W doborowym towarzystwie - kobieca opowieść erotyczna o podwójnej grze

W dobrym towarzystwie - Kobieca opowieść erotyczna o podwójnej grze W tej krótkiej opowieści erotycznej dla kobiet Sonya postanawia podwoić przyjemność i rezerwuje sobie pokój w wytwornym hotelu, aby spędzić zmysłowy wieczór z dwiema przyjaciółkami.

Wszystko było tak, jak powinno być; szklane świece zapachowe migoczące pod nocnym niebem, wypełniające nozdrza obezwładniającymi zapachami. Płatki róż rozsypane na podłodze pode mną, hojnie zdobiące drewniany, wyłożony kafelkami pokład. Od czasu do czasu bryza znad morza delikatnie owiewała mnie, pieszcząc moją skórę, ale na tyle subtelnie, by świece świeciły się pod niebem. To był najpiękniejszy wieczór i moje nagie ciało odprężyło się, twarzą w dół na wąskim stole do masażu, ozdobionym białymi, gładkimi prześcieradłami. Moje oczy wpatrywały się w morze i pamiętam, że czułam się tak bardzo zestrojona z naturą. Alkohol przesiąknięty w moim systemie, spleciony z miękką muzyką jazzową grającą dyskretnie w tle sprawił, że poczułem się tak napalony. Uśmiechałem się w oczekiwaniu na przyjemność, która mnie czekała. Kieliszki do wina, z których piliśmy, stały teraz puste na stole z paleniskiem w rogu, a formalnie zajęte miejsca były teraz opuszczone, ponieważ ja byłam na tym stole, a Lim stał u moich stóp... nagi. "Zapamiętam tę noc Emily," wyszeptał i wylał ciepły olejek na moje stopy. Zamknęłam oczy na to pierzaste uczucie i zamknęłam się na doznania jego rąk. Pocierały moje nogi, aż do ud w gładkim masażu. Caleb wyłonił się tylnymi drzwiami i widząc, że Lim i ja rozpoczęliśmy zabawę, rozwiązał ręcznik wokół talii i pozwolił mu opaść na podłogę... Kątami oka widziałam jego zgrabne nogi, idące w kierunku mojego stolika. Stanął nade mną, a ja znów zamknęłam oczy. Ręce Lima ugniatały teraz policzki mojego tyłka; strumieniami przesuwał dłonie po mięsistych połówkach i między szparką pośladkową, a ja jęknęłam, gdy poczułam, jak jego palec prześlizguje się po moim tyłku. Ręce Caleba sięgnęły po olejek i obficie spłynęły na moje ramiona. Położył olejek i utworzył kręgi dłoni na moich plecach, zmysłowo przebiegając w górę i w dół pleców. Podczas gdy Lim skupiał się na skórze mojego tyłka, w dół do moich nóg, Caleb poruszał dłońmi ruchem wiatrowym; w górę po bliższej stronie moich pleców i znowu w dół - byłam w raju! Caleb szepnął "Odwróć się kochanie", a ja odwróciłam się i położyłam na wznak. Caleb oblał olejkiem moje piersi i obmacał obie piersi w soczystej pieszczocie, a on jęknął z uznaniem. Lim pchnął moje nogi na bok i naoliwiony w między moimi udami. Zaczął pieścić moje wewnętrzne uda, głaszcząc moją łechtaczkę, jak poszedł. Kiedy jęczałam z rozkoszy, jaką przyniosły mi jego palce, Caleb przesunął się na bok i szturchnął mnie swoim drągiem w kierunku moich ust. Chwyciłam go prawą ręką i wprowadziłam do ust. Mój język toczył się po jego czubku, a następnie sunął w dół po całej jego długości, zamknął oczy z rozkoszy, a jego palce ściskały moje wzwiedzione sutki.gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.