Czy wstyd wpływa na twoją zdolność do odczuwania przyjemności seksualnej?

Kaycee Polite, zarejestrowana terapeutka seksualna, omawia wstyd seksualny, aby pomóc nam uwolnić nasz potencjał przyjemności i zrozumieć, skąd bierze się poczucie winy. Dlaczego czuję się źle z tym, że mam ochotę na seks? Czy jestem hiperseksualna, bo dużo myślę o seksie? To są pytania, które często słyszę w mojej praktyce terapii seksualnej od właścicieli waginy. Seks jest bardzo radosnym doświadczeniem dla wielu kobiet na całym świecie. Jednak wiele z nich odczuwa również wstyd seksualny, który paraliżuje ich radość. To naturalne, że odczuwamy popęd seksualny i chcemy go zaspokoić. Jednak poczucie winy i wstydu mogą im towarzyszyć. Mogą one przeciwdziałać nagrody i sprawiają, że właściciele waginy czują się tak, jakby nie chcieli się w nie angażować. Ważne jest, aby rozpoznać te przeszkody, patrząc na to, jak przezwyciężyć wstyd seksualny. Przyczyny seksualnego wstydu dla właścicieli waginy seksualnie represjonowany lub obraźliwe wychowanie Jedną z głównych przyczyn seksualnego niepokoju, który może ważyć na osobę jest ich wychowanie. Ludzie mogą doświadczyć dzieciństwa w seksualnie represjonowanych domów.

Seks może być bardzo temat tabu.

Nie tylko tabu, ale również traktowane z pogardą i obrzydzeniem, gdy dyskutowane. W rezultacie, jeden punkt widzenia na seks jest obrzydzenie, które pozostawia osobę uczucie konfliktu o ich pragnienia. Również wykorzystywanie seksualne przez członków rodziny w młodości sprawia, że trudno jest przełamać wstyd. Dotyka to wielu ocalałych na całym świecie i może prowadzić do traumatycznych przeżyć. To powoduje, że chcą uniknąć seksu w ogóle. Właściciele waginy często obwiniają się i myślą, że to ich wina, że te rzeczy się stało do nich, co jest naturalne, ale ostatecznie błędne. Są to wspólne formy nieszczęścia w długim okresie czasu i zostawić osobę uczucie frustracji. Słaba edukacja seksualna lub jej brak Twoja edukacja może również wpłynąć na twoje doświadczenia seksualne i przyjemność. W wielu szkołach na całym świecie edukacja seksualna nie jest włączona do programu nauczania. Wielu młodych ludzi staje się ignorantami, zwłaszcza jeśli pochodzą z domów, w których nigdy się o tym nie mówi. Brak odpowiedniej nauki o seksie może prowadzić do seksualnego wstydu. Systemy szkolne powinny uczyć dzieci, że seks jest naturalnym ludzkim pragnieniem stworzonym dla przyjemności i prokreacji. Niestety, szkoły na całym świecie uczą o tym z bardzo konserwatywnym nastawieniem.

Jak przezwyciężyć wstyd seksualny

Szkoły wytwarzają wstyd seksualny?

Doktryny takie jak dziewictwo, które idzie w parze z poczuciem własnej wartości. Również seks przed ślubem, jako jedyne etyczne podejście do seksu, są negatywne. Mogą być szkodliwe dla poczucia własnej wartości danej osoby i utrudniają pokonanie wstydu. Presja religijna i społeczna Nie tylko brak edukacji wpływa na wstyd seksualny, ale religia może również zmniejszyć ujście dla przyjemności seksualnej. Społeczności oparte na wierze nie przedstawiają seksualności w pozytywnym świetle. Większość religii wzywa właścicieli waginy, aby być w podległości do swoich partnerów. Oznacza to, że właścicielki waginy są ograniczone w swoich możliwościach ekspresji seksualnej. W rezultacie, kobiety nie czują się upoważnione do przyjęcia swojej seksualności i zmysłowości. Również, że są one obrażając Boga, jeśli są one zbyt zewnętrzne z ich pragnieniami. W wielu społeczeństwach właściciele waginy są podporządkowani, jeśli chodzi o seks. Właściciele penisów są nagradzani za swoje seksualne podboje w wielu kręgach społecznych. Właścicielom waginy nie wolno deklarować swojej miłości do seksu, a jeśli już to robią, są nazywani "dziwkami" i innymi uwłaczającymi terminami. Właściciele waginy muszą wytrzymać tę presję przy ustalaniu, jak przezwyciężyć wstyd seksualny.

Jak przezwyciężyć wstyd seksualny

Co jest istotne, gdy patrząc przejść przeszłości wstyd jest zrozumienie, że przyczyny wstydu nie kontrolować. Elementy te są błędnie ukierunkowane i zbudowane na religijnym strachu, ignorancji lub emocjonalnej traumie. Doświadczenie prawdziwego szczęścia polega na uznaniu, że seks i przyjemność są częścią ludzkiej kondycji i twoim prawem wrodzonym! Pomyśl o tym; łechtaczka ma 8000 zakończeń nerwowych nie bez powodu. Nie ma nic niemoralnego w pragnieniu doświadczania przyjemności seksualnej. Więc co możesz zrobić, aby przejść przez wstyd i pokonać go? Kroki do przezwyciężenia wstydu: UNDERSTAND THE ROOT CAUSE - Zidentyfikuj, skąd pochodzi twój wstyd. Kiedy będziesz świadomy pochodzenia poczucia winy, przygotujesz się do jego likwidacji. PIELĘGNUJ SEKSUALNĄ RELACJĘ Z SAMYM SOBĄ - Wyznacz sobie święty czas, aby połączyć się ze swoją zmysłowością poprzez masturbację. Jest to świetny sposób na odzyskanie swojej seksualności. Daj sobie przyzwolenie na doświadczanie przyjemności. ĆWICZ Cierpliwość - Potrzeba czasu, aby oduczyć się głęboko zakorzenionych negatywnych programów seksualnych. Bądź dla siebie miła podczas tego procesu. POSIADAJ SWOJE DOŚWIADCZENIA SEKSUALNE - Zobowiąż się do podejmowania świadomych decyzji dotyczących swojego życia seksualnego. Ciesz się wolnością wyboru, jakie akty seksualne podejmujesz i dlaczego je podejmujesz. Posiadanie swoich wyborów eliminuje wstyd! Możesz uwolnić się od łańcuchów krępujących cię przed prowadzeniem najpełniejszego, najszczęśliwszego z możliwych życia. Obejmij swoją wewnętrzną zmysłową boginię! Odzyskaj ją już dziś! 

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.