Pozycje seksualne dla przyjemności plus-size

 

W większości przypadków, większe rozmiary ciała są całkowicie pomijane w rozmowie o seksie, a to jest zniechęcające, ale wykluczające i bezpośrednio wstydliwe dla ludzi, którzy są mniej niż "medialny ideał".

Oto kilka dodatkowych pozycji seksualnych w rozmiarze, które mogą pomóc wydobyć wewnętrzną gwiazdę porno w sypialni. 

 
JEŚLI JEDEN Z PARTNERÓW MA ROZMIAR PLUS

Przechodząc przez te pozycje, będziemy mówić głównie o seksie partnerskim, penetrującym. Kiedy jeden z partnerów jest większy od drugiego, kąt penetracji jest kluczem do wyboru wielkiej plus wielkości pozycji seksualnej. Rozumiejąc, gdzie i jak jesteś ustawiona, będziesz w stanie osiągnąć głęboką, satysfakcjonującą penetrację.

 
Wszyscy kochają na pieska

Najłatwiejszym i najprostszym sposobem na pozbycie się partnera jest styl pieski. Styl na pieska sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku ciał, które przenoszą większy ciężar w okolicy brzucha. Z partnerem w rozmiarze plus na wszystkich czworakach, nikt nie będzie przeszkadzał w penetracji brzucha od tyłu. Jednak w przypadku ciał, które mają trochę więcej śmieci w bagażniku, może to być trudniejsze.  Możesz również zmodyfikować pozycję w stylu psa, przechodząc z kolan do pozycji rozgwiazdy. Rozciągając się płasko na brzuchu, otwiera dostęp do penetracji od tyłu. Daje Ci to również możliwość pocałowania ich w plecy i szyję, pociągnięcia za włosy i pieszczotkowania ich, gdy będziesz na nich chodzić.

Kowbojka

Kowbojka
Ta pozycja jest powszechnie określana jako "Cowgirl", ale to jest wykluczające ze względu na płeć, więc nazwijmy ją "Giddy Up!" Z partnerem w rozmiarze plus, który dosiada drugiego partnera zwróconym w ich stronę, głęboka penetracja jest cinch. Będąc na górze, kontrolujesz także szybkość i intensywność uderzenia.

Plus ludzie wielkości, nie bójcie się "zmiażdżyć" swojego partnera. Materace dały, i są szanse, że twój partner chce twojego gorącego ciała na nich. Plus, waga na ciałach produkują uwolnienie serotoniny i zmniejszenie kortyzolu (hormonu stresu), więc kładąc go na partnera, jesteś rzeczywiście uwalniając, uwalniając i relaksując je.

Motyl


Do tej pozycji, rozłóżcie skrzydła i przygotujcie się do lotu! Partner w rozmiarze plus kładzie się na plecach na krawędzi łóżka/ lady/stołu/uchwytu i zasłania nogi na ramionach partnera. Pozwala to na łatwy dostęp nie tylko do penetracji, ale również na maksymalną stymulację plamki g, p i każdego innego miejsca, które można tam znaleźć. Ta pozycja motyla z pewnością sprawi, że Twój partner trafi na te notatki Mariah Carey. 

JEŚLI DWÓCH PARTNERÓW MA WIĘKSZE ROZMIARY

JEŚLI DWÓCH PARTNERÓW MA WIĘKSZE ROZMIARY

Miłość na wierzchu

Mądra kobieta powiedziała: "Odłóż swoje podziękowania, odwróć je i odwróć". To samo genialne sformułowanie może być użyte do opisania dwojga plusowych kochanków, którzy się nim zajmują. Odwrotna kowbojka, gdzie osoba na górze pochyla się do przodu, nie tylko daje lepszy kąt do penetracji, od tyłu, ale również pozwala na dodatkową poduszkę brzuszną, która nie przeszkadza sobie nawzajem. Z penetratorem na plecach, to rzeczywiście odciąża środkową część wagi, dalej odsłaniając penisa / pasek na / palec i pozwala na głębszą penetrację.

Noga w górę

Podobnie jak w przypadku motyla, jest to modyfikacja zwana "szybowcem na nogi", która pozwala na głęboką penetrację. Jeden z partnerów leży na plecach, zaś jedna z nóg zostaje uniesiona na ramię partnera. Tylko podniesienie jednej nogi daje przestrzeń na negocjacje ciał dla ułatwienia penetracji. Jeśli partner stojący i penetrujący odchyla się lekko do tyłu podczas pchania, można odsłonić więcej jego penisa/taśmy, aby osiągnąć stukanie ścian. 

Fluffery

Poduszki to twój przyjaciel. Bez względu na to, czy potrzebujesz ich pod biodrami na brzuchu, czy pod spodem pleców, wypróbuj różne tekstury i wypełniacze. Piankowa poduszka z pamięcią zapewni Ci silne wsparcie, podczas gdy puchowa poduszka może oferować bardziej minimalne, ale elastyczne wsparcie.

Krawędź chwały

Mówiąc o wsparciu, świetną wskazówką do penetracji jest pochylenie się nad meblem, ladą lub łóżkiem. Jeśli jesteś cięższy, czasami może być trudno utrzymać ciężar. Poprzez oparcie się o coś, jest to świetny sposób, aby w pełni cieszyć się rytmem bez podtrzymywania ciężaru.

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.