Nie musisz być perwersyjny, żeby uprawiać dobry seks

 

Porozmawiajmy o seksie waniliowym. "Seks waniliowy" lub "waniliowy" jest często używany do opisu ludzi, których życie seksualne jest mainstreamowe, proste lub nudne. Podczas gdy Kink i BDSM stają się coraz bardziej popularne i przyciągają uwagę seksualną, seks waniliowy często pozostaje w tyle. Niektórzy ludzie używają tego terminu nawet w uwłaczającym znaczeniu. Ale pozwólcie, że zdradzę Wam mały sekret: nie musicie być pokręceni, aby uprawiać dobry seks. W rzeczywistości, czysta wanilia może być jednym z najlepszych smaków na świecie. 

Jest jeszcze dużo miejsca do zabawy.

Wanilia to większa kategoria seksu, niż ci się wydaje. Często, seks waniliowy obejmuje wolniejszy, kochający dotyk, głęboki pocałunek, dużo kontaktu wzrokowego i romans. Dla niektórych, są to kluczowe składniki dla dobrego seksu. 

Jak mówi jeden z moich złych przyjaciół, "wanilia" tak naprawdę odnosi się do kogoś, kto preferuje prostszą aktywność seksualną. Może to jest bez nakładki dodatkowych myśli, planów czy intencji, które robią fetysze i zagięcia. Nie oznacza to, że seks waniliowy nie może być tak odkrywczy jak zabłąkany. Ponieważ wanilia ma tendencję do skupiania się na akcie fizycznym bez psychologicznego wpływu powiedzmy BDSM, możesz wykorzystać te akty fizyczne, będąc w pełni obecnym i świadomym podczas seksu.

To jest mac-n-cheese seksu.

Poprosiłem kiedyś jednego z moich przyjaciół, żeby opisał waniliowy seks. Ona opisała to jako, "mac-n-cheese of sex." Niektórzy ludzie mogą uważać macn-ser za nudne, ale jest powód, dla którego ludzie kochają pocieszające jedzenie. Obejmij komfort. Pociągnij go na siebie jak ciepły koc. Soczysty, kochający waniliowy seks z kimś, komu ufasz, jest tak pyszny jak domowa zapiekanka z makaronem. Zjedz to!

Misjonarz jest niedoceniany. 

Seks waniliowy od dawna związany jest z pozycją "misjonarz". Jednak standardowa "pozycja misjonarza" może być tak satysfakcjonująca i seksowna AF. Jedną z przyczyn, dla których misjonarz jest tak gorący, jest kontakt wzrokowy, a większy kontakt wzrokowy często oznacza większą intymność. Dla niektórych, ten poziom związku przenosi seks z poziomu przedszkola do magna cum laude (żartobliwy).

Ponadto, misjonarz jest czasami pożądaną pozycją dla kobiecego orgazmu, ponieważ może stymulować łechtaczkę. I jeśli kiedykolwiek doświadczyłeś orgazmu łechtaczki, wiesz, że nie ma w tym nic nudnego.

Skosztuj tego waniliowego kremu.

W rzeczywistości, seks waniliowy może być świetnym sposobem na osiągnięcie orgazmu. Podczas gdy BDSM lub kink lub fetysze nie zawsze wiąże się z kontaktem z narządami płciowymi, wanilia jest w centrum uwagi, co oznacza szansę na trafienie do wielkiego O. Jeśli jesteś waniliowy, spróbuj uczynić z niego cel, aby wzmocnić swoje orgazmy. Nie ma nic gorętszego niż to, że ktoś wysiada na czymś, więc kogo obchodzi, czy to wanilia? Zmień swoje waniliowe turn-ons w rozkwit dla głębszych orgazmów! 

Wyciągnij zabawki i naucz się szybciej i mocniej. Użyj wibracji podczas seksu lub masturbacji. Podoba mi się potężna Magiczna Różdżka. Możesz też bawić się wibracjami pary, jak chór We-Vibe. Skorzystaj z mocy głębszych orgazmów w swoim życiu seksualnym. 

Nie chodzi o kraksę!

Nie chodzi o kraksę!

Jako trener BDSM często pomagam parom znaleźć wspólną płaszczyznę w ich indywidualnych pragnieniach. Wiele razy, jeden partner jest "bardziej zboczony" od drugiego. Bardziej "waniliowy" partner ma tendencję do określania siebie jako "nie dość zboczony", jakby w jakiś sposób istniała hierarchia seksualna.

Mówię im to samo, co tobie: zacznij rozważać "waniliowy" seks (tzn. regularny" stosunek) jako zagięcie, tak jak inne twoje zagięcia. Jeśli jesteś super zboczeńcem, to wanilia może również zapewnić piękną przerwę między ciężkimi sesjami BDSM.

Jeśli twój partner jest waniliowy, a ty jesteś zboczony, oboje musicie odkryć swoją wspólną płaszczyznę i rozwinąć ją. Często spotykam się z moimi klientami coachingu, że jeden z partnerów określa się jako "waniliowy", gdy w rzeczywistości ujawniają oni nie-waniliowe preferencje seksualne. Może to być na przykład rogaczkowanie, odgrywanie ról lub odgrywanie roli. Weź ankietę dotyczącą eksploracji seksualnej i sprawdź, jakie zajęcia interesują Ciebie i Twojego partnera. Odkryjesz nie tylko swoje wewnętrzne życie erotyczne, ale możesz też odkryć rzeczy o swoim partnerze.

Bawełniana linia? Wanilia jest po prostu smakiem i to dobrym. Nie utknąć na etykiecie, tylko rozkoszować się

 

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.