Związek między seksem, a snem

Dobry sex po dobrym śnie

Czy każdy z was miał jakieś dziwne sny? Może wróciłeś do gimnazjum, albo znalazłeś się na szczycie góry, albo wypadły ci zęby? Sny są złożone, a sposób działania naszych podświadomych umysłów jest tajemniczy i trudny do zrozumienia.

Dokładne znaczenie naszych snów jest w dużej mierze tajemnicą. Istnieje jednak wiele szkół myślenia o interpretacji snów i wiele możemy się nauczyć z naszych nocnych zadumy. Twoje zdrowie psychiczne, fizyczne i emocjonalne może wkradać się do twoich snów i sprawiać, że robią one dziwne rzeczy. Ponadto, kiedy twoje sny stają się seksualne, możesz obudzić się z dużym zamieszaniem, a może nawet z odrobiną podniecenia.

O CO CHODZI Z TYMI SEKSUALNYMI SNAMI?

O CO CHODZI Z TYMI SEKSUALNYMI SNAMI?
Więc właśnie miałeś seksualny sen. Nie ma powodu do paniki! To się zdarza większości ludzi, którzy łatwo mogą sobie przypomnieć swoje sny. W rzeczywistości, badania Uniwersytetu w Montrealu wykazały, że około 8% snów wiąże się z jakąś aktywnością seksualną. Szanse są, sen nie był tak naprawdę o seksie w ogóle, a zamiast tego reprezentuje podstawowe uczucie masz, że może nie być całkowicie świadomy. 

To, co osobiście czujesz na temat seksu, wpływa również na to, co on oznacza, gdy pojawia się w Twoich snach. Jeśli seks jest dla ciebie przerażający, to miałoby to sens, że pojawia się w twoich koszmarach. Jeśli seks oznacza dla ciebie miłość i romans, wtedy twoja podświadomość prawdopodobnie używa go jako narzędzia do odkrywania szczęśliwych scenariuszy. 

Dobre sny


Jeśli to był dobry sen seksualny, istnieje szansa, że masz jakiś podziw lub chęć, aby połączyć się z tematem snu seksualnego na głębszym poziomie. W budzącym się życiu, seks sprowadza się do przyciągania i dobrego samopoczucia. Twój podświadomy umysł bierze te pozytywne uczucia i odtwarza je bez wpływu jaźni komplikować co sex naprawdę znaczy w rzeczywistym życiu. 

Złe sny


Ale czasami możesz mieć marzenia, w których jesteś zestresowany seksualną intymnością. Jeśli jesteś zawstydzony w swoich snach, ktoś zaprzecza twoim postępom, lub jesteś przyłapany na gorącym uczynku, może to przemawiać do głębokiego wstydu, który możesz czuć o swoim ciele, swoim poczuciu siebie, lub związku, w którym możesz być lub do którego dążysz. 

To, co osobiście czujesz na temat seksu, wpływa również na to, co on oznacza, gdy pojawia się w Twoich snach. A czasami, twoje sny seksualne mogą wynikać z traumy. Jeśli masz skomplikowany związek z seksem, nie wszystkie twoje sny seksualne będą pozytywne lub dziwne, będą one wręcz traumatyczne. Ważne jest, aby w tym czasie obudzić się i powiedzieć sobie, że to nie jest prawdziwe. Prowadząc terapię w czasie świadomych godzin, lub wieczorem idąc do hipnoterapeuty lub psychologa, który specjalizuje się w snach, będziesz mógł wrócić do seksualnych przygód na plaży z mężczyzną, kobietą, lub tańczącym wężem swoich snów. 

Zajmijmy się kilkoma specyficznymi seks-marzeniami.

RANDKA TABU 

Marzysz seksualnie o swoim nauczycielu? O twoim bracie? Albo o twojej ciotce? O twoim martwym psie Sparklesie?  

Te "tabu" sny mogą wskazywać na to, że jest coś, co trzeba rozgryźć z tą osobą. Twój mózg naprawia ścieżki nerwowe w nocy, więc czasami strzela "na chybił trafił" we wszystkie myśli, które miałeś tego dnia. Być może twój brat pomógł ci wcześniej tego ranka, a twój mózg strzela "dziękuję mu". Jest całkowicie możliwe, że twoje wymarzone "ja" zaczęło mu dziękować trochę za dużo!

Te sny mogą czuć się niezręcznie, ale wiedz, że to nie znaczy, że faktycznie jesteś seksualnie zainteresowany tą osobą. To może być coś tak prostego, jak widziałeś ich tamtego dnia, albo nawet coś głębszego, jak naprawdę za nimi tęsknisz i chcesz z nimi więcej rozmawiać. 

ABSTRAKCYJNE SNY


Czy kiedykolwiek miałeś ten relatywny sen - budzisz się. Jesteś pawem w pelerynie, lecisz na księżyc i masz tantryczny wieczór seksualny z kreskówką z jajkami, budzisz się i łóżko jest przemoczone? 

Prawdopodobnie nie, ale jestem pewien, że miałeś sen lub dwa, które były całkowicie surrealistyczne i sposób na dziwne owinięcie głowy. Czasami twoje sny seksualne też mogą być abstrakcyjne. To nie znaczy, że jesteś szalona, tylko, że prawdopodobnie chcesz coś odkryć. Może twoja podświadomość podróżuje do innych światowych realiów w poszukiwaniu jasności? Być może utknąłeś w swojej obecnej pracy lub aktualnym związku i szukasz wybuchu. Potrzebujesz czegoś spontanicznego, a twoje ciało mówi ci, żebyś spróbował czegoś nowego. 

UWAGA:

UWAGA
Czasami sen seksualny jest tak dobry, że kończy się mokrym snem. To wtedy, gdy masz sen, który powoduje mimowolny wytrysk lub orgazm we śnie. To jest całkowicie normalne. Jeśli masz penisa, masz już naturalnie kilka erekcji w nocy. Jeśli nie masz regularnie wytrysku, czasami ciało wydala nadmiar i robi to poprzez wywołanie seksualnego snu. To tak jak to stare porzekadło - jeśli nie będziesz go używał, będziesz go nieświadomie używał w nocy prawdopodobnie podczas wizyt u rodziców. Mokre sny mogą się również pojawić z powodu zmian hormonalnych, a nawet czegoś tak prostego jak spanie na brzuchu. 

LUCID CREAM


Teraz jest to zaawansowana technika. Czy kiedykolwiek byłeś w seksualnym śnie i zdałeś sobie sprawę, że możesz kontrolować wszystko we śnie? Możesz ściągnąć ręce po ciele tej słynnej gwiazdy pop, a następnie zaprosić je do swojego statku kosmicznego?

Nazywa się to świadomym snem. Ja jest kiedy ty zostać świadomym że ty śnisz i może kontrolować twój swój swój działania w twój śnie z twój świadomym umysłem. Tam byli tony studia o dlaczego zaprzęgać jasnego sen, i jeden łatwy sposób jest tworzyć spust. Coś tak prostego jak mówienie sobie "kiedy tylko śnię o seksie, to jest to sen". Uświadamiając sobie w swoim śnie, że jest to sen, twój mózg poda ci czasem lejce do działania, aby zrealizować twoje najgłębsze fantazje seksualne.  Potrzeba praktyki, by się uczyć, ale opłaca się to. 

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.