Czego nie robić podczas seksu oralnego

Zjedzenie kogoś na zewnątrz może być bardzo ważne, dlatego możemy zrozumieć, że niektórzy ludzie mogą dać się ponieść i zapomnieć, co robią. Każdy może być temu winny, bez względu na swoją seksualność czy tożsamość płciową. Tutaj 13 kobiet i osób z pochwami wyjaśnia, co osoby uprawiające seks oralny często robią źle, a także często popełniane przez nie błędy. Więc czy jesteś hetero, cis-mężczyzną czy kochankiem queer cunnilingus, ten jest dla ciebie.

P.S. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że żaden z dwóch sromów nie jest taki sam, a zatem to, co sprawdza się w przypadku jednego sromu, niekoniecznie będzie działać w przypadku drugiego. Nie ma jednej zasady, która pasowałaby do wszystkich. Pod koniec dnia, komunikacja, zgodność z odpowiedziami partnera i mową ciała oraz, no wiesz, samo pytanie o to, czy coś jest dobre, jest bezpiecznym sposobem postępowania.

1."Znalezienie łechtaczki: niesamowite. Robienie wszystkiego bezpośrednio na łechtaczce lub zbyt mocno w niej: nie tak niesamowite." 

2. "Wielu mężczyznom, nawet bardziej doświadczonym, musiałam powiedzieć, że łechtaczka jest bardzo wrażliwa, więc muszą traktować ją delikatnie. Nie czuję się dobrze, idąc na nią ostro. Odciąganie kaptura i twarde chodzenie na nim czuje się jeszcze gorzej. Mój były i tak zrobiłby to przypadkowo, bo powodowało to drgawki nóg, nawet po tysiąckrotnym powiedzeniu mu, że mi się to nie podoba." 

3."Myślę, że największym przeżyciem jest to, kiedy próbowałem powiedzieć, że nie powinien czegoś robić, albo że podoba mi się to zamiast tego. Po prostu kontynuował i powiedział: "Wiem, co robię. Suuuuuure." 

4."Obwiniam porno za wiele, ale przede wszystkim uczę mężczyzn, że 'Nie przestawaj' oznacza 'Zmień wszystko, co robisz' lub 'Przestań całkowicie'. Denerwuje mnie, gdy zaczynasz orgazm od penetracji, a oni po prostu się wycofują i wycofują (zakładam, że po to, by mogli to filmować). Jeśli partner zatrzyma się zaraz po tym jak dojdę do końca, potencjał do zrujnowania całej pracy jest bardzo duży!" 

"ZWOLNIJ!"

5. "Jedyne, czego nienawidzę, gdy wszystko wyłącza, to POINTY TONGUE". Na przykład, używając jego czubka zamiast go spłaszczać. Wtedy, gdy jestem blisko i mówię to, to znaczy "Zrób wszystko dokładnie tak samo". Ale oni zawsze chcą go włączyć i wtedy nie jestem już blisko." 

6."Nie lubię, gdy facet próbuje za dużo ruchów na raz, na przykład zjada mnie podczas palenia cipki i próbuje palić mi tyłek". "Zbyt wiele się dzieje nie jest przyjemne." 

7. "Każdy mężczyzna, z którym byłam intymna, zbyt szybko dokonał ustnej i cyfrowej manipulacji. Ten jeden transowy facet, z którym umawiałam się przez kilka miesięcy, był w tym najlepszy. Zrobił wszystko za wolno i sprawił, że bolało mnie to, więc go pieprzyłam. Więc kolesie: SLOW DOWN!" 

8. "Kiedy mówię, że nie radzę sobie z xyz, proszę przestać robić xyz. To boli, a teraz nie jestem w nastroju. Żaden mężczyzna nie zrozumiał tej linii na piasku łechtaczki i dlatego nigdy nie była ona przyjemna dłużej niż 30 sekund." 

9. "Rozciągając mnie tak szeroko, że czuję się jakbym miał rozerwać." 

10."Zatrzymanie się w momencie, gdy zaczynam orgazm. Chcę, żeby usta nie przestawały działać, dopóki nie skończę, albo mój orgazm zatrzyma się w połowie drogi, co za strata." 

11."Nie idziemy w dobrym kierunku. Wiąże się to również z myśleniem, że oni wiedzą lepiej ode mnie, czego chcę." 

12. "Nie daj każdemu uda jednego buziaka przed zejściem na dół, musisz mnie tak dokuczać, że błagam cię, żebyś zeszła na dół! Bo niestety, natychmiastowe zejście na dół nie wystarczy." 

13. "Miałem jednego faceta, który powiedział: "Musisz mi dokładnie powiedzieć, co mam robić". Nie chciał nic zrobić, dopóki nie powiedziałem mu dokładnie, jak mi się podoba. Cóż, dla mnie to co innego z każdym człowiekiem! Dałem mu moje zwykłe preferencje, a potem próbowałem mu powiedzieć, ale on ciągle powtarzał: "To nie jest to, co powiedziałeś na początku". To wywiera na mnie tak dużą presję! Kiedy dmucham faceta, oglądam, słucham i zmieniam rzeczy na podstawie jego opinii, ale przynajmniej najpierw czegoś próbuję! Powiedziałam mu, żeby się tym nie przejmował, bo to po prostu całkowicie zabiło nastrój. Cieszę się, że mogę pomóc, ale musisz włożyć w to trochę wysiłku. Wydawało się, że spodziewa się, że wykonam całą pracę, lepiej bym się masturbowała." 

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.