Przypadkowy seks i sposób na pozytywne spotkania - historie 5 kobiet

Prawdziwie dobry seks jest trudny do zdobycia, podobnie jak naprawdę dobre, zdrowe związki. Jesteśmy wielkimi fanami posiadania jednego bez drugiego, pod warunkiem, że wszyscy zaangażowani są szczęśliwi i bezpieczni (i mają gigantyczny śmiech). Ale dla tych z nas, którzy chcą uprawiać swobodny seks bez ~uczucia~, poruszanie się po tym z nowym/istniejącym partnerem/ partnerami może być trudne.

Tutaj kobiety, które miały/mają/krew kochają przypadkowy seks i hookupy wyjaśniają jak to robią i czego się nauczyły.

"Przypadkowy seks jest po prostu cholernie zły, czyż nie? Jestem cały albo żaden, więc jeśli nie jestem w związku, to mam mnóstwo zaczepek. Jestem bardzo dumna z tego, że byłam dobrze "zdzirowata" w moim życiu, bo to jest wspaniałe. Nie znoszę, gdy ludzie myślą, że jedynym środowiskiem, w którym można uprawiać dobry seks, jest związek. Najlepszy przypadkowy seks, jaki kiedykolwiek miałam, był z facetem, z którym byłam stosunkowo przyjazna, ale nie tak blisko. Spaliśmy ze sobą tylko raz, ale dosłownie tyle, ile mogliśmy w ciągu 24 godzin. Zawsze szanował to, że nie postrzegałam tego jako czegoś więcej, i nie robił klasycznej seksistowskiej rzeczy, myśląc, że muszę chcieć więcej, bo jestem kobietą. I nie odkładał mnie rano, kiedy mówiłam: "Proszę, wyjdź, mam teraz coś do zrobienia".

"Czasami denerwujesz mężczyzn, którzy się denerwują, jeśli nie chcesz więcej, miałam to raz czy dwa razy. Jestem teraz w związku od sześciu lat i jestem bardzo szczęśliwa. Oznacza to również, że miałam tylko heteroseksualne doświadczenia związane z przypadkowym seksem, ponieważ nie zdawałam sobie sprawy z tego, że jestem w związku z niektórymi kobietami dopiero po dwóch latach. Szkoda, że to nie jest normalne, a moja świadomość pojawiła się znacznie później i straciłem wiele potencjalnego seksownego czasu".

"Londyn jest bardzo trudnym miejscem do znalezienia właściwego związku i bardzo łatwo jest skończyć w dziwnym środku, gdzie wieszasz ładunki w sposób relationshiphippy, ale to nigdy nie pójdzie nigdzie. Skończyłam w wielu takich miejscach i zdałam sobie sprawę, że są one dla mnie bardzo smutne i działają w dość dziki sposób. Więc myślę, że musiałam się z nimi spotkać, bo to jest o wiele mniej skomplikowane.

"Ustaliłeś granice, po co tam jesteś, może najpierw pójdziesz na drinka, ale nie ma żadnego pozoru ani zamieszania". Każdego miesiąca spotykam się z kilkoma osobami, zwykle zwykłym przypadkowym seksem, poza Hinge, Tinder i Raya. Doprowadziło to do pewnych bardzo zabawnych doświadczeń i pozwoliło mi odkryć to, co lubię, a czego nie, bez presji związku.

"Nie mam żadnych problemów z ludźmi, z którymi sypiam, ponieważ mam jasność co do moich granic". Myślę, że przychodzą, kiedy nie narysowałeś linii, albo kiedy chodzisz na randki i bzykasz się."

"Cieszę się, że mogę do kogoś zadzwonić, kiedy jestem w nastroju. Czuję, że możesz być bardziej wolny, jeśli chodzi o to, że nie czujesz się niepewnie w stosunku do swojego ciała i nie czujesz się zakłopotany, gdy wychowujesz się w jakiś sposób - w porównaniu z wczesnymi etapami związku, w których czujesz presję, by chcieli cię polubić lub nie chcieli wydawać się dziwni...". Może to tylko ja.

"Ostatnio miałem przypadkowy seks/przyjaciele, a sytuacja świadczeń trwała przez 18 miesięcy. Na początku kilka razy wychodziliśmy po jedzenie i picie. Później utrzymywaliśmy to w prostocie i dosłownie chodziliśmy do siebie nawzajem, zwykle w "akceptowalnych godzinach nocnych", jak 23:00.

Ta zawartość jest importowana z {nazwy emblematu}. Możesz znaleźć tę samą zawartość w innym formacie, lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.
"Zdecydowanie przeszedłem przez fazę pragnienia więcej, ale wystarczyło bardzo jasne "Czego chcesz?". Czym my jesteśmy?", aby pozbyć się wszelkich zamieszania. Powiedziałbym, że spotykamy się tylko po to, żeby uprawiać seks i za nic innego. Robienie czegokolwiek zdalnie "datey", a nawet powiadamianie o rzeczach innych niż spotykanie się, tworzy zamazane linie. Poza tym, bardzo rzadko spałem. "

"Fajnie jest uprawiać seks, a jest tak mało osób, z którymi mam ochotę być w związku, że wydaje mi się, że przypadkowy seks jest dla mnie w RN. Moje doświadczenie w seksie swobodnym jest głównie z przyjaciółmi i znajomymi, szczególnie w środowisku uniwersyteckim. W mniejszym stopniu jestem teraz w świecie pracy i mieszkam w Londynie, ponieważ nie bardzo lubię robić to za pomocą aplikacji randkowych (boję się, że zostanę zamordowana przez jakiekolwiek męskie zapałki, lol!).

"Miałam doświadczenia z mężczyznami, gdzie w tamtym czasie myślałam o czymś takim jak swobodny seks, ale z perspektywy czasu widzę, że było więcej emocjonalnej intymności, niż wtedy oceniłam. Wydaje mi się, że to słowo jest mylące. Może powinniśmy użyć innej terminologii. Jak "freelance bangs". Celowo lub nie, myślę, że niektórzy ludzie używają terminu "swobodny seks", aby się pieprzyć i rozjaśnić, w sumie szczerze (patrząc na atchu, Mnóstwo mężczyzn!) Myślę, że być może dlatego, że nie jesteśmy pewni, czy chcemy się zaangażować, to jak złota karta "get-out-of-jail-free card", ponieważ można zakończyć sitch z kimś bez jakiegokolwiek zamknięcia lub wyjaśnienia.

"Sposób, w jaki definiuję przypadkowy seks jest. Odbierasz "dzisiaj wieczorem? Co to jest powiadomienie Appa. Mało lub wcale nie rozmawiamy, poza "kiedy i gdzie? I gdzie nie ma żadnych oczekiwań od żadnej z osób. Lubię go tylko wtedy, gdy jest bardzo dobry, na co trudno mi się natknąć, jeśli nie ma w nim również związku emocjonalnego.

"Najtrudniejszą częścią jest upewnienie moich przyjaciół, że wiem, co robię. Kiedy wiedzą, że to przypadkowy seks, natychmiast zakładają, że mam przejebane. Kiedy właściwie zdaję sobie sprawę, że ktokolwiek to jest, nie zakocha się we mnie nagle / chce spędzić ze mną czas na żywo.

"Z jednym facetem, kiedy po raz pierwszy pasowaliśmy do Hinge'a, oboje wiedzieliśmy, że "nocowanie" odbędzie się pod koniec randki, i tak było. Od tego momentu, było to bardzo swobodne. Prawdopodobnie widzieliśmy się pięć razy, aż w końcu zanikło. Mieliśmy jednak nadal siebie na Instagramie, a sześć miesięcy później wślizgnął się na moje DM (klasyczne). Nadal próbuje się ze mną spotykać, ale ja jestem nad tym czuły".

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.