Odgrywanie ról - przewodnik dla początkujących

Dość rutynie w seksie

Znudziła ci się twoja typowa rutyna seksualna? Jest lista sposobów, w jakie możesz to wymieszać, a jednym z nich jest Role-Play. Role-play jest łatwy, zabawny i pozwala odkryć rzeczywistość, która jest wyimaginowana, a czasem nawet stanowi tabu. Jako ludzie, odgrywamy role częściej, niż zdajemy sobie z tego sprawę. Robienie tego w sposób seksualny pozwala nam poszerzyć nasze strefy komfortu, odkryć fantazje i połączyć nasze psychiczne podniecenie z naszym fizycznym.

Jeśli jesteś nowa w grze w udawanie dorosłego, oto kilka wskazówek i pomysłów na to, aby odegrać swoją drogę do wspaniałego seksu. 

Jeśli chodzi o aktywność seksualną, odgrywanie ról może brzmieć nieco łagodniej niż powiedzmy, niewola lub dominacja. Ale nadal wiąże się to z konfrontacją z własnymi granicami, więc ważne jest, aby porozmawiać o tym wcześniej i upewnić się, że wszyscy zaangażowani są poinformowani i dobrze się bawią. Komunikacja jest złotą zasadą, jeśli chodzi o seks. Nie jest dobrym pomysłem wyburzanie się z szafy w pirackim stroju z krzykiem "chodź moją deską!" i oczekiwanie, że twój partner wskoczy na pokład. 

Porozmawiaj o tym, zrób plan i zapewnij sobie zgodę, zanim razem zanurzysz się w swoim świecie fantazji. 

To jest w porządku.
Pamiętasz jak byłeś mały i udawałeś, że to łatwe? Mogłeś w każdej chwili sięgnąć do wyobraźni i z radosnym opuszczeniem odkrywać swoje ciekawostki. Może udawałaś sama, a może udawałaś z przyjaciółmi. Tak czy inaczej, to zawsze było FUN, pamiętasz? 

W miarę jak dojrzewamy, presja dorosłości zaczyna wypełniać naszą przestrzeń życiową, a nasze wyobrażenia spadają na boczny tor. Zaczynamy wikłać się w rzeczywistość i coraz trudniej nam w nią uwierzyć. Odgrywanie ról to świetny sposób, aby wykorzystać tę umiejętność, którą mieliśmy w dzieciństwie, i wykorzystać ją na potrzeby naszych dorosłych. W zasadzie jest to po prostu dorosła wiara w siebie! A to, że czynimy ją seksowną, nie oznacza, że nie powinniśmy się śmiać po drodze. 

Zwłaszcza na początku, odgrywanie ról może wydawać się głupie. Może to być niezręczne i możesz nie wiedzieć, co powiedzieć lub jak to zrobić. W porządku! Nie oceniaj siebie! Chodzi o to, że bawisz się ze sobą, odkrywając swoje fantazje. Więc jeśli czujesz chichot w trakcie odgrywania swojej roli, wypuść ją! Śmiech w naturalny sposób prowadzi do komfortu i szczęścia, czego każdy chce w sypialni. 

Aby jak najlepiej wykorzystać odgrywanie ról, zastanów się, co chcesz z tego wyciągnąć. Próbujesz przyprawić otuchę w długotrwałym związku? Jeśli tak, to zmień dynamikę mocy z tego, do czego jesteś przyzwyczajony. Jeśli zazwyczaj dominujesz w łóżku, spróbuj zagrać niewinnego studenta, który prosi o dodatkowe punkty. Czy uczysz się o fantazjach swojego nowego kochanka? Baw się dobrze, wybierając swój scenariusz i wchłaniając wszystkie informacje. Może zastanawiasz się nad wprowadzeniem się w bardziej kinkierskie życie seksualne. Jeśli tak, to zrób nacięcie i zbadaj niewolę lub brak zgody. 

Przyczyna odgrywania ról może informować o twoim podejściu i realizacji, więc uważaj na swoje cele, gdy w nie wchodzisz. Żadne dwa związki nie są takie same, więc nie ma dwóch ról.

Jak wszystkie aspekty seksualności, odgrywanie ról istnieje na widmie. Nie ma jednego właściwego sposobu na to, i są różne stopnie gry. Odgrywanie ról może być tak proste i łatwe, jak używanie fałszywych nazwisk lub zawodów w łóżku. Nie ma księgi zasad, która mówi, że trzeba iść na całość i wypożyczyć kostium księżniczki Leii za pierwszym razem. 

W związku z tym możliwości są nieograniczone! Można używać kostiumów, rekwizytów i lokalizacji. Możesz nawet scenariuszować pełne sceny i ćwiczyć je. Heck, możesz je sfilmować i obejrzeć razem w późniejszym czasie, jeśli chcesz przeżyć tę scenę na nowo. 

Jeśli chcesz spróbować czegoś bardziej zaawansowanego, rozciągnij zabawę poza sypialnię. Innego dnia, po wcześniejszym zaplanowaniu, rozpocznij odgrywanie ról rano, kiedy się obudzisz. Pozostańcie w swojej roli i piszcie sobie nawzajem niegrzeczne rzeczy przez cały dzień. Może pójdźcie razem na kolację i wykorzystajcie swoje alter ego w publicznej grze, aby dodać warstwę ekshibicjonistyczną do sztuki. Następnie, gdy wrócisz do domu, wyciągnij wszystkie przystanki i zgub się całkowicie w swoich fantazjach.

Jakie zabawy erotyczne są przyjemne?

Jakie zabawy erotyczne są przyjemne?

Jeśli nie jesteś pewien, od czego zacząć, oto kilka scenariuszy startowych, aby twoje kreatywne soki płciowe płynęły:

szef i podwładny - Ten scenariusz jest świetny dla początkujących, ponieważ gra na relacji, która większość z nas jest dość dobrze znana. Jeden partner udaje, że jest pracodawcą drugiego, co tworzy natychmiastową dynamikę władzy, z którą każdy może się odnosić. Może nowy pracownik prosi szefa o zwiedzanie swojego nowego biura i wszystko robi się parne w boksie. Może szef prosi ich recepcjonistkę, aby przyszła do jego biura i dyktuje seksowny list miłosny do kochanki. Może ci dwaj wpadają na siebie w pokoju wypoczynkowym po zmianie i nagle zauważają, że są jedynymi, którzy zostali w pracy. Ten scenariusz jest również zabawny, ponieważ nie jest to coś, co jest dopuszczalne w prawdziwym życiu. Bawienie się "tematami tabu" może zwiększyć emocje związane z odgrywaniem ról. 
Twardziel i cheerleaderka - Ten scenariusz jest rodzajem zabawy wiekowej, która wykorzystuje archetypy z naszych lat nastoletnich, które rozpoznajemy. Jest zabawny, dostępny i nostalgiczny! Udawaj, że jesteś najpopularniejszą parą na kampusie i po prostu nie możesz trzymać gorących rąk z dala od siebie. Możesz nawet zmieniać role, aby dopasować je do swoich własnych doświadczeń. Graj kapitana piłkarskiego i kujona bandcampa, albo klasowego klauna i prezesa klubu szachowego. To może być zabawny sposób na przeżycie swojej młodości jako w pełni uświadomionej i seksownej osoby dorosłej, którą jesteś teraz.

Strażak i mieszkaniec - Ten scenariusz rozgrywa historię "Damsel/damoiseau w niebezpieczeństwie". Silny strażak ratuje potrzebującego obywatela właśnie w mgnieniu oka. Następnie, tak jak są bezpieczni przed ognistym niebezpieczeństwem, w swoich ramionach, ciężar sytuacji porusza ich do dzielenia namiętnego, spoconego pocałunku. Scenariusze ratunkowe są zabawne, ponieważ dodają do sytuacji element niebezpieczeństwa i intensywności. Jeśli chcesz czegoś mniej realistycznego, możesz zagrać wojownika ratującego mieszczanina przed smokiem.  

Pojedynek magów - Ten typ scenariusza jest świetny dla ludzi, którzy znajdują się w fantastycznych i innych sytuacjach. Magiczny realizm jest zabawny dla wielu ludzi, a jaki czarodziej nie jest sexy? Granie potężnych postaci jest zawsze ekscytujące. Użyj kostiumów i makijażu, aby naprawdę wziąć ten scenariusz w górę nacięcia i wpaść głęboko w siebie wyobraźni. 
Wcielanie się w role może otworzyć drzwi do całego świata seksualnej satysfakcji. Pamiętaj, aby dobrze się bawić, uwolnić się od osądu i pozwolić swojej kreatywności latać! Będziesz zaskoczony, jak dobry będzie seks, który z tego wynika. 

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.