8 sposobów na bardziej romantyczny seks

 

Seks romantyczny to coś, o czym głównie mamy wyobrażenie z filmów, gdzie wszystko to świece i zmysłowa muzyka, ale nie znaczy to, że nie można uprawiać naprawdę gorącego, romantycznego seksu w prawdziwym życiu.

Myślenie o tym, jak poprawić swoje życie seksualne, nigdy nie jest złym pomysłem, czy chcesz uprawiać seks jak profesjonalista, mieć lepszy seks dorywczy, czy po prostu zrobić sobie jakieś postanowienia seksualne, i ważne jest, aby odłożyć na bok czas, aby skupić się na tym rodzaju seksu, który naprawdę chcesz mieć. Więc, oto osiem najlepszych wskazówek jak uprawiać lepszy, gorętszy, bardziej romantyczny seks.

CO TO JEST SEKS ROMANTYCZNY?

Co tak naprawdę oznacza seks romantyczny? Seks romantyczny może przybierać różne formy dla różnych ludzi, ale najważniejsze jest to, że chodzi o łączenie się na poziomie emocjonalnym z partnerem, mówi psychoseksualna i relacyjna terapeutka Aoife Drury.

To ważne, żeby mieć czas na romantyczny seks w związku, mówi Aoife. "Utrzymuje iskrę przy życiu, urozmaicając Twoje życie seksualne, a także dając możliwość świadomego zastanowienia się nad tym, co cieszy Twojego partnera" - wyjaśnia Aoife.

JAK UPRAWIAĆ GORĄCY, ROMANTYCZNY SEKS

JAK UPRAWIAĆ GORĄCY, ROMANTYCZNY SEKS

1.Porozmawiajmy o tym wcześniej

Jak w przypadku każdej aktywności seksualnej, rozmowa z partnerem o tym, co chcesz zrobić i co chcesz z tego wyciągnąć przedtem, jest zawsze dobrym pomysłem. Aoife sugeruje, aby porozmawiać z partnerem o najbardziej romantycznych doświadczeniach seksualnych, jakie mieliście wcześniej razem, i zastanowić się nad sposobami ich odtworzenia.

Przydatna może być również rozmowa o tym, jak oboje definiujecie czym jest seks romantyczny, jakie macie pomysły i co oboje chcielibyście robić podczas seksu romantycznego, mówi Aoife. Jak zawsze, prowadzenie otwartej rozmowy jest kluczem!

2. Użyj swoich zmysłów
Często mówi się, że mózg jest najważniejszym organem seksualnym, więc używanie wyobraźni lub zabawa zmysłami może prowadzić do naprawdę wielkiego romantycznego seksu. Pomyśl o sposobach zaangażowania swoich pięciu zmysłów, sugeruje Aoife.

"Zacznijcie od wizualizacji, spróbujcie miękkiego oświetlenia, może jakieś świece i włączcie do niego zapach, używając świec o delikatnym zapachu. Dotyk można zintegrować na tak wiele sposobów, od używania gorących lub zimnych przedmiotów, takich jak wosk lub lód, po wdrażanie zabawek seksualnych, takich jak wibratory lub kule" - wyjaśnia.

3. Poznaj swoje miłosne języki
Dowiedzenie się, jakie są języki miłości twojej i twojego partnera to świetny sposób na lepsze zrozumienie siebie i siebie nawzajem, mówi Aoife. Możesz poznać swój język miłości, myśląc o tym, co sprawia, że czujesz się kochany i kochany w związku. Pięć miłosnych języków zawiera słowa afirmacji, aktów służby, przyjmowania prezentów, jakości czasu i dotyku fizycznego, a wyświetlanie miłosnego języka partnera pokazuje, że ci zależy.

4. Zrób to powoli
Uważny seks polega na skupieniu się na byciu w teraźniejszości i może być świetnym sposobem na nawiązanie więzi z partnerem, mówi Aoife. "Skup się na tym, co robisz w każdej chwili. Bądź świadomy tego, co dzieje się w twoim ciele i staraj się nie dopuszczać do tego, aby rozpraszanie uwagi przejęło kontrolę" - sugeruje.

5. Dajcie sobie nawzajem masaż
Masaże mogą być również naprawdę łatwym sposobem na połączenie się z partnerem i mogą skłonić Cię do rozpoczęcia zmysłowego myślenia. Aoife zaleca oglądanie filmu na YouTube, aby nauczyć się niektórych umiejętności masażu, jak również korzystanie z olejków eterycznych, takich jak róża lub lawenda, aby wprowadzić Cię w nastrój.

6. Porozmawiajmy o twoich fantazjach
Dzielenie się osobistą fantazją z partnerem może być świetnym sposobem na większą otwartość i wrażliwość na siebie nawzajem, mówi Aoife. "Podatność pogłębia związek między wami", mówi, i prowadzi do niesamowitego romantycznego seksu.

7. Robić rzeczy inne niż dotykanie
Jest wiele sposobów na niesamowity, niepenetracyjny seks, ale intymność nie musi wcale oznaczać żadnego dotyku, mówi Aoife. "Załóżcie kojącą piosenkę na pięć minut i spójrzcie sobie nawzajem w oczy", mówi Aoife. "Nazywa się to spojrzeniem duszy i tantrycznym ćwiczeniem w kontakcie z partnerem."

8. Nie zatrzymuj się na końcu seksu
"Intymność nie musi się kończyć po osiągnięciu przez was obu kulminacji", mówi Aoife. "Pocałujcie się, przytulcie i połóżcie się blisko. Oksytocyna, hormon miłosny, który unosi się w was obojgu, może pomóc w utrzymaniu iskry."

 Sklep erotyczny - produkty na potencję

Co znajdziesz na sklepie erotycznym to Twoje, oczywiście za odpowiednią cenę. Produkty z naszego sklepu erotycznego niosą za sobą moc dla Twojej potencji i jakości seksu.