Czego dowiedziałem się o seksualności przez ostatnie 15 lat

 

NIGDY NIE SKOŃCZYŁEŚ SIĘ UCZYĆ.

Wiem, że nie jestem sama, kiedy mówię, że brakowało mi edukacji seksualnej, którą miałam przed rozpoczęciem Sexu z Emily. Wielu z nas nie wiedziało, czym może być seks i seksualność. Nawet teraz, jako lekarz ludzkiej seksualności, uczę się od moich słuchaczy, od moich partnerów, od moich kolegów, każdego dnia. I każdy związek i doświadczenie seksualne, które mam, uczy mnie czegoś nowego.

Nasze ciała mają nieskończoną zdolność do przyjemności. Odkryłam tak wiele o moich fantazjach, o tym, co mnie cieszy, co mnie pociąga, a nawet jak stworzyć i pielęgnować tę atrakcję. Zawsze jest miejsce na rozwój osobisty, a jeśli chodzi o seks i związki, to nigdy nie przestajesz się uczyć.

KOMUNIKACJA NAPRAWDĘ JEST WAŻNA

Zawsze wiedziałem, że komunikacja jest ważna. Ale stałam się tak ugruntowana w jej znaczeniu i bardziej niż kiedykolwiek, naprawdę praktykuję to, co głoszę. Używając skutecznie narzędzi komunikacji, odkryłam, że mogę przekształcić każde doświadczenie seksualne w takie, które jest korzystne dla wszystkich stron zaangażowanych w prawidłową komunikację (i oczywiście zgodę).

Udoskonaliłam umiejętność komunikowania własnych pragnień, słuchając jednocześnie pragnień mojego partnera. Jeśli chodzi o zapewnienie wszystkim dobrej zabawy i seksownego czasu, komunikacja jest zawsze najlepszym smarem.

TO JEST W PORZĄDKU, JEŚLI NIE ZAWSZE JESTEŚ W NASTROJU DO SEKSU.

TO JEST W PORZĄDKU, JEŚLI NIE ZAWSZE JESTEŚ W NASTROJU DO SEKSU.
Będąc w branży odnowy biologicznej i robiąc to, co ja, ludzie czasem oczekują, że zawsze będziesz chciał uprawiać seks. Ja też tego oczekiwałam od siebie! Ale przez ostatnie 15 lat, nauczyłam się być cierpliwa wobec siebie. Dobrze jest nie chcieć tego. Zanurzenia w aktywności seksualnej i pożądanie są ważną częścią mojej seksualności. W seksie chodzi o to, by zadowolić siebie, a nie tylko partnera. Chcę, żeby wszyscy moi słuchacze o tym pamiętali. Jeśli nie jesteście w nastroju, to jest w porządku! Jeśli chcesz pracować nad swoim libido, są na to sposoby, ale twoje szczęście jest najważniejsze i nigdy nie powinieneś uprawiać seksu, kiedy nie chcesz.

UCZUCIOWOŚĆ

To jest duże. Bycie obecnym i świadomym w moim ciele wymagało praktyki, nauki i intencji. Medytacja, oddychanie, świadoma masturbacja, wszystko to pomogło mi osiągnąć nowy poziom zrozumienia i przyjemności. Umiejętność siedzenia w ciszy i robienia inwentaryzacji ciała i umysłu oraz sposobu, w jaki każde doznanie jest odczuwane, jest najlepszym rodzajem przyjemności. Nasze umysły są tak potężne. Jeśli potrafimy wykorzystać tę moc i umieścić ją w naszych ciałach, zaufaj mi, przyjemność, którą możesz osiągnąć jest z tego świata!

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.