Pokazanie się - chwila biurowej erotyki

Putting On A Show - A Moment of Office Erotica W tej darmowej historii erotycznej, późne godziny nocne wziąć zmysłowy obrót, gdy Andrea powoli otrząsa się z jej zahamowań i dać jej kolega prezentacji do zapamiętania.

Niewinny flirt w biurze

Cisza ogarnęła ogromne biuro z wyjątkiem stukania palców Cheng i moje na naszych klawiaturach komputerowych, clack-clack-clack-clack to echo. Inni pracownicy zgasili światła i zawołali, że kończą pracę, ale ja nie mogłem wyjść, podobnie jak Cheng. Mieliśmy plecy zawieszone nad naszymi systemami, z podręcznikami rozrzuconymi na obu naszych biurkach, przygotowując ważny brief. Moje obcasy dobijały moje stopy, więc zdjęłam je i rozpięłam spódnicę z tyłu, na tyle, by móc odwinąć moją lawendową szyfonową bluzkę z dekoltem w kształcie litery V, ale pozwoliłam moim włosom pozostać rozpuszczonymi po bokach szyi. Cheng, starszy współpracownik w firmie, siedział naprzeciwko mnie... Wyczerpany tak jak ja, rozpiął swoją białą koszulę pod szyją i podwinął rękawy do łokci. Jego ciemnobrązowe włosy, ułożone w nieładzie na głowie, ale dla mnie idealne, miały kilka kosmyków zwisających mu na twarz, pomyślałam, że wygląda tak seksownie. Od czasu do czasu odrywałam wzrok od komputera, żeby rzucić na niego okiem i za każdym razem, kiedy złapał spojrzenie, nagradzał je zalotnym uśmiechem - robiliśmy to od tygodni w pracy; dyskretnie flirtowaliśmy ze sobą, używając kpiących żartów i nieśmiałych uśmiechów, a teraz byliśmy tutaj, sami, bez nikogo oprócz siebie. "Wino, Cheng?" Zaproponowałem, gdy podniosłem się z biurka, rozciągając ciało i idąc w kierunku mini-lodówki w rogu.

Westchnął i wyobraziłam go biegnąc wyczerpany rękę przez włosy, "Jasne, myślę, że możemy użyć drinka" "Tak, jest 8:30 w nocy, a my oboje jesteśmy wyczerpani, więc możemy równie dobrze!" Sięgnąłem w dół po pół butelki wina i zebrałem dwa kieliszki do wina, po czym przystąpiłem do postawienia jednego na jego biurku. "Dziękuję," powiedział. Nalałem wino do obu naszych kieliszków. Kiedy podniósł swój kieliszek do ust, odszedłem na sofę z moim, "Po prostu odpocznę tutaj na trochę" ogłosiłem, osuwając się na sofę. "Jasne, nie krępuj się. Jestem na ostatnim akapicie dokumentu" - pozwoliłem mu się skupić, podczas gdy sam popijałem z mojej szklanki, wylegując się na sofie. Od czasu do czasu wracałem do jego biurka, żeby uzupełnić kieliszek i zerknąć przez ramię, jak daleko posunął się w pisaniu. Alkohol w winie, opustoszała klimatyzowana atmosfera i przystojnie wyglądający Cheng zaczęły sprawiać, że czułam się napalona. Czułem się bardzo śmiały z alkoholem w moim systemie, więc cicho oparł się z powrotem na sofie i przeniósł wzrok na Cheng.

Biurowy seks

Biurowa akcja się rozkręca

Rozłożyłam nogi na boki, a niepomny Cheng wpatrywał się w swój komputer. Kilka sekund tykało, a potem nagle, jakby wstrząśnięty przez instynktowne uczucie każdy dostaje, gdy mogą czuć oczy na nich, spojrzał w górę od swojej pracy i jego brwi strzelił w górę w szoku. Uśmiechnęłam się niegrzecznie, sprawiając, że jego oczy rozluźniły się w oczekiwaniu, aczkolwiek rozbawione spojrzenie. Teraz czułam się bardziej pewna siebie, rozłożyłam nogi i podciągnęłam spódnicę aż do pasa. Mając na widoku moje czerwone majtki w stringach, wślizgnęłam się palcami pomiędzy uda i dotknęłam swojego środka... majtki były przemoczone w środku! Przygryzłem wargę i Cheng pchnął laptopa na bok, aby uzyskać wyraźniejszy widok, a następnie zrelaksował się z powrotem do swojego krzesła.... Byłem tak włączony.

Z zamkniętymi spojrzeniami i półuśmiechami, przesunęłam palcem okrężnymi ruchami po moich majtkach i westchnęłam z czystej przyjemności, jaką mi to przyniosło, ale jeszcze bardziej z tego, że Cheng patrzył jak ja... dotykam siebie. Cheng oglądał mnie jakbym była filmem - opanowany w swoim fotelu, męski, z oczami i ustami, które mówiły mi, że wszystko co robię go podnieca... Wyciągnęłam majtki na bok i potarłam palcami o moją nagą, wilgotną, nabrzmiałą łechtaczkę ... "uuhh-hh!" Zawołałem i Cheng ugryzł wargę ciężko i przeniósł rękę pod biurkiem. Podniosłem mój tyłek tylko na tyle, aby przeciągnąć moje stringi w dół moich ud i poza moje nogi. Całkowicie nagi od moich ud w dół do moich stóp, wsunąłem palce do mojej pochwy i pieścił delikatnie cały czas nigdy nie przesuwając wzrok od Cheng.

Wielki finał biurowego seksu

Mogłam zobaczyć jego ręce poruszające się pod biurkiem i jego oczy przygaszone z pożądania. Jęki wydostały się z moich ust, a ja sięgnąłem lewą ręką do mojej piersi i uszczypnąłem sutek przez bluzkę - byłem w oceanie przyjemności! Moje palce zawirowały wokół moich warg sromowych, ciepłych i śliskich od nachodzących na siebie soków. Przeciągnęłam środkowy palec aż do kapturka łechtaczki i pieściłam tam skórę, aż moja talia wirowała niekontrolowanie! Poczułam, jak przeszywa mnie fala obezwładniającej przyjemności, która sprawiła, że moje palce u stóp zakręciły się na sofie, a ja przycisnęłam lewą dłoń do środkowego palca i z dodatkowym naciskiem wiłam łechtaczkę tak szybko, jak niosły mnie fale, aż poczułam, jak moja talia podskakuje, a nogi trzęsą się, eksplodując w drżącym orgazmie! 

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.