Sklep erotyczny o wibratorze analnym i pieszczocie anusa

W jakim sklepie erotycznym kupić wibrator analny

W sklepach z erotycznymi gadżetami zauważa się, że rośnie zainteresowanie jeśli chodzi o analne gadżety. Wzrost zainteresowania takimi zabawkami erotycznymi widać też w statystykach bo w badaniu (dr n. med. Agnieszka Bień i mgr Sabina Stadnicka) widać, że aż 14% respondentów jest aktywna seksualnie w drugą dziurkę (link do artykułu 14% sex analny). Jeszcze nie tak dawno taka forma aktywności była tematem tabu. Nawet jeśli ktoś uprawiał seks analny to raczej się tym nie chwalił. Obecnie sytuacja się nieco zmienia co świadczy o tym, że gadżety faktycznie lepiej się sprzedają i szczególnie dotyczy to wibratorów.

Osoby, które chętnie eksperymentują jeśli chodzi o sferę erotyczną powinny zapoznać się z tym wpisem, bo mogą tutaj znaleźć wiele ciekawostek dla siebie. Między innymi dowiecie się jaki analnych wibrator będzie dobry na początku takiej przygody, dowiecie się co robić, by zabawa w taki sposób z jednej strony była faktycznie przyjemna, a z drugiej również była dla Was odpowiednio bezpieczna. 

Dobry wibrator analny

Dobry wibrator analny

Wibratory to oczywiście najbardziej popularne propozycje jeśli chodzi o erotyczne gadżety, a każdy chyba wie do czego będą służyć. Jednak może się pojawić pytanie czym analne różnią się od zwykłych. Przede wszystkim wibrator analny będzie się różnił swoim kształtem. Posiada on na zakończeniu specjalną nasadkę, która ma chronić przed nadmiernym wsunięciem do odbytu. Jednocześnie są to wibratory, które będą krótsze niż te klasyczne i mają między 10 a 30 cm.

Dla kogo przeznaczony jest wibrator analny?

Dla kogo przeznaczony jest wibrator analny?

Wibrator analny to gadżet i dla kobiety i dla mężczyzny. Do analnych zabaw jak się możemy dowiedzieć przekonuje się coraz więcej panów. Rośnie świadomość mężczyzn na tym polu. Wielu z nich długi czas nie wiedziało, że to prostata określana jest jako męski punkt G. Stymulowanie tej części ciała przynosi więc najwięcej przyjemności.

Odczucia jakie będą w trakcie analnego seksu maja inny charakter niż te w trakcie seksu klasycznego. Czy będą one lepsze jest to kwestia gustu i tak naprawdę najlepiej samodzielnie się o tym przekonać.

Wibrator to również gadżet dla kobiet. Pojawiają się w przypadku pań takie propozycje, gdzie mamy wibrator analno - waginalny i jednocześnie będzie można stymulować i waginę i odbyt. W przypadku naszego sklepu erotycznego właśnie tego typu propozycje również pojawiają się w sprzedaży.

Jaki wibrator analny będzie odpowiedni?

Jaki wibrator analny będzie odpowiedni? Może banan?

Sporo osób zastanawia się nad tym jaki wibrator analny powinno się kupować. Jeśli ktoś rozpoczyna przygodę z analem to powinien rozpoczynać od niewielkiej średnicy.

Dobrym pomysłem będzie znalezienie wibratora gładkiego, bez wypustek. Dopiero jeśli ktoś już nabierze wprawy i przyzwyczai nieco odbyt do tego, że coś będzie tam wkładane to będzie można kupować nowy wibrator i wtedy te wymiary także już mogą być większe.

Dla tych bardziej doświadczonych użytkowników dobre mogą być wibratory, które posiadają wypustki i dodatkowo również stymulują. Jeśli ktoś planuje korzystanie z wibratora w trakcie prysznica czy kąpieli to powinien zwrócić uwagę na to czy ten wybierany gadżet będzie wodoodporny.

Wybierając warto także sprawdzić czy pojawia się tam nasadka, która będzie chronić przed wprowadzeniem całego wibratora do odbytu. Tylko takie wibratory nadają się na sprzęt analny.

Jak używać wibratora analnego?

Jak używać wibratora analnego? Powoli bez pośpiechu

Jeśli już wiadomo jaki wybrać wibrator to pojawia się jeszcze pytanie o to jak go używać, by sprawić, że zabawa będzie bezpieczna i jednocześnie dawać będzie przyjemność. Kluczowa kwestia to spokój i cierpliwość.

Na pewno od razu nie można go wprowadzać całkowicie. Trzeba robić to powoli, tak by organizm przyzwyczajał się do nowych doznań. Taka istotna sprawa to również znalezienie dobrych lubrykantów a więc specjalnych żeli nawilżających.

Wkładanie wibratora do odbytu bez nawilżenia będzie mało przyjemne, może nawet bolesne, bo odbyt nie jest przystosowany do tego, że coś tam będzie wsuwane i dlatego sam nie będzie się nawilżał. Jest to bardzo istotne, by to nawilżenie zapewnić, dlatego faktycznie warto zajrzeć do sklepu erotycznego online i wybrać takie lubrykanty (my polecamy poza naszymi usługami sklep erotyczny eroprezent.pl oraz sex shop pruj.pl), które zapewnią należyte nawilżenie dla odbytu.

Trzeba także pamiętać, że wibratorów analnych, ale również innych erotycznych gadżetów nie powinno się pożyczać innym. Oczywiście nie powinno się również pożyczać takiego wibratora od innych osób. Jeśli zastosujecie te podpowiedzi jakie tutaj się pojawiły to zabawa z wibratorem analnym przyniesie wiele niezapomnianych chwil i będzie to zabawa, która faktycznie będzie bezpieczna.

Początek seksu analnego, pierwsza przygoda analna

Początek seksu analnego, pierwsza przygoda analna

Skoro wiemy jaki wybrać wibrator to teraz pozostanie go tylko kupić i czerpać przyjemność z analu, oczywiście korzystając z tych porad, które tutaj powyżej daliśmy i które sprawią, że faktycznie takie doznania będą dla Was przyjemne.Słowa kluczowe
sklep erotyczny, wibrator analny
Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.