Na zmysłowej przejażdżce - opowiadanie erotyczne

Na zmysłowej przejażdżce - opowiadanie erotyczne Czy kiedykolwiek fantazjowałeś o seksie w jadącym samochodzie? W tej krótkiej historii erotycznej, Gladys poddaje się swojemu pożądaniu do Erica, nieświadoma tego, że ich przyjaciel prowadzi ich na przednim siedzeniu.

Opony naszej niebieskiej Hondy Civic mknęły miarowo po asfalcie, z peranakańską muzyką pop, która bez końca wybrzmiewała w stereo. Wong walił głową w mur, najwyraźniej ciesząc się elektryzującą muzyką, wciąż podekscytowany, pomimo długiej nocy, którą właśnie spędziliśmy na imprezie u naszych przyjaciół. Pomiędzy swoimi "hee-haas" i "woo hoos", mówił coś do Erica, który trzymał mnie przy piersi na tylnym siedzeniu samochodu. Podczas gdy mężczyźni gawędzili, ja skupiłam się na wdychaniu zapachu Erica - to musiał być zapach Oud, bo pomimo tańców i alkoholu na imprezie, wciąż potrafił tak ładnie pachnieć, więc zagłębiłam nos w jego klatce piersiowej i owinęłam ramię wokół jego talii. Od czasu do czasu jego ciało podrygiwało od energicznej rozmowy z Wongiem, a ja przylegałam do niego, rozkoszując się czystą intymnością bycia obok niego... "Wszystko w porządku Gladys?" zapytał Wong, zerkając przez lusterko wsteczne. "Tak," stłumiłam, wtulając się mocniej w Erica, który potarł moje ramię i powiedział do Wonga, "na pewno nic jej nie jest, może jest tylko śpiąca, tak kochanie?". Uśmiechnęłam się w odpowiedzi. Nie byłam śpiąca, byłam wręcz napalona. Okna przednich siedzeń były zwinięte w dół, więc mogliśmy poczuć chłodny powiew nocy na naszych twarzach, a ja po prostu chciałem mieć Erica, tutaj ... i teraz. Jak mężczyźni nadal guffaw o wydarzeniach z naszego ekscytującego wieczoru, zacząłem pocierać moje ręce na klatce piersiowej Erica. Przesunęłam palce w dół jego boków i przesunęłam je w górę, aż spoczęły na jego lewym sutku. Uszczypnęłam go lekko, a on spojrzał na mnie z góry, najpierw z lekceważącym uśmieszkiem, a potem coraz intensywniej, gdy wyczytał tęsknotę w moich oczach. Pochyliłam się do góry i złożyłam pocałunek na jego ustach - najpierw jako dziobnięcie, a potem zanurzyłam się w nich z językiem... Zaniepokojona nagłą ciszą kolegi, wyczułam, że Wong spojrzał we wsteczne lusterko, a obserwując nas, skupił się na drodze i podkręcił głośność stereo. Wpłynęłam językiem do wnętrza ust Erica, prawą ręką drapiąc się w tył jego włosów. Owulacja rozluźnia czyjeś mechanizmy obronne i dziś wieczorem, byłam gotowa być tak dzika jak bonobo, na tylnym siedzeniu tego samochodu. Z naszych ustach sklejone i języki tańczące niechlujnie, I sięgnął do Eryka suwak i szybko oderwał się, "Prawo tutaj?" jego oczy poszerzyły. On kiwnął głową na bok, przypominając mi o obecności Wonga.

"Właśnie teraz!" przyznałam odważnie. Zanim zdążył wypowiedzieć kolejne słowo, spuściłam głowę w dół na jego uda, rozpięłam rozporek, wyciągnęłam go i zamknęłam usta wokół jego czepka. Eryk wysyczał przyjemnie i poczułam jak, wypręża się i opiera plecami o fotel. Głaskałam go, w tempie mojej obolałej łechtaczki. Pozwoliłam, by moja ciepła plwocina spłynęła wokół jego czapeczki, a potem, zjechałam w dół na całej jego długości, aż poczułam go na tylnej ścianie gardła. Eric chwycił mnie za włosy i stłumił jęk. Z lewą ręką trzymając się go, wsunęłam prawą rękę przez spódnicę i do majtek... Jęknęłam cicho przeciwko niemu, gdy musnęłam kapturek mojej łechtaczki. Zaczęłam pocierać w kółko, dopasowując tempo moich ust, a Eric po prostu trzymał się moich włosów i szturchał mnie dalej. Oderwałam się od jego długości i położyłam na plecach, wciągając go między uda. Odwinęłam majtki na bok, dając mu dostęp do picia moich soków i zrobił to, powodując, że jęczałam bez wyrazu. Nie mogąc dłużej się drażnić, zdjęłam majtki i przyciągnęłam go do prawego kąta siedzenia. Z plecami zwróconymi do niego, weszłam w jego rozchylone nogi i delikatnie na nim usiadłam... Zsunęłam się w dół, aż był zakopany po sam przechył, a ja sapałam z rozkoszy, jaką mi to przyniosło. Trzymając się przedniego siedzenia dla wsparcia, zacząłem przesuwać się w górę i w dół jego pulsującej długości, a jego ręce trzymały się mojej talii, podążając za każdym moim ruchem. Nie mogłam powstrzymać jęków, które wydostawały się z moich ust... Moje oczy zamknęły się szczelnie, tak że wszystkie moje zmysły były skupione na przyjemności emanującej wewnątrz mnie. Wypięłam tyłek do góry i nadziałam się na niego... w kółko, na boki, w górę i w dół... Tonęłam! Immerse przyjemność coursed przez mnie, w dół do palców stóp i podskoczyłem szybko, aż mogłem poczuć mój squirt tryska jak kran. Kiedy usiadłem z powrotem na nim, Eric owinął ręce wokół mojej klatki piersiowej, ściskając moje cycki, i zesztywniał we mnie. Zakopał twarz w moje plecy i poczułam, jak jego nasienie rozpływa się, wewnątrz mnie. Reszta ściekała po moich udach. Zamilkliśmy, dysząc z wysiłku... "Brawo chłopaki!" drażnił głos Wonga. A my wszyscy wybuchnęliśmy śmiechem. sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.