Przewodnik po seksie w każdym pokoju w domu

Znajdź swoje miejsce do uprawiania sexu

Bycie uwięzionym w środku z partnerem podczas pandemii z pewnością będzie miało wpływ na Twoje życie seksualne... Zwłaszcza jeśli masz ten sam rodzaj seksu dzień w dzień lub widzisz te same napiwki w kółko. Alternatywnie, może mieszkasz sam, znudzony swoim wibratorem, i szukasz nowych sposobów na masturbację. (FYI, nie jesteś jedyna.) 

Na szczęście istnieje wiele kreatywnych sposobów, aby "zejść" do każdego pokoju w domu, niezależnie od tego, czy uprawiasz seks sam czy z partnerem. Zobacz poniżej nasze najlepsze wskazówki dotyczące seksu, aby ćwiczyć swoją kreatywność w domu i wokół niego. 

GARAŻ 


Żartujesz, żeby się wydostać z domu? Nie chcesz zużywać paliwa w samochodzie? Cóż, nadal możesz jechać na przejażdżkę, czy to z partnerem, czy samemu. (Pomyśl o pasach bezpieczeństwa jako o nowym rodzaju uprzęży lub seksualnej huśtawce... )

Jedną z naszych ulubionych pozycji w samochodzie jest owinięcie kostek pasem bezpieczeństwa, aby utrzymać ją w pożądanej, wygodnej pozycji podczas zabawy. Coś w rodzaju One Up jest świetne do stymulacji ustnej. Można użyć pasów bezpieczeństwa, aby utrzymać nogę w górze i można umieścić kilka poduszek na podłodze w garażu, aby zmaksymalizować komfort swojego partnera. 

KUCHNIA


Uzyskanie oceny x w kuchni może być tak samo pyszne jak i seksowne. Używałeś kiedyś syropu czekoladowego? Albo bitej śmietany? Jeśli nie jesteś słodką osobą, to co z sushi? (Bardzo Samantha z Sex in the City of you.) 

Kuchnia jest również wypełniona możliwościami poziomów - niezależnie od tego, czy jest to lada kuchenna, stół, czy krzesła. Może jedna osoba leży na blacie, a druga stoi, albo intymnie się bawiąc na krześle. (Można to zrobić z partnerem lub solo!) Tak czy inaczej, robienie w kuchni wszystkiego, co seksualne, może być bardzo erotyczne, ponieważ jest to zazwyczaj niekonwencjonalne miejsce na wszystko, co seksowne. Po prostu pamiętaj, żeby potem wytrzeć blaty...  

SALON


Wyjdź z domu (i przypomnij sobie swoje dzieciństwo), budując fort w swoim salonie. W rzeczywistości możesz stworzyć zupełnie nowy świat i odkryć wiele nowych miejsc w twoim forcie. (Jeśli potrzebujesz wskazówek, jak zbudować fort w swoim salonie, oto poręczny poradnik krok po kroku). 

Mając pod sobą mnóstwo wygodnych poduszek, Ty i Twój partner poczujecie się oboje, jakbyście byli otoczeni miękkością, a dodatkowy puch umożliwi Wam dostęp do nowych pozycji. Ciesz się intymnością małej, zamkniętej przestrzeni do wzajemnej lub indywidualnej masturbacji - bliskość powinna sprawiać, że poczujesz się jeszcze bardziej erotycznie. Porozmawiajmy o orgazmie!

BIURO


Być może nie idziesz do pracy, ale to nie znaczy, że nie możesz stosować tych porad seksualnych w biurze i zginać się nad biurkiem. Zakładanie ich w biurze domowym pozwala na wykorzystanie mebli, które zazwyczaj nie widzą zbyt wiele akcji. 

Zacznij od tańca tematycznego na kolanach. Niech twój partner usiądzie na fotelu w biurze, a ty powoli rozbierzesz się do tego, co sprawia, że czujesz się najseksowniej. Kiedy Twój partner jest gorący i niepokojony, nie dzwoń do działu HR, po prostu zakołyszaj jego świat w fotelu biurowym.

ŁAZIENKA


Seks pod prysznicem może być trochę trudny, ale to świetne miejsce do gry wstępnej. Narysuj luksusową kąpiel dla siebie i swojej partnerki lub przygotuj miły, parujący prysznic. Niech do ciebie dołączą, a następnie powoli umyj je w mydłach, poświęcając dodatkowy czas na wzajemne czucie ciała.

Kąpiel z partnerem może być bardzo intymna i jeszcze bardziej erotyczna. Nastrój można poprawić przy pomocy ładnego światła i świec. Kiedy oboje jesteście spłukani, spłukani, powtarzani i gotowi, wyskakujcie sobie nawzajem z prysznica lub wanny i balsamu/oleju. Zmysłowy masaż jest świetnym sposobem na odseparowanie się od bardzo pobudzającego seksu.

Niezależnie od tego jak długo jesteśmy w środku, odrobina wyobraźni, kreatywności i komunikacji może zmienić Twoje życie seksualne może być wciąż czymś nowym.

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.