Ta jedna prosta rzecz może uczynić cię naprawdę dobrym w łóżku.

Proste sposoby na bycie niesamowitym w łóżku

Co czyni kogoś dobrym w łóżku? To znaczy, w zależności od twoich preferencji seksualnych, jest to trochę subiektywne. A ponieważ każde ciało jest inne, wszyscy lubimy być dotykani na różne sposoby. Więc naprawdę, nie ma jednej, uniwersalnej zasady.

Zauważyliśmy jednak, że za każdym razem, gdy ludzie w sieci proszeni są o podzielenie się swoimi radami na temat tego, jak być dobrym w łóżku, pojawia się przeważająco powszechna reakcja. Nie tylko SO MANY GUYS na tym wątku Reddita sugerowali to samo co odpowiedź, ale także przeprowadziliśmy ankietę wśród czytelników Cosmopolitan UK, aby sprawdzić, czy się zgadzają. I naprawdę zgodzili się... mocno.

Tak, jedyną rzeczą, która sprawia, że jesteś dobry w łóżku według 3.973 Cosmopolitan UK czytelników (wszystkich tożsamości płciowych i seksualnych) jest... entuzjazm. Czytasz to dobrze - prawie 4000 naszych czytelników powiedziało, że najważniejszą rzeczą podczas uprawiania seksu jest wiedza, że ich partner jest naprawdę, właściwie w to zaangażowany. Jaka jest więc jedyna prosta rzecz, którą możesz zrobić, aby być świetnym w łóżku? Uprawiać seks, który naprawdę chcesz mieć!

Dobry sex zależy od ...

Dobry sex zależy od ...

Jak pokazują wyniki, bycie dobrym w łóżku nie zależy od tego, ile "doświadczenia" miałeś, czy potrafisz głęboko poderżnąć gardło, opanować odwrotną kowbojską pozycję seksualną, czy jesteś zardzewiałym zawodowcem od puzonu. Chodzi dosłownie o to, jak bardzo (naprawdę) chcesz tam być.

Wielu heteroseksualnych mężczyzn powołuje się na entuzjazm jako jedyną rzecz, która czyni kobietę dobrą w łóżku.

"Entuzjazm jest kluczem", pan PuppyBliss napisał w odpowiedzi na wątek o r/Sex, "Chłopaki, co sprawia, że dziewczyna jest dla was niesamowita w łóżku?"

Coidzor zgodził się: "Najlepszy seks, jaki miałem, był jednolicie z kobietami, które najbardziej chciały wyruchać mój mózg i które wyrażały i działały na to pragnienie."

"Faceci, jak kobiety, chcą być poszukiwani"

"Faceci, jak kobiety, chcą być poszukiwani. Kiedy kobieta szepcze mi do ucha i mówi mi, jak bardzo mnie pragnie, jak gorąco mnie znajduje, i pokazuje to, to jest najlepszy sexy będę miał. W tym samym czasie zamierzam dać jej więcej z siebie".

ScorpioLoverBoy (najlepsza nazwa użytkownika w historii?) napisał, "Entuzjazm na pewno". Umiejętności nic nie znaczą, jeśli nie ma w nich twojego serca."

Więc to jedyna rzecz, która może sprawić, że będziesz dobry w łóżku, jak naprawdę chcesz tam być. Co wychodzi całkiem nieźle, biorąc pod uwagę, że wszyscy jesteśmy za tym, by promować ten rodzaj seksu, którego naprawdę chcesz. I to jest kolejny dowód na to, że nie powinniśmy uprawiać gównianego i szkodliwego seksu, który nie jest dla nas entuzjastyczny.

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.