The Beauty Of Touch Frida Castelli

Ilustracje erotyczne

Włoska artystka Frida Castelli zaczęła publikować swoje prace w 2016 roku. Jej zmysłowe ilustracje szybko stały się bardzo popularne. Delikatne kolory, zaokrąglone kształty i miłosny ton jej stylu nadają mu niepowtarzalny romantyczny klimat. Kto powiedział, że w erotyzmie nie chodziło o miłość? Jaka była twoja droga do sztuki erotycznej? Moje rysunki są rodzajem pamiętnika mojej historii miłosnej, a erotyzm jest istotną częścią tej historii, ponieważ jest to zasadniczy element mojego sposobu doświadczania miłości.

Jeśli chodzi o sztukę erotyczną, kim są artyści (autor, malarz, filmowiec, piosenkarz. Fotograf...), na których się opierasz? Używasz smaru? Tak Nie Używasz smaru? Tak Nie Erotyka jest wszędzie, nie wyglądam na artystę gatunkowego. Przypominają mi się tacy reżyserzy jak Lars von Trier, zdjęcia Franceski Woodman, rzeźba Rodina, żeby wymienić tylko kilka. Na Instagramie wyrosła ci ogromna liczba zwolenników. Jest to świetna platforma dla artystów, ale skomplikowana do poruszania się, jeśli chodzi o promowanie seksualności. Jak sobie radzisz? Zacząłem rysować tylko po to, by dzielić się swoimi emocjami z osobą, którą kocham. W krótkim czasie liczba odwiedzających wzrosła wykładniczo, a ja staram się jak mogę poradzić sobie z tym paradoksem pomiędzy prywatnym i publicznym.

Słowo dla artystów erotycznych

Słowo dla artystów erotycznych

Jeśli z jednej strony nic nie zmieniło się w moich zamiarach, z drugiej strony czuję się odpowiedzialny za to, aby mój profil był miejscem, w którym zawsze można znaleźć czyste i miłe otoczenie, i wierzę, że jak dotąd, poza kilkoma odosobnionymi przypadkami, ci, którzy odwiedzają mój profil, czują małą ulgę (przynajmniej to jest to, co wielu do mnie pisze). Co jest najbardziej zmysłowe w kobiecie? Poufność i dyskrecja to dla mnie bardzo zmysłowe cechy. Bezwstydność wcale nie jest zmysłowa, zaloty powinny przechodzić przez stopniowe odsłanianie obu partnerów, jak piękne rysunki. Powiedzenie wszystkiego natychmiast, nie dając rozmówcy wiedzieć, jak interpretować, zaryzykować, odważyć się, sprowadza grę do jednoznacznego i nieciekawego uwodzenia.

Czy myślisz, że mentalność zmienia się, jeśli chodzi o seksualność kobiet i sposób, w jaki jest ona postrzegana przez społeczeństwo? I co każdy z nas może zrobić, aby coś zmienić? Mentalność się zmienia, niektóre ściany w końcu się zapadają. Droga jest wciąż długa i naszym zadaniem jest po prostu być zawsze z szacunkiem dla wszystkich, mężczyzn i kobiet. Ponieważ widzę zbyt wiele ostentacyjnego i uwłaczającego feminizmu w stosunku do płci męskiej, a to jest dla mnie nie do przyjęcia dokładnie tak, jak nie do przyjęcia jest odwrotnie.gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.