5 typów seksownej bielizny, która pasuje do każdego

Bielizna erotyczna dla pięknej pani

Czasami najlepszym sposobem na rozweselenie się jest ubieranie się. To prawda kochanie, mówię o bieliźnie. Chociaż 2020 rok można by na razie określić jako "pożar śmietnika" roku, jest jedna rzecz, którą należy dziś świętować... To Narodowy Dzień Bielizny! 

To dzień na uczczenie twojego ciała. Dzień, by poczęstować się tym nowym zestawem bielizny lub parą majtek, które oglądałaś. Załóżcie swoje ulubione majtki! Wypróbuj nowy kostium bielizny!

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą samotną i gotową (towarzysko-zorientowaną) połączyć się w pary, czy mieć własne boo, oto pięć neutralnych pod względem płci stylizacji bielizny na świętowanie National Underwear Day.

DOMINACJA


Bez względu na to, co masz na sobie, bycie Domem to stan umysłu. A jeśli chcesz zanurzyć się w tej przestrzeni, spróbuj ubrać tę część! Możesz dotknąć swojej bardziej zboczonej strony, nosząc czarne i czerwone, skórę i lateks, kolce i łańcuchy, a wszystko zapięte na klamry.

Dostęp do swojego wewnętrznego dominatora może być super sexy sposób, aby włączyć trochę gry mocy między arkuszami. Możesz zdecydować się na skórzany kołnierz lub uprząż, albo uzupełnić swój wygląd akcesoriami, takimi jak wiosła i bicze. Każdy wygląda gorąco, gdy czuje się sobą, a bycie Domem to WSZYSTKO. 

ANIELSKIE / DIABELSKIE WIBRACJE

ANIELSKIE / DIABELSKIE WIBRACJE
Czasami dobrze jest być trochę złym. Zabawa z aniołem i diabelską narracją może być super seksownym sposobem na przyprawienie jej między arkuszami. Stuknięcie w swojego wewnętrznego anioła może ustawić cię do krzyczenia "o mój Boże", jak dotrzeć do wielkiego O później w nocy. Aby naprawdę przybić gorący wygląd anioła, spróbuj znaleźć całkowicie biały strój. Choć nie musisz nosić skrzydełek ani aureoli, to jednak dodanie kilku rekwizytów może naprawdę sprawić, że będziesz mogła go założyć na krawędź. Aniołek oznacza płynny, czysty i oddychający. Spróbuj znaleźć kapelusze lub luźniej dopasowane ubrania.

A może jesteś upadłym aniołem, z akcentami czerni i skóry. Bycie kreatywnym w swojej historii może pomóc Ci znaleźć idealny wygląd. Co do diabła, noszenie ciaśniejszych, czerwonych rzeczy naprawdę ustawi przesłanie. Możesz sięgnąć po rogi lub udawać, że Twoje wiosło jest widelcem. 

ZABAWA W KOSTIUMY FUTRZASTE


Jeśli zawsze byłeś zainteresowany wypróbowaniem jakiejś zabawy w fuzzy/furry, zdobycie jakiejś przytulnej piżamy do stóp może być świetnym sposobem na rozpoczęcie. (Zanim się obejrzysz, zainwestuj w cały kostium maskotki.) Zamiast seksownego kompletu bielizny lub pary jedwabnych bokserów, spróbuj piżamki poliestrowej, czegoś o wielu kolorach i fakturach. Jeśli masz na myśli konkretną postać lub zwierzę, możesz znaleźć takie, które będą pasować do Twojej fantazji.

Jeśli jest za gorąco na piżamę dla stóp, spróbuj nosić bieliznę z podszewką z futra lub nadrukiem zwierzęcia. Możesz założyć sztuczne uszy lub nakrycia głowy, ogony, a także makijaż, aby naprawdę ustawić scenę. Tak jak w przypadku odgrywania ról, jeśli robisz się zabawna z partnerem, upewnij się, że rozmawiasz o tym, co oboje uwielbiasz/zachęca się robić, zanim wejdziesz w swój strój. 

BIZNES

BIZNES
Aby uzyskać klasyczny wygląd, który przetrwa próbę czasu, chwyć za duży guzik w górę koszuli. Następnie, po prostu załóż ją na swoją ulubioną parę bielizny. Wygląd "Risky Business" to super seksowny sposób na połączenie biznesu i przyjemności.

Możesz łatwo zmienić to spojrzenie w seksowną uczennicę lub nauczycielkę, gorącego prezesa, lub jakąkolwiek inną pracę/szkoły fantazji. Kombinacja koszulki i bielizny jest świetna do wykonania odrobiny seksownego tańca ze striptizem i może być idealna do dokuczania kochankowi z odrobiną podglądania w gorącą letnią noc. 

ŻYCIE PIRATÓW 


Nie musisz mieć domku na plaży, żeby poczuć się jak seksowny pirat czy nadmorska dziwka. Chwytając za coś z obrzmiałymi rękawami lub blatem ze sznurkami możesz poczuć się jak Piraci z Karaibów.

Możesz wymieszać bawełnę i pościel ze skórą, włączyć dodatkową biżuterię i okłady na głowę, i zrobić koktajl rumowy dla Ciebie i Twojej randki. Noś tę dziobatą bieliznę i obcisłą bieliznę. Praktycznie poczujesz słony wiatr we włosach i będziesz miała na sobie uderzenia fal na przystani. 

 sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.