Feromony i ich działanie, czy mogą wspomóc twoją potencję?

Feromony ze sklepu erotycznego jako narzędzie dla podrywacza

Jeśli nie masz szczęścia z uwagą płci przeciwnej, powinieneś wiedzieć że istnieją feromony i afrodyzjaki, które można wykorzystać do przyciągania i uwodzenia.

Wielu przynajmniej raz zastanawiało się, dlaczego niektórzy członkowie płci przeciwnej lubią tych, a nie innych partnerów czy partnerki. Wynika to z tego, że każda osoba ma swój „zapach”, który jest przechwytywany przez ciało płci przeciwnej na poziomie podświadomości i daje sygnał do działania. Ponadto istnieją inne substancje, które powodują pożądanie seksualne, a ich niezmienny aromat jest pożądany.

Czym są feromony i dlaczego znajdziesz je w sex shopie?

Czym są feromony i dlaczego znajdziesz je w sex shopie?

Feromony jak działają

Feromony to substancje o charakterze podobnym do hormonów wydzielanych przez skórę stref intymnych i wychwytywanych przez narząd nosowo-nosowy. Mówiąc najprościej, to prawie jak zapach, którego świadomie nigdy nie poczujesz. Na poziomie podświadomości substancje te są bardzo ważne. Przetwarzanie informacji o ilości tych substancji odbywa się w strukturach podkorowych. W rezultacie osoba, która złapała feromony konkretnej osoby, otrzymuje wewnętrzne polecenie aktywnych działań - flirtu, zalotów itp. W rzeczywistości feromony są głównymi objawami seksualności zarówno u mężczyzn, jak i kobiet. Im więcej feromonów i im wyższa ich koncentracja, tym bardziej możesz liczyć na uwagę płci przeciwnej.

Dzięki osiągnięciom współczesnej nauki naukowcy określili skład feromonów i nauczyli się je samodzielnie syntezować. A dziś są aktywnie stosowane w perfumach, są dodawane do perfum, wody toaletowej, kremów, które należy nakładać na różne pulsujące punkty ciała, aby zwiększyć ich seksualność.

Feromony na półce sklepu erotycznego

Feromony na półce sklepu erotycznego

Często poszukiwacze przygód łóżkowych szukają dodatkowego wsparcia w swoich podbojach i zaglądają do sklepów erotycznych w celu kupna dodatkowego wyposażenia, przydatnego w wiązaniu (znaczy się w krępowaniu), ułatwianiu poślizgu, a i czasem szukają wsparcia w wytrwałości łóżkowej, dlatego naturalnie w sklepie erotycznym znajdziecie to, co pomoże uwieźć partnerkę, czyli feromony (zwitek 200 setek też jest pomocny).

Feromony to nie jest gwarancja ale mocne wsparcie

Jeśli kupisz sobie perfumy z feromonami, nie oznacza to, że automatycznie staniesz się bardzo seksowny i pożądany. Działanie feromonów i afrodyzjaków jest wysoce pożądane, aby wzmocnić je z pewnością siebie, która w połączeniu z nieuchwytnym aromatem da prawdziwy efekt. Jeśli masz perfumy z feromonami lub ich koncentratem, możesz nimi przyciągnąć, jeśli nie wszystkie, to przynajmniej jedną osobę, której pragniesz. Jednocześnie nie zapominaj, że oprócz takich perfum zdecydowanie musisz być atrakcyjną osobowością. Jeśli nie lubisz perfum, rozważ inne produkty z substancjami czynnymi - na przykład dezodorant z feromonami lub olejkami do masażu.

Co jeszcze oprócz feromonów w sklepie erotycznym?

Inne zapachy ze sklepu erotycznego

Oprócz feromonów istnieją również afrodyzjaki - substancje, których zapach może również powodować pożądanie seksualne. Co więcej, jeśli zapach feromonów wpływa na określone osoby na różne sposoby, afrodyzjaki wychwytują wszystko w ten sam sposób, a reakcją na nich jest pojawienie się pożądania seksualnego. Są to substancje pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, które czasem mają oszałamiający aromat, który może doprowadzić do szaleństwa.

Potencja rośnie dzięki pewności siebie

Bardzo istotnym elementem w zdrowej potencji jest pewność siebie i wiara w to, że może się swoim "małym generałem" góry przenosić. No może taka postawa to już przesada i nie powinno się iść ze skrajności w skrajność. Dlatego zostańmy bliżej rzeczywistości i skupmy się na tym, jak podnieść swoją samoocenę i pewność siebie. Jeżeli chodzi o relacje (by nie powiedzieć stosunki) damsko męskie to dobrze mieć odpowiednie wsparcie w postaci niewidzialnego przyjaciela, jakim są feromony. Pozwalają one czuć się pewniej, nawet jeżeli to nie dzięki nim odnosisz ostateczny sukces. Dzięki temu, że czujesz się pewniej, jesteś mniej zestresowany i to jest bardzo istotne, bo w stresie "mały generał" działa dość słabo.

Kup feromony w naszym sklepie erotycznym i podnieś swoją potencję w naturalny sposób.

Kup feromony w naszym sklepie erotycznym i podnieś swoją potencję w naturalny sposób.Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.