Najpopularniejsze pokoje do uprawiania seksu w domu

W jakim pomieszczeniu uprawiamy sex?

Z nami wszystkimi ograniczonymi do naszych domów w tej chwili, jest wiele sposobów, w jaki możemy spędzać czas, czy to uprawiając jogę, puzzle, czy też szydełkowanie. Ale jeśli masz szczęście mieszkać ze swoim partnerem w czasie obecnego kryzysu, oznacza to również, że masz o wiele więcej seksownego czasu do wspólnego spędzenia.

A jeśli szukasz czegoś nowego, aby spróbować, najbardziej popularne miejsca do uprawiania seksu w domu zostały ujawnione, a okazuje się, że ludzie mają kilka ciekawych ulubionych miejsc.

Twoja sypialnia

Co ciekawe, najpopularniejszym pokojem do uprawiania seksu w domu jest twoja własna sypialnia, w której 99% osób uprawia seks we własnym pokoju, według sellhousefast.pl. Ale nawet jeśli trzymasz się tego samego pokoju, jeśli chodzi o seks, nie oznacza to, że wszystko musi być nudne. Rozmawianie z partnerem o rzeczach, których chcesz spróbować, lub podejmowanie pewnych decyzji seksualnych może utrzymać twoje życie seksualne w zdrowiu.

W pralni

Pralnia lub użytkowy pokój jest, zaskakująco, drugim najbardziej popularnym miejscem w domu mieć seks, z 92% ludzi robić mię w tym pokoju jeżeli są szczęśliwi dosyć mieć jeden (nie my). Na górze pralka była najbardziej popularnym miejscem, z 89% ludzi uprawiających tam seks. Mam nadzieję, że to nie było na turbo cyklu...

Sypialnia kogoś innego

Sypialnia kogoś innego

Jeśli mieszkasz z przyjaciółmi lub współlokatorami, prawdopodobnie kusiło cię, by uprawiać seks w ich łóżku, gdy ich nie ma. Okazuje się, że nie jesteś sama. 82% ludzi uprawiało seks w czyjejś sypialni, w tym na łóżku kumpla. Dreszczyk złapania może być bardzo ekscytujący, po prostu nie daj się złapać, albo możesz się pakować.

Łazienka

80% ludzi twierdzi, że uprawiało seks w swojej łazience. Prysznic jest najpopularniejszym miejscem, 47% osób uprawia tam seks, a 33% próbuje go w wannie. Każdy, kto próbował, powie ci, że seks pod prysznicem wiąże się z wieloma zagrożeniami, więc bezpieczeństwo jest priorytetem numer jeden. Poza tym, kto w dzisiejszych czasach ma nawet luksus kąpieli?

Salon

Salon jest piątym najbardziej popularnym pokojem do uprawiania seksu w domu, 79% osób twierdzi, że próbowało go tutaj. Kanapa była najczęstszym miejscem, więc... może pamiętaj, że następnym razem usiądziesz na kanapie swojego kumpla?

Sypialnia gościnna

Chociaż nie jest to tak ryzykowne jak uprawianie seksu w czyjejś sypialni, 68% ludzi uprawiało seks w zapasowej sypialni (jeśli mają szczęście, że ją mają). Najpopularniejsze miejsce znajdowało się na podłodze, więc miło jest wiedzieć, że ludzie szanują prześcieradła swoich przyszłych gości. A może po prostu nie mają ochoty na żadne dodatkowe pranie.

Kuchnia

Nieco ponad połowa ludzi uprawiała seks w kuchni, przy czym ludzie przedkładają lady kuchenne nad wszelkie inne miejsca. Zdecydowanie nie jest to jednak miejsce dla osób dbających o higienę. Postaraj się nie myśleć o tym następnym razem, gdy będziesz siekać grzyby.

Ogród

Ogród jest zaskakująco, aczkolwiek dość popularny, miejscem, w którym ludzie się bzykają. 48% ludzi twierdzi, że uprawiało seks w ogrodzie, a 37% nawet na patio. Może jednak mądrze jest poczekać na ten cieplejszy miesiąc.

Przedpokój

Przedpokój również okazuje się być faworytem miejsc do uprawiania seksu. 42% zrobiło to w swoim holu, a 33% mówi, że zeszli na dół po schodach. Po prostu uważajcie, żeby nie poparzyć dywanu (lub mieć gotowy zimny kompres).

Jadalnia

Na końcu jest jadalnia, 41% ludzi mówi, że uprawiało seks na stole w jadalni. Następnym razem, gdy będziesz miał swoich kumpli na kolacji.

 sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.