Jak mocniej i szybciej dochodzić

Mocny intensywny orgazm, jak pomóc samej sobie.

Podczas tej pandemii, ludzie zdobywają nowe umiejętności w lewo i prawo. Uczymy się gotować, malować ściany, znaleźć nowe hobby, na które nie mieliśmy czasu przed zamknięciem. Znalezienie radości nawet w małych chwilach jest teraz ważne. Przyjemność dla siebie jest kluczowa.

Badania pokazują, że przyjemność może być buforem stresu. Innymi słowy, ludzie, którzy są pod większym stresem, mają tendencję do bycia zdrowszymi i mają niższe wskaźniki umieralności, jeśli włączą przyjemność do swojego życia.

Doświadczamy przyjemności poprzez ciało, więc naturalne jest szukanie rzeczy, które można zrobić z ciałem, aby zwiększyć ilość odczuwanej przyjemności. Najważniejszą rzeczą, którą możesz zrobić z partnerem lub bez partnera, aby przynieść więcej przyjemności przez twoje ciało, jest...yep...orgazm.

Wiem, że wielu ludzi stara się pomóc ci w lepszym orgazmie, ale znalazłem kilka różnych technik, które są unikalne i mogą pomóc ci osiągnąć kulminację jeszcze szybciej i mocniej! Oto kilka wskazówek, których nauczyłam się z mojej własnej praktyki pandemicznej przyjemności.

CIAŁO DO MÓZGU, NIE MÓZG DO CIAŁA


Zanim zajmę się kilkoma prostymi krokami, które pomogą ci się bardziej spieszyć, chcę przejść przez błędne przekonanie, które miałem przez lata na temat orgazmu. Błędnie wierzyłam, że jakakolwiek niemożność lub trudność w dojściu do orgazmu jest problemem, który można rozwiązać tylko w mojej głowie.

Jako osoba o kobiecym ciele, ciągle mówi się mi takie rzeczy jak "odpręż się", "myśl erotyczna" lub "znajdź sposób, aby poczuć się sexy i włączony". Większość z tych rzeczy wykorzystuje umysł do wywołania reakcji w ciele. Ale kobiety mają już tonę w głowie. A niektórym mężczyznom z ED mówi się to samo.

Potem natknąłem się na "The O Man", nazwanego "San Fernando Valley Orgasm Whisperer". Zaintrygowała mnie jego technika, która była zupełnie inna niż wszystko, co widziałem na orgazmie. Odkryłem, że moje ciało ma odpowiedź, nie tylko mój umysł. O Man, dzięki swojemu doświadczeniu jako osobisty trener, odkrył, że istnieją pewne pozycje i ruchy, które mógłby wykonywać klienci, co pomaga im w szybszym i głębszym orgazmie.

Wystarczy powiedzieć, że jego technika zadziałała: Przeszedłem od nigdy nie orgazmu podczas penetrującego seksu do bycia wieloorgazmowym. Przeszedłem od 30 minut lub więcej do orgazmu w ciągu minuty i miałem od 15 do 20 orgazmów zamiast moich zwykłych 3. Nie trzeba dodawać, że...on jest geniuszem cum.

Fizyczne otwarcie ciała na orgazmy jako rzeczywistą odpowiedź fizjologiczną (w przeciwieństwie do psychologicznej), zmieniło moje życie.

Nie musiałem "być w nastroju", co zawsze wydawało mi się potrzebne.

POZNAJ SWOJE CIAŁO

POZNAJ SWOJE CIAŁO
Poznaj swoje ciało i naprawdę poznaj je oraz to, jak działa i na co reaguje. Poznaj nie tylko swoje genitalia, ale również swoje strefy erogenne. Bądźcie ciekawi. Będzie ci dobrze służyć.

Jak powiedziała trenerka orgazmu, Wendy Perkins, musisz "posiadać swoje o." Ona mówi,

"Często oczekujemy, że nasi partnerzy będą znali nasze ciała lepiej niż my. A jeśli nie wiedzą, jak nas zadowolić, jesteśmy rozczarowani i tracimy nadzieję na satysfakcjonujące życie seksualne."

Nauczyłam się od Wendy, jak naprawdę odkrywać moją pochwę palcami i poznawać jej wewnętrzny teren, co z kolei pomogło mi zidentyfikować mój punkt G i zwiększyć moją wrażliwość na bodźce.

Nauczenie się, jak się podobać, to najlepszy sposób na wspaniałe życie seksualne. Dowiedz się, co lubi twoje ciało! W czasie pandemii możesz nawet nauczyć się piszczeć - teraz jest to umiejętność, którą warto mieć!

POŁÓŻ SIĘ NA PODŁODZE


Whaaa? Co to ma wspólnego z orgazmem, pytasz? Cóż, według O Mana, podtrzymywanie pleców jest jednym z najlepszych sposobów na łatwiejszy orgazm. A niektóre materace po prostu go nie tną. Połóż plecy płasko na podłodze, a potem jedź do miasta. Chodzi o to, żeby znaleźć sposób na ustabilizowanie pleców tak, żeby twoje ciało mogło szybciej się orgazmować.

ODDYCHAJ


Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się wstrzymywać oddech podczas masturbacji? Cóż, to może działać przeciwko tobie. Wstrzymywanie oddechu jest jednym z najlepszych sposobów, aby kumulować się mocniej i szybciej. Spróbuj wziąć głęboki oddech przed i podczas dotykania siebie. Poczuj, że twój oddech schodzi w dół aż do miski miednicowej, gdzie znajdują się twoje genitalia.


Wibrator nie jest tylko dla łechtaczki! Powtórzę to: wibrator nie jest tylko dla łechtaczki! Wibratory są zrobione do masażu. Według O Mężczyzny, korzystanie z wibratora na różnych obszarach ciała, gdzie można przechowywać napięcie może pomóc mieć głębsze orgazmy. Ciasny kark? Cóż, użyj silnego wibratora jak Magiczna Różdżka na nim. Wyluzuj z wibracjami, a potem szarpnij! Zobacz, co się dzieje! (Jestem gotów być, że będziesz cumować.)

Możesz użyć wibratora na dolnej części pleców, bioder, ramion, a nawet obszaru wewnątrz kolana, aby otworzyć swoje ciało do cum lepiej niż kiedykolwiek!

Spróbuj kombinacji wibracji. Na przykład, możesz użyć Womanizer, który ma zdolność ssania, na łechtaczce po użyciu Magicznej Różdżki, aby rozluźnić obszar bioder, znany jako mięsień iliacusowy. A jeśli chcesz znaleźć części sromu, których nie znasz, a które mogą sprawiać Ci przyjemność, spróbuj Zumio, które fachowo wykorzystuje rotację do eksploracji przyjemności. Jeśli chcesz zastosować zabawkę z partnerem, We-Vibe Chorus to banger pary. 

MOCNIEJSZE DNO MIEDNICY

MOCNIEJSZE DNO MIEDNICY
Nie można przecenić tego, że każda osoba może korzystać z mocniejszego dna miednicy. Korzyści płynące z orgazmu są ogromne. Dla posiadaczy pochwy jednym z najlepszych sposobów na zbudowanie kontroli mięśni dna miednicy jest użycie Yarlap. To urządzenie robi Twoje Kegle za Ciebie przy użyciu technologii elektrostymulacji. W rzeczywistości, twórca Yarlap uważa, że celem kobiecego orgazmu jest w rzeczywistości wzmocnienie dna miednicy. Tak więc, te dwa są powiązane.

W przypadku chłopców lub chłopców bez pochwy, możesz również ustabilizować swoje plecy i zwiększyć wytrzymałość dna miednicy za pomocą zatyczek do tyłków.

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.