nie tylko pielęgnacja skóry, ale także relaksująca gra wstępna przed seksem. Czasami feromony są również dodawane do produktów do masażu. Są syntetyzowane w taki sposób, że działają na oboje partnerów.

Feromony mogą pomóc nie, tylko jeśli chodzi o życie seksualne, ale także w przypadku kontaktów społecznych. Stosując je zauważysz że ludzie zaczynają cię lubić, wydajesz się ładniejszy, charyzmatyczny i niewytłumaczalnie wyróżniasz się z tłumu.

Czy perfumy działają z feromonami?

Czy perfumy działają z feromonami?

Możesz zdecydowanie powiedzieć - tak Feromony są zdolne do prawdziwych cudów, ale są delikatnymi i kapryśnymi substancjami. Dlatego do zakupu perfum z feromonami należy podchodzić mądrze, dokładnie badając ich skład i wzmacniając pierwiastki chemiczne.

Konieczne jest, aby zawierały one androstenon lub jego analogi. Jeśli etanol jest wskazany na liście składników, feromony nie pozostaną w perfumach, ponieważ alkohol bezwzględnie je niszczy. Ponadto feromony szybko rozpadają się w powietrzu, dlatego lepiej jest używać perfum bezpośrednio przed prywatnym spotkaniem. Nie zawsze można również przewidzieć, w jaki sposób feromony perfum będą łączyć się z feromonami własnego ciała. Wybierając swój ulubiony zapach, lepiej nie oszczędzać, ponieważ poważne kompozycje perfum z feromonami nie są tanie.

Działanie feromonów na podstawie źródła:

http://kosmos.icm.edu.pl/PDF/2008/127.pdfSłowa kluczowe
feromony, sklep erotyczny
Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.