Twój przewodnik po seksualnej samoopiece

 

Dbaj o siebie i swoją erotykę

W tym momencie jest dość oczywiste, że "samoopieka" stała się jednym z najgorętszych haseł w Internecie. (Zwłaszcza w czasie, gdy wszyscy się schodzimy i nie mamy wiele do roboty poza maskami i bingami Netflix). Mimo to, w niezliczonych działaniach, które mieszczą się pod parasolem samoopieki, seksualne praktyki samoopieki są zbyt często wyrzucane na boczny tor. 

Ponadto, co to w ogóle jest* seksualna samoopieka? Nie, to nie jest v-steaming (ława przysięgłych jest nadal na tym jednym), ani nie daje swojego penisa maskę twarzy. (Czy to w ogóle jest coś?) Seksualna samoopieka jest zrozumienie swoich potrzeb i pragnień seksualnych i podejmowania starań, aby zrozumieć i sprawdzić swoje preferencje seksualne. Obejmuje to również robienie rzeczy, aby proaktywnie pielęgnować i podtrzymywać swoje zdrowie seksualne. Poniżej znajdują się niektóre z naszych najważniejszych wskazówek dotyczących maksymalizacji i priorytetyzacji samoopieki seksualnej. 

Ustalić rutynę działania. 

Niezależnie od tego, czy starasz się utrzymać praktykę medytacyjną, czy też reżim treningowy, rutyny zostały udowodnione, aby pomóc ludziom pozostać na torze z ich celami. Dlatego też sensowne jest wprowadzenie rytuału (nawet małego), aby nadać priorytet swojej seksualnej samoopiece. Może to wyglądać jak odkładanie 15 minut każdego dnia na zmysłowy prysznic lub sesję masturbacyjną. Może spojrzysz w lustro i przećwiczycie pozytywne afirmacje, które pomogą Wam w poruszaniu się po niepewnościach. 

W każdym razie, poświęcenie każdego dnia czasu na seksualną samoopiekę może sprawić, że będziesz czuła się uprawniona i zadowolona. 

Zauważ i popracuj nad seksualnym wstydem. 

Jeśli masz wstyd wokół seksu, nie jesteś sam. Wielu z nas wstydziło się czegoś, co robiliśmy jako dziecko lub pochodziło z programu edukacji seksualnej opartej na strachu. Wstyd może pojawić się również w każdym momencie naszego życia, jak gdyby partner powiedział Ci, że jesteś "luzakiem" lub wyśmiałeś się ze swojego penisa. 

Część seksualnej samoopieki polega na pracy ze wstydem i odzyskaniu poczucia pewności siebie. Znalezienie pewności siebie wygląda inaczej dla każdego, ale proponujemy zrobić listę rzeczy, które sprawiają, że czujesz się dobrze i dobrze w swoim ciele. Jeśli Twój wstyd wynika z konkretnego lub powtarzającego się problemu, terapia może być również wspaniałą opcją. 

Nie ma też wstydu w szukaniu pomocy w produktach lub narzędziach. Wiele z naszych penis-owning publiczność raportu na poczucie nieadekwatne, ponieważ kulminacja wcześnie, lub nie może pozostać trudne. (Jeśli to jesteś ty, nie jesteś sam.) Produkty takie jak Promescent opóźnienie spray może być wspaniałym atutem w pomaganiu przetrwać dłużej w łóżku i mieć lepsze, przyjemniejsze doświadczenie z partnerem, ostatecznie wspieranie połączenia i pewność siebie. Jeśli jesteś właścicielem sromu i masz problemy z osiągnięciem orgazmu, możesz rozważyć dodanie małego wibratora do sypialni. Tam jest absolutnie nic złego z używać zabawkę podczas partnerskiego sexu, i ty możesz właściwie znajdować że ono przynosi ciebie i twój partnera bliżej razem!

Trenuj mięśnie kegla. 

Traktujcie kegla jak klasę jogi dla swoich genitaliów poważnie. Kiedy ćwiczysz kegla, twoje mięśnie dna miednicy stają się silniejsze, a ty stajesz się bardziej świadomy swojej seksualnej przyjemności. Jest to ważne, ponieważ z czasem lub z powodu takich okoliczności, jak ciąża, poród lub przyrost wagi, dno miednicy może osłabnąć, prowadząc do dyskomfortu lub nawet nietrzymania moczu. 

 Kegle są świetne w tym sensie, że pomagają poprawić krążenie krwi do dna miednicy, zwiększają pobudzenie i wzmacniają Twoje orgazmy. (Podoba nam się to.) I wbrew powszechnemu przekonaniu, beczki nie są tylko dla kobiet i właścicieli sromów! Mężczyźni też mogą je robić. Dla wszystkich płci, zacznij od upewnienia się, że twój pęcherz jest pusty, a następnie usiądź lub połóż się. Zaciskaj mięśnie dna miednicy, a następnie trzymaj je mocno i okrężnie przez 3 do 5 sekund. Rozluźnij mięśnie i policz przez kolejne 3 do 5 sekund. Powtarzaj 10 razy, trzy razy dziennie! 

Jeśli NAPRAWDĘ chcesz wzmocnić swoje mięśnie kegla, gorąco polecamy wywołanie kilku wzmocnień, a konkretnie Yarlap. Jest to wielokrotnie nagradzane urządzenie do ćwiczeń w keglu, które w zasadzie wykonuje trening za Ciebie i zapewnia, że robisz to poprawnie. A kiedy jesteś oddany swoje beczki, jesteś oddany swoje zdrowie seksualne.

Myśl proaktywnie o swoim zdrowiu.

Myśl proaktywnie o swoim zdrowiu.

Byłoby nam przykro, gdybyśmy nie uwzględnili tutaj zdrowotnej części zdrowia seksualnego. Niezależnie od tego, czy mówimy o testach na obecność czy unikanie chorób przenoszonych drogą płciową, właściwej higienie czy ogólnie bezpieczniejszych praktykach seksualnych, uncja profilaktyki zawsze bije funt lekarstwa. Zaczyna się to od bycia przygotowanym i proaktywnym. 

Komunikuj swoje świadome decyzje dotyczące zdrowia z partnerami (zawsze bez wstydu i winy) i upewnij się, że oboje jesteście na tej samej stronie. Nigdy nie bój się pytać kogoś o choroby przenoszone drogą płciową lub używać prezerwatyw, ale unikaj używania słów takich jak "czysty" lub "brudny", ponieważ przyczyniają się one do powstawania pewnych stygmatów związanych z chorobami przenoszonymi drogą płciową. 

Jeśli jesteś właścicielem sromu, jesteś również podatna na takie rzeczy jak infekcje drożdżakowe, BV i UTI. Oprócz sikania po seksie i noszenia czystej bielizny, możesz rozważyć dodanie do swojej rutyny po seksie suplementu, takiego jak Uqora. Jest to mieszanka napojów opracowana przez osobę cierpiącą na przewlekłą chorobę przenoszoną drogą moczową jako proaktywny i zdrowy sposób na przepłukanie dróg moczowych po seksie, ćwiczeniach lub w każdej innej sytuacji, gdy potrzebujesz dodatkowego wsparcia.

Zaufaj nam, kiedy jesteś pewien, że robisz co możesz, aby pozostać zdrowym, będziesz mógł cieszyć się seksem bez stresu, co jest zdecydowanie formą samoopieki.

Pobierz regularne badania kontrolne i porozmawiaj z profesjonalistami. 

Podczas gdy my zajmujemy się tematyką ochrony seksualnej, upewnij się, że Twoje części są sprawdzone! Regularne wizyty kontrolne u specjalistów są kluczowym aspektem utrzymania zdrowia seksualnego, a zatem doskonałym sposobem na praktykowanie właściwej samoopieki seksualnej. Jeśli nie czujesz się dobrze z lekarzem lub nie czujesz, że otrzymujesz potrzebne informacje, znajdź nową. Twój czas jest cenny i nie powinieneś marnować go na lekarzy, którzy nie dadzą ci takiej miłości i uwagi, na jaką zasługujesz. 

Kiedy nasi przyjaciele posiadający penisa lub rozpoznający mężczyzn doświadczają niedoborów seksualnych, wycieczka do lekarza może być tym, co jest potrzebne, ale nie chce. Na szczęście istnieją męskie usługi telemedyczne, takie jak New England Low-T Center, które specjalizują się w optymalizacji testosteronu i terapii witaminowych, z których wszystkie są obsługiwane praktycznie. Czy jest to zmęczenie, niskie libido, czy problemy z wydajnością seksualną, mogą pomóc Ci rozwiązać to bez stawiania stopy w sali egzaminacyjnej.

Traktujcie priorytetowo przyjemność. 

Traktujcie priorytetowo przyjemność.

Jeden z najlepszych sposobów na seksualną samoopiekę? Więcej masturbacji. I jeśli myślisz, ale mam już wielką rutynę masturbacji, rozważ zmieszanie go! Wypróbowanie nowej metody oznacza poznawanie swojego ciała i swoich pragnień, co jest świetnym sposobem na dbanie o swoją seksualność.

Jest tak wiele wspaniałych zabawek, które moglibyśmy polecić, ale jeśli nie posiadasz Magicznej Różdżki, wsiadaj na nią. Jest to zabawka, która należy do każdej szafki nocnej, i jest świetna zarówno do zabawy solowej, jak i partnerskiej. To jest Cadillac wibratorów. Krem z uprawy. Twoja łechtaczka (lub twoja kochanka) nie będzie wiedziała, co ich uderzyło. 

Pod koniec dnia najważniejszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby uprawiać seksualną samoopiekę, jest poświęcenie czasu dla siebie i swojego seksualnego ja. Uznaj, że seks jest ważną częścią naszego życia i że zasługujesz na to, aby czuć się widzianym, rozumianym i wykształconym, jeśli chodzi o twoją seksualność. A teraz idź i zdobądź trochę czasu dla siebie.

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.