Sklep erotyczny przedstawia najlepsze wibratory dla kobiet

Wibratory w sklepie erotycznym

Wibratory w sklepie erotycznym

Zdecydowanie najpopularniejszy wśród pań gadżet erotyczny - wibrator, stanowi przepustkę do świata wspaniałej przyjemności. Jak to jednak zwykle bywa na początku eksplorowania nowych możliwości, nie za bardzo wiadomo, co na pierwszy ogień wybrać.

Zazwyczaj dobrą opcją jest wybranie jednego z najpopularniejszych produktów, które z roku na rok znajdują sobie uznanie konsumentów i są doceniane w branży. Oceny wibratorów są oczywiście zawsze subiektywne, ale doświadczone osoby są w stanie bez większego problemu określić, na które produkty warto zwrócić uwagę, a które raczej nie będą nam odpowiadać.

Obecnie najlepsze recenzje zdobywają wibratory: 

Wibrator Lovense Lush

Wibrator znany z tego, że można go połączyć z Apple Watch i sterować nim w ten sposób. Działają też z nim oczywiście standardowe aplikacje mobilne. Jest to wibrator wewnętrzny, który przystosowano specjalnie do stymulowania punktu G.

Wibrator Lelo Mona 2 

LELO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących wibratory. Mona 2 posiada zakrzywiony kształt, dostosowany do silnej stymulacji punktu G. Znakomicie dopasowuje się do budowy ludzkiego ciała i świetnie leży w dłoni, co pozwala na wygodne nim operowanie. Użytkowniczki cenią sobie wysoką jakość wykonania i ładny wygląd, a jego niewątpliwą zaletą jest też bardzo długi czas pracy na bateriach.

Wibrator Doxy Die Cast 

Wibrator Doxy Die Cast cechuje się wyjątkowo intensywnymi wibracjami. Posiada również szeroką główkę, która skutecznie rozprowadza przyjemność na wszystkie strony. Znany jest z oferowania długich, eksplodujących orgazmów.

Wibrator We-Vibe Rave

Rave produkuje wibracje wykorzystując specjalnie zaprojektowane przez firmę We-Vibe specyficzne silniczki, mocno różniące się od innych propozycji na rynku. Wibracje Rave są głębsze i silniejsze. Uchodzi za najlepszą propozycję kwestii stymulowania łechtaczki i wykonywania stymulacji punktowej.

Wibrator We-Vibe Touch

Wśród wibratorów łechtaczkowych zdecydowanie wyróżnia się model Touch firmy We-Vibe. Oferuje wyjątkowo delikatny masaż poprzez wykorzystanie zaokrąglonej końcówki. Świetnie leży w dłoni, co jest ważne w przypadku stymulacji łechtaczki, jak również prezentuje bardzo przyjemny materiał wykonania.

Czym właściwie jest wibrator?

Czym właściwie jest wibrator?Czym właściwie jest wibrator?

Mówiąc w największym uproszczeniu, wibrator jest urządzeniem, najczęściej wibrującym lub pulsującym, które służy do masturbacji. W większości przypadków wykorzystywany jest do wykonywania penetracji, ale nie jest to bynajmniej komplet jego możliwości. Za pomocą wibratora można dokonywać również:

 • Masażu łechtaczki;
 • Stymulacji warg sromowych;
 • Masaż wszystkich stref erogennych;
 • Stymulacji / penetracji odbytu;
 • Masaż prostaty.

Można spokojnie powiedzieć, że granice wykorzystania wibratora kończą się tam gdzie doprowadzi nas nasza wyobraźnia.

Wibrator ze sklepu erotycznego nie tylko dla kobiet

Wibrator ze sklepu erotycznego nie tylko dla kobiet

Mitem jest twierdzenie, że wibrator jest zabawką tylko dla kobiet. Można z niego korzystać wspólnie, a i sami panowie znajdują dla niego zastosowania.

Czym kierować się przy wyborze wibratora?    

Wibratory to najpopularniejsze zabawki erotyczne, czego naturalną konsekwencją jest ogromny wybór produktów na rynku. Jak wybrać ten najlepszy wibrator ze sklepu erotycznego dla nas? Pomijając porady ekspertów, należy skupić się na takich kwestiach, jak:

 • Materiały z jakich wykonany jest wibrator;
 • Gabaryty wibratora;
 • Typ wibracji i ich intensywność;
 • Odporność na wodę jeżeli wibrator będzie używany pod prysznicem;
 • Kultura pracy (głośność pracy wibratora);
 • Funkcje specjalne jak wyłącznik wibratora w czasie transportu;
 • Typ wibratora, wibrator króliczek, wibrator prosty, wibrator analny.

Materiał wykonania jest ważny ze względu na wrażenia z kontaktu z wibratorem, ale przekłada się też na wytrzymałość wibratora i łatwość jego mycia. Obecnie najczęściej produkowane są z silikonu medycznego, cyberskóry lub specjalnego plastiku.

Wielkość dopasowuje się do własnych preferencji i należy pamiętać, że większy wibrator wcale nie musi być dla nas lepszy. Podobnie jest z siłą wibracji lub pulsacji, jakie oferuje nam wibrator. Nie jesteśmy wstanie zmieniać wielkości zabawki, ale możemy regulować intensywność wibracji w urządzeniach wyposażonych w taką funkcję.

Wodoszczelność wibratora nie jest konieczna, ale jeśli chcemy z niego skorzystać w wannie, raczej się bez tego nie obędziemy.

Kultura pracy to z kolei przede wszystkim głośność, która może irytować w czasie zabawy z gadżetem.

Funkcje specjalne mogą być ważne np. jeżeli zabierzecie swojego wibrującego przyjaciela w podróż i bywały przypadki kiedy był on powodem do niemałego wstydu kiedy to zaczął się udzielać w walizce. Dlatego pomocna może być funkcja wyłączenia wibratora na czas podróży.

Typ wibratora dobiera się zależnie od tego jak chcemy z niego korzystać. Tak jak pisaliśmy wcześniej można masować, pobudzać wiele części naszego ciała i są do tego celu dedykowane rozwiązania bardziej intensywnie działające na konkretne obszary ciała.

Korzystaj z wibratora tak jak lubisz

Korzystaj z wibratora tak jak lubisz!

Każda kobieta może korzystać z wibratora na swój sposób, poszukując najlepszych rozwiązań dla niej samej. Tym niemniej, istnieje szereg zasad, które warto stosować w każdej sytuacji. Związane są one szczególnie z higieną, ponieważ należy pamiętać, że gadżety erotyczne to sprzęt równie intymny, co partner i tak jak nie chcemy się nim dzielić ze światem, nie warto jest robić tego także w przypadku wibratora. Tak jak nie dajemy nikomu naszego wibratora, złym pomysłem jest również pożyczanie zabawki od innych osób w celu ich przetestowania.

Ogromne znaczenie ma odpowiednia higiena w zakresie korzystania z wibratora. Oznacza to, że zabawka musi być dokładnie umyta po każdym użyciu. Rodzaj dopuszczalnych detergentów zależy od materiału wykonania.

W przypadku zabaw analnych warto jest wyposażyć się w specjalne końcówki analne lub od razu zakupić wibrator przeznaczony do takiego właśnie użytku. Typowy wibrator może wsunąć się za głęboko lub być wyprofilowany w sposób, który może być potencjalnie nieprzyjemny.

Większość kobiet przekonuje się też, że znakomitym pomysłem jest wykorzystywanie wibratorów razem ze specjalnymi lubrykantami, zwłaszcza w przypadku intensywnej penetracji. Lubrykant poprawi wrażenia we wszystkich warunkach.

Poszukaj opcji wibratora tylko dla Ciebie

ranking wibratorów ze sklepu erotycznego

Przeglądanie różnego rodzaju rankingów wibratorów i kierowanie się rekomendacjami to na pewno dobry sposób na odkrywanie ciekawych zabawek erotycznych, ale łatwo zauważyć, że oferta wibratorów jest przeogromna. Związane jest to z faktem, iż nie ma dwóch identycznych kobiet, więc nie ma też jednego idealnego wibratora dla wszystkich.

Zadaniem wibratora jest sprawianie Tobie maksymalnej przyjemności, więc nie bój się próbować bardzo różnych urządzeń. Wiele z nich charakteryzuje się fantazyjnymi, nietypowymi kształtami i na pierwszy rzut oka może w ogóle nie przypominać tego, czego się spodziewamy po wibratorze. Nie jest to bynajmniej wada takich produktów, a raczej efekt specjalizacji, za pomocą której można dążyć w większym stopniu do orgazmu pochwowego lub łechtaczkowego.

Na tej samej zasadzie nie ma też jednego idealnego materiału, który można by określić idealnym. Niektóre materiały bardziej przypominają ludzką skórę, a niektóre oferują inne właściwości, które w tych zadaniach mogą się sprawdzić znacznie lepiej. Warto spróbować różnych podejść i zaskoczyć samą siebie.  

Jeżeli będziecie potrzebowali porady jesteśmy do dyspozycji, my i nasz sklep erotyczny.Słowa kluczowe
sklep erotyczny, wibrator
Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.