6 sposobów na uwolnienie swojej wewnętrznej sexy uczennicy

Sex uczennica jak ją wydobyć?

Jaki dokładnie urok ma ta seksowna rola uczennicy? Może to niewinna impulsywność albo wrodzona kujonowość. Może to pomysł "bachora", albo wewnętrzne mądre spodnie, które chcą się pojawić. A może to po prostu wrodzona dynamika władzy między uczniem a nauczycielem. (BTW-don't make this weird. Oczywiście mówimy tu o zgodzie na odgrywanie ról przez dorosłych).

Bez względu na powód, wielu uważa, że eksperymentowanie z dynamiką uczennicy/nauczyciela jest niezwykle gorące. Poniżej znajdują się nasze najlepsze pomysły dla tych, którzy chcą i są gotowi zanurkować w tym ekscytującym scenariuszu role-play. 

Jeśli chcesz wydobyć swoją dziewczynę ze szkoły wewnętrznej, musisz być "dobrą dziewczyną" i założyć mundurek. Gdzie mogłaby być seksowna uczennica bez klasycznej, plisowanej, krótkiej spódnicy? Jest nie do odparcia i stawia cię w odpowiedniej przestrzeni dla flirtującej zabawy. 

Skorumpować resztę stroju, zakładając białą zapinaną koszulę i zawiązując końce wysoko wokół talii. Wypróbuj koronkowy biustonosz lub idź z nim - może być super sexy. Zakończ stylizację kilkoma skarpetkami do kolan i butami Mary Jane. A jeśli masz do tego serce, dlaczego nie pójdziesz na warkocze?

Częścią estetyki sexy uczennicy jest język ciała. Udoskonalaj swoją pupę, nakładając na gruby, przezroczysty błyszczyk do ust i pucker up! Aby jeszcze bardziej się do niego zbliżyć, otwórz szeroko oczy, podnieś trochę wyżej głos i skrzyżuj ręce. (Możesz nawet rozważyć ssanie na lizaku lub bąbelkach).

Role-play z partnerem

Role-play z partnerem

Żeby naprawdę wzmocnić sprawy, niech twój partner seksualny odgrywa swoją rolę. Możesz sprawić, by byli "nauczycielami". Może każą ci stać w kącie albo wysyłają cię na karę do "dyrektora". Odpowiedzcie, rzucając temperamentem. Potem zażądaj czegoś, czego chcesz. Albo jeszcze lepiej, bądź nieśmiały i błagaj. 

Jeśli jesteś w BDSM, rozważ odgrywanie ról z jakąś dominacją/poddaniem się (tj. "wymiana mocy") z partnerem będącym dominującym (może to być "tata" lub "sir" lub "nauczyciel" lub ktoś z autorytetem). Jeśli nie masz nic przeciwko temu, włącz jakąś grę uderzeniową, na przykład klapsy. 

Innym wspaniałym sposobem na odgrywanie ról seksownej uczennicy jest zostanie "bachorem". Zrób kilka nieśmiałych komentarzy do partnera i nie zgadzaj się z tym, co mówi. (Inne rady dotyczące bycia "bachorem": spóźnij się, żuj gumę do żucia, przewróć oczami i powiedz "cokolwiek"...) 

W każdym razie, wydźwignięcie twojego wewnętrznego bachora może wzmocnić twoją seksowną, buntowniczą stronę i może również pomóc ci zostać "ukaranym" przez partnera w świetny sposób.

Jeśli chcesz odegrać rolę z partnerem, zabawnym sposobem na to jest napisanie do niego zdjęć NSFW w mundurze, szczególnie w nieodpowiednich porach dnia. Możesz dokuczać swojemu partnerowi przy pomocy pucybuta lub błagać o jakiś frywolny prezent, o który mógłby poprosić nastolatek. Jeśli twój partner napisze do ciebie, że masz coś zrobić, powiedz "nie". Może zostaniesz za to później ukarany. 

Bądź badassem. 

Bądź badassem.
Seksowne uczennice wiedzą co to jest co. Nawet jeśli robisz jakąś konsensualną grę wieku w swojej dynamice, twoja wewnętrzna uczennica jest inteligentna w AF i zna siebie. Ucieleśniaj swoją najmądrzejszą (a nawet najmądrzejszą) osobowość, kiedy zakładasz mundurki. Wiedza to potęga. Możesz nawet "szkolić" swojego partnera na ideały feministyczne, jak flirtujesz i wytykać sobie drogę do uzyskania tego, co chcesz (w sypialni i na zewnątrz).

Pamiętajcie, że jest to konsensualna rola - wasza wewnętrzna uczennica jest zabawną, żartobliwą stroną, która jest jednocześnie potężna i inteligentna.

Uwolnij swoją erotyczną, niewinną siebie.

Seks to sposób, w jaki dorośli "bawią się" i bawią w sypialni, może być kamieniem węgielnym do otwarcia twojego erotycznego "ja" na twojego partnera. 

Jak mówi Esther Perel: "Erotyzm to nie seks, to seksualność przekształcona przez ludzką wyobraźnię." Użyj wyobraźni i pozwól, by twoja wewnętrzna niewinność wyszła na jaw w sypialni poprzez zwykłą zabawę. To część uroku szkolnej dziewczyny. Dotknij swojego ciała i baw się nim, jakbyś odkrywał je po raz pierwszy. Przynieś kilka zabawnych zabawek, jak linijka do klapsów, albo wibrator do zabawy solo lub z partnerem, aby dokuczyć ci lub "pokazać ci linijki". To wszystko w duchu uwolnienia twojej erotycznej niewinności.

 sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.