Jak kupić dobre feromony?

Feromony metodą przyciągania uwagi

Czemu jakość feromonów jest istotna?

Feromony to produkty, które znajdują wielu nabywców. Na fali popularności pojawiają się regularnie takie, które oferowane są w bardzo atrakcyjnej cenie. Wielu klientów chętnie wybiera właśnie te. Bardzo często jednak okazuje się, że zakup wcale nie był korzystny. Niska cena często równa się niska jakość

Bardzo często w sprzedaży dostępne są wody perfumowane, w których ilość feromonów jest praktycznie równe 0. W efekcie nie wykazują one żadnego działania, a ich nabywcy są mocno rozczarowani. Może się też zdarzyć również i tak, że zostanie zakupiony drogi produkt, w którym zawartość feromonów jest tak niska, że trudno spodziewać się, że będzie on działał.

Jak sprawdzić czy produkt zawierający feromony będzie skuteczny?

W sprzedaży są także produkty markowe. Nie należą one do tanich, ale ich działanie zostało sprawdzone i potwierdzone przez tysiące ludzi na całym świecie. Feromony nie mogą kosztować kilka złotych. Ich synteza w laboratoriach to proces bardzo kosztowny.

Flakonik feromonów o pojemności 5 ml nie może kosztować mniej niż 60 zł. Jeżeli w ofercie znajdują się produkty w niższej cenie, to naprawdę warto zastanowić się czy w ich składzie jest taka ilość feromonów, aby skutecznie wpłynęły one na zachowanie osób, na których nabywcy najbardziej zależy.

Kupując feromony zawsze warto zapytać sprzedawcę o ich ilość w oferowanym produkcie. Jeśli sprzedający nie może lub nie chce podać składu oferowanego przez siebie produktu, to niestety, ale nie zasługuje on na zaufanie. Rzetelny sprzedawca nie ma nic do ukrycia.

Jak sprawdzić jakość feromonów?

Jak poznać rzetelnego sprzedawcę feromonów? Wiarygodni sprzedający nigdy nie ukrywają swoich danych. Na stronie na pewno znajdzie się więc nazwa firmy. Rzetelny sprzedawca informuje także potencjalnych klientów o tym w jaki sposób mogą zakupiony produkt zwrócić. Należy też pamiętać o tym, że ludzkie feromony są wytwarzane w chemicznych laboratoriach. Proces ten jest bardzo kosztowny. 6000 dolarów to koszt wytworzenia 1 grama Androstenonu lub Androstenolu.

Zadziałają one skutecznie tylko wtedy, gdy w litrze końcowego produktu znajdzie się ich minimum 150 gramów. Nie trzeba być matematykiem, aby szybko policzyć, że za 5 ml produktu dobrej jakości trzeba zapłacić 60 zł. Tymczasem w Polsce nie brakuje produktów, które mają w swoim składzie poniżej 0,1 gramów feromonów na litr. Jest to stężenie, po którym trudno oczekiwać zadowalających efektów. Najlepsze efekty przynosi stosowanie produktów, w których stężenie feromonów wynosi 150 miligramów na litr.

Feromony - "tanie" zazwyczaj oznacza "mało skuteczne"

Osoby, które zdecydują się na zakup produktów z feromonami nigdy nie powinny pytać ich sprzedawcy o to czy wybrany produkt zawiera te substancje, ale o to, jaka ich ilość w danym produkcie się znajduje. Dla kupującego informacja i ilości feromonów w produkcie, który zamierza kupić jest najbardziej istotna.Jakie są różnice między jednoskładnikowymi feromonami, a tymi wieloskładnikowymi? Dla kobiet przeznaczone są produkty zawierające Androstenol. Te dla mężczyzn zawierają Androstenon.

W sprzedaży są dostępne zarówno takie, które zawierają tylko jedne składnik, jak i takie, które są mieszanką trzech składników. Bez względu na to, jakiej jesteśmy płci nasze ciało produkuje oba rodzaje feromonów. Stąd też osoby, które chcą zwiększyć swoją atrakcyjność seksualną, mogą wybrać produkt, który w swoim składzie ma tylko jeden składnik. Należy jednak pamiętać, że najlepszym sposobem na to, aby w naturalny sposób zwrócić na siebie uwagę drugiej osoby jest wybranie produkty, który w swoim składzie ma więcej niż tylko jeden feromon.

Produkt na bazie wielu feromonów to nie tylko przynęta na partnerów. Sprawdzi się on także podczas spotkań towarzyskich oraz w pracy. Dzięki niemu można także podtrzymać wieź łączącą partnerów. Wiele lat temu feromony były sprzedawane przede wszystkim z myślą o korzyściach finansowych. W dalszym ciągu są one reklamowane jako substancje zwiększające atrakcyjność seksualną. Coraz częściej pojawiają się opinie, że nie jest to ich jedyne działanie.

Na pewno feromony przyczyniają się do zwiększenia atrakcyjności seksualnej, zwiększają pożądanie oraz częstotliwość stosunków płciowych. Jest to tylko jednak bardzo skromny wycinek ich działania. Decydując się na zakup feromonów należy pamiętać o tym, aby wybrać wiarygodnego sprzedawcę. Tylko wtedy można mieć pewność, że zakupiony produkt zawiera odpowiednio wysokie stężenie feromonów. Należy też pamiętać o tym, że niska cena nie podąża za wysoką jakości. Tani produkt na pewno zawiera minimalną ilość feromonów. Nie będzie więc to produkt działający skutecznie.Słowa kluczowe
feromony
Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.