Jak podtrzymać ten ogień?

Jak podtrzymać ogień w sypialni

Jak pary utrzymują swoje życie seksualne w ekscytujący sposób po tak zwanym "okresie miesiąca miodowego
"Nie czekaj, aż coś się stanie. Nie czekaj, aż coś się stanie."

Posiadanie dobrego życia seksualnego (cokolwiek to właściwie znaczy!) nie jest ważne dla wszystkich, a jeśli nie jesteś taka arsed i ty i twój partner(e) jesteście szczęśliwi, to wszystko co się liczy. Ale jeśli jesteś w długotrwałym związku i chcesz zapobiec poczuciu "rutyny" w swoim życiu seksualnym, jak to zrobić? Kobiety, które mają satysfakcjonujący, interesujący i życiowo potwierdzający seks ze swoimi długoterminowymi partnerami, dzielą się tym, jak utrzymują świeżość. Zapytano je: "Jak pokonać nudę w sypialni po miesiącu miodowym lub czy podniecenie nigdy nie znika, jeśli jesteś zakochana?". To była ich rada.

Dobre rady jak podtrzymać ogień w łóżku

Dobre rady jak podtrzymać ogień w łóżku

1. "Czuję, że nasz seks staje się coraz lepszy, ponieważ regularnie rozmawiamy o tym, co lubimy, a czego nie, o nowych rzeczach, które warto spróbować, itp. Oboje wiemy, że możemy rozmawiać o czymkolwiek, bez odczuwania osądu drugiej osoby. To sprawia, że jest to interesujące." 

2. "Sześć lat i nadal jest silny. Nie sądzę, żebyśmy kiedykolwiek mieli "okres miodowy", a może cały ten okres jest "okresem miodowym". Spotkaliśmy się, połączyliśmy natychmiast i od tamtej pory uprawiamy wspaniały seks. Myślę, że bycie zakochanym pomaga, ale myślę, że to również posiadanie podobnych popędów seksualnych, silnej chemii seksualnej, posiadanie podobnych zainteresowań seksualnych, otwartej komunikacji i obojga ludzi zapewniających, że jest to dobry czas dla drugiej osoby. Dla nas seks jest zabawny i bezstresowy, więc to coś, co kochamy często robić." 

"Nie czekaj, aż coś się stanie. Nie czekaj, aż coś się stanie."

3. "Powiedziałbym włącz to, co robisz. Ograniczaj się w pewnych momentach, a potem w innych daj się uwolnić. Do tego oczywiście potrzebujesz chętnego partnera, który widzi takie rzeczy jak ty. Na przykład, weź miesiąc i pozwól sobie tylko na seks oralny (bez penisa w pochwie, bez odbytu). Następnie pod koniec tego miesiąca, gdy masz penisa w pochwie ponownie po raz pierwszy, czuje się świetnie. A następnie przełączyć go w górę następnego miesiąca, dostajesz obraz. Ciągle dodawaj do swojej skrzynki z narzędziami do seksu. Spróbuj nowych pozycji tylko po to, żeby je wypróbować." 

4. "Moja rada jest taka: nie czekaj, aż coś ci się stanie, gdy będziesz w sypialni. Spraw, by coś się stało. Związek jest dwukierunkowy. Możesz sprawić, że będzie ciekawie. Porozmawiaj z nimi o swoich preferencjach, sam bądź spontaniczny. Jeśli są na to podatni, to dobrze." 

5. "To jest jak każdy inny aspekt twojego związku w tym, że potrzebuje opieki i uwagi". Jeśli robi się to zbyt rutynowo, można mówić o rzeczach, których należy spróbować. Są książki, które możesz przeczytać, magazyny, strony internetowe, porno, sklepy dla dorosłych, różne sposoby na znalezienie inspiracji." 

6. "Każdy jest inny, niektórzy nigdy się nie nudzą, ale to się zdarza, więc nie martw się. Znajdźcie kilka rzeczy, których oboje chcecie spróbować, jak seks-zabawki, odgrywanie ról itp. [przez]

7. "Mam umiarkowanie wysoki popęd seksualny i wiele załamań. Kocham mojego męża bardzo głęboko i cieszę się, że może odkryć te zagięcia ze mną. Jest delikatny, kochający, komunikatywny, dający, dominujący i bardzo dobry w tym co robi. Pociąga mnie też śmiesznie. Jeśli zaczynam czuć się nieinspirowana przez działania, to znaczy, że nie uwzględniamy wystarczająco urozmaicenia, nie angażujemy się wystarczająco w zagrania wstępne, albo mam jakieś problemy hormonalne lub medyczne, które obniżają moje libido. Kocham seks i kocham mojego męża, więc nie powinno być problemu. Minęło pięć lat i szczerze mówiąc, tylko coraz lepiej. Wciąż mamy pewne zagięcia, które nie zostały jeszcze odkryte, więc to ekscytujące, ale mamy naturalny związek." [przez]

8. "Spróbuj seks-zabawek! Może trochę lekkiego BDSM. Mój partner robi mi coś z moim wibratorem, co dosłownie sprawia, że skaczę, a potem trzęsę się wieki później, ale nie robimy tego cały czas, bo nie chcę się tym nudzić. Wspaniale jest też mieć trochę spontanicznego/randomowego szybkiego seksu. Po prostu spróbuj przestać być rutynowy." [przez]

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.