Popularne fantazje seksualne, które musisz wypróbować

Najlepsze fantazje erotyczne

Posiadanie fantazji seksualnych jest naprawdę normalne. To znaczy, wszyscy wiemy, że podniecenie zaczyna się w mózgu, prawda? Dlatego mamy taką obsesję na punkcie erotycznej fikcji i gorącego etycznego porno. Wyobrażanie sobie, co chcesz komuś zrobić, albo co chcesz, żeby zrobił to tobie, jest częścią poznawania twojego pożądania i seksualności.

"Niezależnie od tego, czy marzysz o gorącym ogrodniku, czy też przeżywasz szczególnie pobudzającą scenę seksualną z Gentleman Jack, twoja fantazja seksualna jest prawdopodobnie całkowicie zdrowa i normalna", mówi Sammi Cole, ekspert seksualny w Lovehoney. "Nawet kiedy jesteśmy w [monogamicznych] związkach, posiadanie w głowie gwiazdy gościnnej pomaga nam zachować świeżość, zabawę i ekscytację. Fantazje pozwalają nam bezpiecznie odkrywać nasze upodobania i niechęci, sprawiają, że czujemy się bardziej komfortowo w eksperymentowaniu i uczą nas więcej o sobie jako istotach seksualnych".

Nic więc dziwnego, że w ostatnim sondażu Lovehoney 66% ludzi twierdzi, że fantazjuje podczas seksu. Wybraliśmy ich najbardziej popularne fantazje seksualne, aby Sammi mógł wyjaśnić, jak się nimi zachowywać, aby twoje fantazje stały się rzeczywistością.

FANTAZJE SEKSUALNE: SEKS W MIEJSCU PUBLICZNYM

Tak, 23% respondentów wybrało to jako swoją największą fantazję seksualną. "Dreszcz emocji, który potencjalnie może zostać złapany, jest wielkim podnieceniem dla wielu ludzi, ale jeśli nie jesteś ostrożny, seks w miejscach publicznych może wylądować w gorącej wodzie!" Sammi wyjaśnia. "Żeby żyć fantazją z minimalnym ryzykiem, trzeba się trochę przygotować."

Wybierz miejsce odosobnione, gdzie nikt nie będzie mógł się na ciebie potknąć
Pomyśl o pozycjach seksualnych i strojach
Pozycje stojące do każdej zabawy seksualnej są łatwiejsze do szybkiego wydostania się w razie potrzeby
Noś ubrania, które umożliwiają łatwy dostęp bez pełnej ekspozycji (np. spódnice i sukienki)
Pamiętaj, że każdy, kogo angażujesz w swoje życie seksualne, nawet jeśli jest to tylko oglądanie, musi się na to zgodzić.
Jak zrobić to jeszcze lepiej: Nosić rajstopy bez krocza. Wyglądają one jak normalne rajstopy dla każdego podejrzanego, ale umożliwiają znacznie łatwiejszy dostęp.

FANTAZJA SEKSUALNA: SEKS Z CELEBRYTĄ, PRZYJACIELEM LUB TAJNYM ZAUROCZENIEM

Trudno się dziwić, że 20% ludzi wybrało seks z celebrą jako swoją ostateczną fantazję. A 21% wybrało spanie z przyjacielem lub sekretne zauroczenie.

"Niektóre fantazje są o wiele trudniejsze do zrealizowania w rzeczywistości, czy to dlatego, że w grę wchodzi przyjaźń (lub praca), czy też dlatego, że przedmiotem twoich pragnień jest życie w Hollywood, a ty jesteś tysiące mil stąd", wyjaśnia Sammi. "W tych przypadkach jednak możesz naprawdę dać swojej wyobraźni wolną rękę do zrobienia czegokolwiek, ponieważ oni się nie dowiedzą.

"Dowiedz się, do czego twój mózg jest zdolny"

"Podaruj sobie nową seks-zabawkę, zaplanuj trochę czasu samemu i dowiedz się, do czego zdolny jest twój mózg. A może spróbuj swoich sił w pisaniu erotyki (zmiana nazwisk i ustawień, jeśli chodzi o kogoś, kogo znasz), abyś mógł dzielić się tymi fantazjami ze światem".

FANTAZJA SEKSUALNA: BYCIE OBSERWOWANYM

"Voyeuryzm jest bardzo popularny (20% ludzi wysiada na obserwacji), ale nie zawsze najłatwiej mu się na nim oprzeć", mówi. Jednak można cieszyć się doświadczeniem bycia obserwowanym bez konieczności angażowania innej osoby, wyjaśnia Sammi.

Musisz po prostu skorzystać z telefonu... "Filmowanie się staje się sexy lub masturbacja daje ci "widownię" do zabawy, nawet jeśli jedyną osobą, która to zobaczy, jesteś ty."

FANTAZJE SEKSUALNE: SEKS GRUPOWY

FANTAZJE SEKSUALNE: SEKS GRUPOWY

Spośród osób, które mówiły, że fantazjują podczas seksu, 18% wyobrażało sobie uprawianie grupowego seksu z więcej niż jedną osobą jednocześnie. "Dodanie do swojej zabawy seksualnej większej liczby osób niż zwykle może wydawać się trudne, ale istnieją sposoby, aby zapewnić sobie doświadczenie z wieloma partnerami bez konieczności wypełniania sypialni tysiącami osób" - mówi Sammi. Możesz włączyć zabawki seksualne do zabawy dla innej osoby (lub osób). Realistyczne zabawki mogą ożywić fantazję dodatkowej osoby, podczas gdy zabawki, które dodają dodatkowej stymulacji wolnej od rąk, takie jak sutki, zabawki do zdalnego sterowania lub zatyczki do tyłków, mogą stworzyć wrażenie wielu rąk, ust i części ciała".

I pamiętaj, seks ma być zabawny i przyjemny. Jeśli zaczynasz odgrywać fantazję i nie podoba ci się to lub nie czujesz się komfortowo, przestań. Nie ma nic złego w wypróbowywaniu czegoś, tylko po to, by dowiedzieć się, że nie jesteś w tym dobry. Tak czy inaczej, dowiesz się czegoś o swoim (seksualnym) "ja".

 sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.