Kompletny przewodnik dla początkujących po pompkach do penisa

Jakie są początki zabawy z pompką do penisa

Jako użytkownik pompki do penisa mogę powiedzieć, że są one dużo zabawy. Pompy penisowe robią dokładnie to, co myślisz, że robią, pompują penisy. Shocker! Zabawki seksualne otaczają penisa w cylindrze i pozwalają pompować powietrze, tworząc próżnię. To zwiększa ukrwienie penisa, co skutkuje zwiększoną wrażliwość i tymczasowe powiększenie penisa. Zostały one pierwotnie stworzone, aby pomóc ludziom cierpiącym na zaburzenia erekcji i jako alternatywa dla Viagry.

Chociaż są one również często nazywane powiększalniki penisa, nie ma wiele dowodów na to, że stale zwiększa rozmiar erekcji. Przepraszam! Ale to nie powstrzymuje ich od bycia zszywkami w sex shopach. Oto ostateczny przewodnik po pompach penisowych: od jak ich używać, do których pompy penisowe są najlepsze do zakupu.

KTO MOŻE UŻYĆ POMPKI DO PENISA?

KTO MOŻE UŻYĆ POMPKI DO PENISA?

Niezależnie od Twojej tożsamości płciowej lub orientacji seksualnej, jeśli masz penisa - lub Twój partner - możesz go pompować! Uwielbiam bezsensowną zabawkę seksualną.

Pompy penisowe są najczęściej używane podczas samodzielnej zabawy i masturbacji, ale są one zabawne pary seks-zabawka do wniesienia do partnerskiej zabawy i często używane w dominującej i uległej roli BDSM grać (z bezpiecznymi słowami, oczywiście) Nawet X Zawodnicy Factor używać ich! Yep...


DLACZEGO LUDZIE UŻYWAJĄ POMP PENISOWYCH?

Istnieje kilka powodów, dla których ludzie używają penis-pompek. Pierwszym z nich jest po prostu dać użytkownikowi obrzęk erekcji, który jest utrzymywany po pompowania przez umieszczenie na pierścień koguta (co pomaga utrzymać krew i ciśnienie w). Są one zabawnym i szybkim sposobem na zwiększenie pewności siebie, wrażliwości i sprawia, że rzeczy czują się nieco większe.

"Jest w nich też coś złego w zabawie z fetyszem".

Jako seks-zabawka, są one często używane do wizualnego wzrostu penisa. Dorosły wykonawca James Bennett mówi: "Czuję, że jest również kinky-fetish-play feel o nich, bo kiedy twój kutas jest w nim naprawdę chcesz go dotknąć, ale to jest w komorze, więc to jest niemożliwe".

Ale najbardziej popularnym powodem, dla którego ludzie ich używają, jest powiększenie penisa. Istnieją argumenty za i przeciw użyciu pomp penisowych dla stałych wyników, ale najlepsze wyniki są często przypisywane do wody obsługiwane "pompy wodne".

JAK UŻYWAĆ POMPKI DO PENISA

1.Lubrkant

Rozpocznij od nałożenia cienkiej warstwy środka nawilżającego na bazie wody na podstawę penisa, aby zapobiec podrażnieniom. Pomaga to również usunąć nadmiar włosów łonowych. Umieść cylinder nad penisem (nie musisz być w stanie erekcji). Jeśli cylinder ma tuleję z pompą, należy ją wsunąć na wałek.

2.Pompuj!

Istnieje wiele różnych sposobów obsługi pomp; pompy ręczne, pompy o działaniu spustowym, a także zasilane bateryjnie są opcjami. Wszystkie robią to samo, więc wystarczy tylko ścisnąć, pociągnąć lub nacisnąć przycisk.

3.Powoli

Osiągniesz maksymalną wydajność od 30 sekund do trzech minut. Aby uzyskać najlepsze i najwygodniejsze rezultaty, należy powoli zwiększać ciśnienie, wyczuwając je. Słuchaj swojego ciała, a jeśli zacznie czuć się niekomfortowo - natychmiast przestań.

4.Wyjęcie

Wcisnąć zawór zwalniający, aby zatrzymać ssanie i wyjąć rurę. Aby utrzymać opracowany rozmiar, należy założyć pierścień.

CZY POMPY PENISOWE NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ?

CZY POMPY PENISOWE NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ?
Wyniki naprawdę zależą od tego, czego się spodziewasz, więc musisz być realistą. Jeśli szukasz pomocy w uzyskaniu erekcji - to tak, one działają i szybko. Jeśli szukasz, aby zwiększyć wrażliwość i cieszyć się wizualnie rośnie to na pewno będziesz zadowolony.

Jednak pompa do penisa nie da ci większej erekcji, wbrew powszechnemu przekonaniu! Istnieją różne opinie tam, ale nie ma dowodów na poparcie tych roszczeń. Seks zabawka wpływowca Dick Baker twierdzi, "Zauważyłem również raz byłem pompowania przez miesiąc lub tak, że wiotki mojego penisa wzrosła długości i obwodu o niewielką ilość". Ale gdyby to było powszechnie prawdą, myślę, że większość populacji posiadającej penisa byłaby z nim na stałe związana.

NAJLEPSZE POMPY PENISOWE


Dla początkujących

Fantastyczną podstawową i prostą w obsłudze pompą penisową jest Tracey Cox EDGE Performance Pump. Jest ona przystępna cenowo i robi dokładnie to, co mówi na opakowaniu.

Jeśli chcesz pobawić się w pompowanie penisa w ramach rutynowego obżarstwa prącia, to nie patrz dalej niż Hydromax7 z Bathmate. To urządzenie z napędem wodnym ma garnered rave recenzje na przestrzeni lat, z wielu kredytowania go dla ich ulepszone funkcje erekcji i zwiększona (wiotki) rozmiar penisa.

Dla miłośników pomp penisowych

Pompa podstawowa LA PUMP jest znana z szybkich wyników i łatwej w obsłudze konstrukcji, w tym z manometru. Pompy LA są prawdopodobnie najbardziej znaną marką pomp penisowych na świecie, i są one warte dodatkowej gotówki.

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.