Śpiewając o kobiecej zmysłowości - Chwila z Iiolą

Śpiewając o kobiecej zmysłowości - Chwila z Iiolą

Tutaj w Smile Makers, nasze playlisty Spotify do pracy w domu inspirują nas od 2020 roku. Aby wprawić nas w nastrój do pracy lub do zabawy, jest jedna piosenka, którą powtarzamy; Sensual autorstwa Iioli. Uwielbiamy to, jak wersy takie jak "I'm feeling oh so sensual" wzbudzają uczucia intymności, jednocześnie stawiając kobiecą przyjemność seksualną w centrum uwagi - nie ma wątpliwości, że ta piosenka przeszłaby Clit Test! W Smile Makers słyszymy, że więcej kobiet niż kiedykolwiek wcześniej lirycznie podchodzi do kobiecej seksualności, weźmy na przykład utwór WAP Cardi B i Megan The Stallion. Ta zmiana kulturowa jest dokładnie tym, co jest potrzebne, aby pomóc znormalizować postrzeganie właścicieli sromu życie seksualne i przyjemność; im więcej mówimy o naszej seksualności w codzienności, tym bardziej stanie się to normą. Prowadzenie rozmów na zewnątrz nie musi być tylko czatem, możemy też śpiewać! Porozmawialiśmy więc z super utalentowaną Iiolą, aby dowiedzieć się, co ją inspiruje, jakie są jej momenty w życiu i co sądzi o przełamywaniu tabu... Zdjęcie @iiola by @sarahburtonfieldingPowiedz nam trochę o sobie! Sama wydaję (pun intended), piszę i produkuję całą swoją muzykę pod pseudonimem Iiola. Jak opisałabyś swoją muzykę i tematy, które pojawiają się w Twoich utworach? Moja muzyka została opisana jako dark-romantyczny pop, co moim zdaniem trafia w sedno. Zawsze pisałam swoje piosenki w przejmujących momentach w moim życiu. Czy to przełomowe uświadomienie sobie czegoś, przez co przechodziłam, czy też kamień milowy, który osiągnęłam. Uważam, że bardziej satysfakcjonujące jest wykonywanie czegoś, co naprawdę do mnie przemawia. Co było Twoją inspiracją podczas pisania tej piosenki? Mój producent/współautor Dee Adam jest również kobietą i czuliśmy, że dawno nie słyszeliśmy piosenki celebrującej kobiecą zmysłowość. Masz swoje Kings of Leon - Sex is on Fire, ale w momencie pisania, w 2018 roku, czuło się, że nie było wystarczająco dużo kobiecych artystów poruszających kobiecą seksualność bezpośrednio z ich własnego punktu widzenia w pozytywny sposób. Osobiście uważam, że im więcej pozytywnych skojarzeń mamy do naszej własnej kobiecej przyjemności i seksualności, tym silniejsi jesteśmy w wiedzeniu, co jest dla nas dobre przy podejmowaniu decyzji wokół tego. Zdecydowanie znalazłam się w kilku niekomfortowych sytuacjach, kiedy byłam młodsza, a wszystko dlatego, że o kobiecej seksualności nigdy się nie mówiło, nie mówiąc już o jej celebrowaniu i nie chciałabym, aby młodzi ludzie znaleźli się w takich samych sytuacjach z powodu braku wiedzy i komfortu w rozmowach na temat seksu.

Wideo jest *oh so sensual*. Jaka symbolika została użyta w reżyserii artystycznej, aby to stworzyć? Moja super utalentowana przyjaciółka, fotografka Wonder Womxn, Sarah Burton i ja chciałyśmy, aby przedmioty symbolizowały zmysłowość. Użyłyśmy miodu z powodu mojego otwierającego tekstu "Twoje usta są miodem na moim języku" i ostryg z powodu ich niesławnego działania afrodyzjakalnego. Kwiaty zawsze były dla mnie tak oczywistym symbolem zmysłowości, czy to klasyczny romantyczny gest czerwonych płatków na łóżku, który dorastaliśmy oglądając filmy, czy też wiązanka czerwonych róż w Walentynki. To skojarzenie oznaczało, że były one idealnym rekwizytem do wykorzystania, więc poprosiłem Kai w My Lady Garden dla jej najbardziej seksualnych / zmysłowy wygląd kwiatów, a ona przemyślnie wybrał kilka pięknych dla nas. W Smile Makers, nasza społeczność kocha symbolikę kryjącą się za kobiecą anatomią przyjemności. Używamy jej jako inspiracji, aby pomóc znormalizować postrzeganie kobiecej seksualności. Jakie są Twoje przemyślenia na temat naszej misji? Bardzo podoba mi się fakt, że postanowiłyście dostarczyć te zasoby młodym kobietom. To sprawia, że jestem naprawdę szczęśliwa wiedząc, że mogą one łatwo uzyskać dostęp do informacji na temat kobiecej seksualności, aby mogły dalej kształcić się w bezpiecznym zaciszu swoich sypialni. Twoja piosenka sprawia, że myślimy o naszym motcie 'Discover Yourself' przypominającym nam, że powinnyśmy objąć naszą zmysłowość. Co oznacza dla Ciebie zmysłowość? Uwielbiam to. To jest to czym jest dla mnie zmysłowość. To nie tylko seks, to także pyszny, pożywny posiłek, energia osoby lub pomieszczenia, zapach specyficznych perfum. Jest w niej tak wiele warstw. Czy oglądałaś, czytałaś lub słuchałaś ostatnio czegoś, co Twoim zdaniem robi to samo? Jestem wielką fanką podcastu Juliet Allen "Authentic Sex", uwielbiam to, co robi jako seksuolog w branży w tym momencie. Jest ona dla mnie zdecydowanie wzorem do naśladowania w dziedzinie seks-pozytywności. Seks jest czymś więcej niż tylko seksem penetracyjnym dla osób ze sromem. W rzeczywistości 80% z nas potrzebuje zewnętrznej stymulacji, aby osiągnąć orgazm! Myślimy, że Twoja piosenka Sensual naprawdę wzmacnia kobiety i całą ich zmysłowość. Czy myślisz, że Twoja piosenka miała wpływ na to jak Ty i inni rozmawiacie o seksualności; czy to jest rozmowa z samą sobą, przyjaciółmi czy partnerem? Absolutnie. Zawsze byłam bardzo otwarta z moimi przyjaciółmi i moimi siostrami na temat mojej seksualności i zachęcałam je do edukacji i odkrywania ich własnej. Zawsze jestem otwarta na uczenie się i odkrywanie nowych rzeczy i przekazywanie tego innym. Moja pewność siebie zdecydowanie przyszła z wiekiem, ale myślę, że to dlatego, że świadomie zdecydowałam się kształcić i odkrywać rzeczy dla siebie. Włożyłam pracę w to, by lepiej poznać siebie i to, co sobą reprezentuję, nie tylko w sferze seksualnej, ale także w innych aspektach mojego życia.gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.