Feromony ze sklepu erotycznego na prezent

Feromony - prezent prosto ze sklepu erotycznego

Feromony - prezent prosto ze sklepu erotycznego

Wieczór kawalerki lub panieński wymaga wręczenia odpowiedniego prezentu osobom, które są głównymi bohaterami wieczoru. Doskonałym pomysłem mogą być feromony dla kobiet lub mężczyzn w zależności od tego, kto ma być obdarowany. Wystarczy wizyta w sklepie erotycznym i wybranie odpowiednich feromonów, bo trzeba wiedzieć, że feromony przeznaczone dla kobiet różnią się od tych feromonów, z których korzystają mężczyźni.

Czym są feromony i co robią?

Feromony są materią organiczną wydzielane przez wszystkie osobniki tego samego gatunku w celu przyciągnięcia się i tym samym kontynuowania rodzaju. W swojej strukturze są nieco podobne do olejków eterycznych - złożonych związków organicznych, które mają stabilną strukturę, jak w dobrych francuskich perfumach. Ich mechanizm pracy jest prosty. W nosie podrażniają niektóre receptory związane z gadzim mózgiem, który jest odpowiedzialny za przetrwanie gatunku przez rozmnażanie.

Czym są feromony i co robią?

Oznacza to, że działają na bardzo głębokich warstwach podświadomości. Co więcej, każdy z nas ma określoną „własną” formułę feromonu, który może nie być odpowiedni dla osoby, którą lubisz. Jednak używając „uniwersalnych” feromonów, możesz po prostu wpływać na każdego mężczyznę lub kobietę. W kombinacji „ich” i „uniwersalnych” feromonów, twoja moc przyciągana jest zwiększona.

Zwierzęta, rośliny, a nawet bakterie wytwarzają feromony. Te precyzyjne koktajle związków wywołują różne reakcje u innych członków gatunku - nie wszystkie z nich są seksualne. Przekazy feromonalne mogą mieć różne formy, od konkurencyjnych po współpracę. Sam termin „feromon” powstał w 1959 r. Wraz z identyfikacją bombykolu, potężnego afrodyzjaku wydzielanego przez żeńskie ćmy jedwabne, które mogą pracować na kilometrach.

Feromony u ludzi

Ludzkie feromony prosto ze sklepu erotycznego na skórę

Z ludźmi nie dzieje się nic tak oczywistego. Ale naukowe poszukiwania ludzkich feromonów są wciąż na wczesnym etapie. Pierwsze kroki skupiły się na obszarach ciała, które już pomijają zauważalne zapachy - w szczególności na naszych pachach wypełnionych gruczołem.

Niektóre z pierwszych dowodów na subtelne wyczuwanie zapachu pochodzą z raportów, że kobiety mieszkające w bliskich dzielnicach, takie jak te w akademikach, zsynchronizowały swoje cykle miesiączkowę. Późniejsze badania wykazały, że pot pod pachami - od kobiet i mężczyzn - po umieszczeniu na górnej wardze kobiety może modyfikować czas cyklu.

Ogólnie zapach jest bardzo indywidualną rzeczą. Pożądanie oparte na zapachu są w istocie konsekwencją działania feromonów, dlatego tak ważne jest dla nas, czy lubimy zapach partnera. Oczywiście występuje również efekt psychologiczny. Korzystając z feromonów, wiesz, że masz pewne, niezawodne wzmocnienie i bez względu na kompleksy, których doświadczasz w swoim wyglądzie, zdajesz sobie sprawę, że działasz na innym, nie zewnętrznym, głębokim poziomie.

Feromony kupisz w sklepie erotycznym

Feromony ze sklepu erotycznego

Same feromony możemy kupić w sklepie erotycznym jako mieszanina w formie perfumy - małe słoiki o różnych gustach. Przy kasie możesz poczuć zapach próbników i wybrać ten, który ci się spodoba. Inną formą sprzedaży feromonów w sklepie erotycznym jest koncentrat bezwonny - mała butelka 5 ml. Jest znacznie droższy i całkowicie bezwonny, jednak wydajniejszy bo musisz go zastosować dosłownie w ilości kilka kropli - to już będzie miało silny efekt. Odpowiedni, gdy nie chcesz pożegnać się z perfumami.

Sposoby używania feromonów w życiu:

Feromony na imprezę lub randkę

Feromony na randki i imprezy

Na każdej imprezie nie tylko fizycznie przyciągasz mężczyzn lub kobiety, ale także psychicznie stajesz się o wiele bardziej interesujący czy zabawna.

Feromony dla łowców przygód seksualnych

Jeśli w pierwszym przypadku feromony zostaną zastosowane w miejscach publicznych: szyi, nadgarstkach, pachach, strefie dekoltu, to tutaj jest zupełnie inny przypadek. Feromony można nakładać bezpośrednio przed seksem, powiedzmy, w intymne miejsce. Umożliwi to silniejsze „przeciąganie” nie tylko od partnera, ale także od siebie, aby uzyskać bardziej żywą przyjemność.

Feromony na prezent

Prezent w postaci perfum z feromonami z pewnością ucieszy twojego przyjaciela lub najlepszą przyjaciółkę w kontekście jej nocy poślubnej. Ale nie ograniczaj się tylko do jednej uroczystości tak samo dobrze nadaje się jako prezent na walentynki, urodziny czy prezent świąteczny. Perfumy z feromonami dobrze pasują na wszystkie uroczystości ;) a kupisz je w sklepie erotycznym

 Słowa kluczowe
feromony, sex shop, sklep erotyczny
gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.