9 Sposobów, by odpowiadać za swoją seksualną przyjemność

9 Sposób, w jaki przejmujesz odpowiedzialność za swoją seksualną przyjemność

W roku, w którym poziom stresu był wysoki, wielu z nas, bardziej niż kiedykolwiek, zwróciło się ku miłości do siebie i w konsekwencji wszyscy poświęciliśmy trochę TLC i uwagi naszemu dobremu samopoczuciu seksualnemu! Ale, jak to wyglądało? Co, kto i jak znalazł przyjemność w 2020 roku?

Wszyscy przełamujecie piętno wokół kobiecej samowoli i mówicie, aby pokazać, że nie jesteśmy sami; obciążając wzmocnienie podmiotowości właścicieli sromów. To jest tak ekscytujące, aby zobaczyć, jak wszyscy jesteśmy inspirując ciekawość i zainteresowanie masturbacją razem! Jesteś właścicielem swojej seksualności! Jedno jest pewne, nasz quiz potwierdza, że kobiety biorą na siebie odpowiedzialność za swoją przyjemność! 83% właścicieli sromów kupowało wibrator dla mnie, mnie i dla mnie - uosobienie miłości do samego siebie.

Bierzesz swoje orgazmy w swoje ręce, wspierasz swoje potrzeby i spełniasz swoje własne pragnienia - yaaaas! Jesteś dumnie Vi-Curious... Większość z Was nie posiadała wibratora podczas przeprowadzania quizu, co jest WYŁĄCZNIE powodem, dla którego zaprojektowaliśmy to narzędzie w pierwszej kolejności. Wiemy, że to może być super przytłaczające, aby zobaczyć wiele zabawek seksualnych tam, ale nigdy naprawdę nie być prowadzone lub powiedział, co robią; stare przysłowie "wiedza jest moc" stoi prawdziwe, z wiedzą przychodzi pewność siebie i zrozumienie, aby spróbować czegoś nowego! Najpopularniejszą drogą do Masturbate jest... Naciskanie na łechtaczkę lub wokół niej.

Twój najmniej popularny sposób? Sama penetracja. Jakbyśmy potrzebowali więcej dowodów na to, że popkultura musi być bardziej inkluzywna, a nasza edukacja seksualna mniej skoncentrowana na penetracji. Wyniki naszego quizu upewniają się, że większość kobiet woli stymulację zewnętrzną! Kiedy przychodzi do penetracji, czujemy się najlepiej, kiedy... Jest mocny i głęboki ruch wewnątrz i na zewnątrz. Co ciekawsze, skoncentrowana wewnętrzna stymulacja palcami i delikatne ruchy wchodzenia i wychodzenia były na równi ze sobą, być może jest to oznaka tego, jak bardzo kochamy nasz obszar g - niesławny punkt g, albo to, co lubimy nazywać naszym szczególnym punktem.

Przejmij kontrolę nad swoją seksualną przyjemnością

Wyjątkowe doznania

Jest to dość wyjątkowe doznanie dla nas wszystkich, więc będąc skoncentrowanymi i powolnymi, możemy naprawdę odkryć i przetestować te doznania. Musisz znać swoje zewnętrzne ja... Na początku, wielu z Was przychodzi do sklepów erotycznych spodziewając się kupić penetrujący produkt; bestsellerem na naszej stronie internetowej zanim uruchomiliśmy quiz był zawsze wibrator wewnętrzny. Teraz, najpopularniejszym wyborem jest produkt zewnętrzny! Dając Ci możliwość myślenia o tym, co lubisz znacząco zmienia to, jaki wibrator wybierzesz. Chcesz się podzielić i odkryć razem... Jeden na dziesięciu z was przyszedł do sklepu erotycznego szukając czegoś dla siebie i swojego partnera!

Niektórzy z Was może być wprowadzenie wibratorów do pary płci, ponieważ są one doskonałym narzędziem do poznania siebie nawzajem ciała i preferencji przyjemności. W ciągu roku wzajemnej masturbacji, w odległości, wzajemne masturbacja mogła być kluczem do wysiąść podczas gdy w związku na odległość lub seks poza naszymi bańkami. To, co najbardziej cieszysz się ze swoimi partnerami, to... Stymulacja palców i skoncentrowany nacisk na łechtaczkę i wargi sromowe! Z seksem w parze jest dużo zabawy, ponieważ kochasz odkrywać strefy erogenne tak samo jak uprawiać seks oralny.

To sprawia, że nasze serca brzęczą z podniecenia, ponieważ mapowanie całego ciała dla seksualnej przyjemności nie zawsze jest czymś, co można zobaczyć w mainstreamowych mediach - ale udowadniasz wszystkim, że my, właściciele sromów, robimy to i kochamy to! Te spostrzeżenia wyjaśniają, dlaczego pary chcą mieć wibrator, który .... Skupia się na stymulacji łechtaczki najbardziej. Jako właściciele sromu wiemy, że wzrost uwagi łechtaczki oznacza większą szansę na osiągnięcie orgazmu - to pewny sposób na wypełnienie luki w przyjemności! Jeśli jesteś partnerem ma penisa, użycie wibratora łechtaczki może pomóc przynieść trochę więcej równowagi do Ciebie zarówno osiągnięcie kulminacji podczas stosunku.sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.