Ludzie, którzy wykonują te prace, są najbardziej skłonni do używania zabawek seksualnych

Zabawek erotycznych najczęściej używają...

Czy masz ochotę na wibrator pocisku lub wtyczki do tyłka, istnieje cały szereg zabawek seksualnych tam, aby uzyskać swoje ręce na. Od cichych wibratorów, do oralnych symulatorów seksu, do magicznych różdżek, wybór jest dosłownie niekończący się. Ale z ludźmi, którzy nadal są tak skryte o tym, co wstaje w sypialni, nie mamy tendencji do akcji publicznej dokładnie jakiego rodzaju produkty kupujemy i używamy.

Jednak nowy sondaż YouGov ujawnił wszystko na temat brytyjskich nawyków zabawek seksualnych, w tym zawodu najprawdopodobniej posiadać i używać zabawek seksualnych. I to na pewno nie jest to, czego można się spodziewać.

Z badań wynika, że większość pracowników kupujących zabawki seksualne to księgowi, przy czym 64% ankietowanych księgowych, którzy korzystali z zabawek seksualnych, posiada również co najmniej jedną zabawkę seksualną. Stwierdzono również, że księgowi uprawiają najwięcej seksu w porównaniu z innymi zawodami, przy czym 20% księgowych uprawia seks przynajmniej raz dziennie. Wszystkie te liczby muszą być nudne, prawda?

Ponadto, nie oszukujmy się, jeśli jesteś w pracy zarabiającej przyzwoitą pensję, to prawdopodobnie masz do dyspozycji dochód, który możesz zaoszczędzić na przyjemności.

Służba zdrowia druga w kolejce po sex zabawki

Służba zdrowia druga w kolejce po sex zabawki

Drugą pod względem prawdopodobieństwa posiadania zabawek seksualnych kategorią pracy są pracownicy służby zdrowia i medycyny, według badań zleconych przez sextech.co.uk. 54% ankietowanych lekarzy i pracowników służby zdrowia, którzy korzystali z zabawek seksualnych, posiada co najmniej jedną zabawkę seksualną, przy czym 3% pracowników służby zdrowia jest również właścicielem ponad 10 zabawek seksualnych.

Medycyna jest ściśle monitorowana przez osoby pracujące w sektorze edukacji, przy czym 52% specjalistów z sektora edukacji, którzy korzystali z niej, posiada co najmniej jedną zabawkę seksualną. Najmniej seks-zabawek mają osoby pracujące w branży informatycznej i telekomunikacyjnej - 34% osób, które używały seks-zabawek, następnie 32% pracowników handlu detalicznego, a na samym dole - tylko 30% pracowników produkcji, którzy są właścicielami zabawek seksualnych.

Badania ujawniły również najbardziej popularne rodzaje zabawek seksualnych dla osób w różnym wieku, z których 18-24 lata preferują zabawki analne i porno VR, a 25-34 lata najbardziej lubią zabawki typu kink, strap-ons i masturbatory.

35-44-latki preferowały dildosy i zabawki do sutków, a 45-54-latki wybierały wibratory i pierścienie. Przydatna wiedza, gdy robisz to w ostatniej chwili na świąteczne zakupy?

 sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.