7 oznak zgodności seksualnej

 

Zgodność seksualna

Nie ma żadnej oficjalnej definicji i jest ona tak samo łatwa do wyjaśnienia jak fizyka kwantowa. To jest nieuchwytne! To efemeryczne! I to jest.... bardzo ważne dla długowieczności waszego romantycznego związku.

Czasami pojawia się natychmiastowa iskra, a czasami trzeba nad tym popracować. A czasem trudno powiedzieć, że tak czy inaczej. Więc, żeby pomóc, oto 7 oznak zgodności seksualnej.


 
1. NATYCHMIASTOWE ISKRY
Niektóre pary mają szczęście, że od pierwszego wejrzenia trafiają na złoto seksualne. Kiedy iskry lecą w momencie, kiedy kogoś spotykasz, seksualna kompatybilność jest prawie pewnym zakładem. Flirtujesz, nawet nie zauważając? Wyobrażasz sobie, jak to jest dostać się do łóżka ze swoim nowym beau? Czy ty i twoja randka nadal znaleźć swoją rozmowę krążących wokół tematów sexy? Może temperatura twojego ciała wzrasta, twoje ręce stają się lepkie, a ty uważasz, że jest ci dosłownie gorąco i niepokoi. Podczas gdy to wymaga czasu, aby zapoznać się wystarczająco dużo z ciała innej osoby do uprawiania wielkiego seksu, niektóre oznaki zgodności seksualnej są widoczne od razu. 

 

2. OBOJE WIECIE, CZEGO CHCECIE
Poszukiwanie siebie jest jednym z najważniejszych elementów w znalezieniu partnera, który jest zgodny seksualnie z tobą. Jeśli nie wiesz, czego chcesz, skąd będziesz wiedział, kiedy go znajdziesz? Nie musisz mieć mnóstwa partnerów seksualnych, żeby wiedzieć, czego chcesz. Jednakże, niektóre seksualne introspekcje są ważną rzeczą, którą należy zbadać przed zawarciem partnerstwa seksualnego.

Posiadanie ogólnego wyobrażenia o Twojej orientacji seksualnej i preferencjach to praca, którą każdy z partnerów musi wykonać samodzielnie, aby mieć udane relacje. Bez tych kawałków, trudno jest stwierdzić, czy jesteś zgodny. Więc jeśli ty i twój potencjalny partner macie jasność o co szukacie seksualnie, ty jesteś bardziej prawdopodobny być sprawnie osiągać zgodność w sypialni. 

3. PORÓWNYWALNE ZWIĄZKI Z SEKSEM

3. PORÓWNYWALNE ZWIĄZKI Z SEKSEM
Kiedy zaczniesz spotykać się z kimś nowym, porozmawiaj o tym, co znaczy dla ciebie seks i czego chcesz od swojego wspólnego życia seksualnego. Dla jednych seks jest o intymności, dla innych jest głupi i zabawny. Niektórzy lubią uprawiać ten sam rodzaj seksu, podczas gdy inni wolą odkrywać świat poza pudełkiem. Niektórzy unikają seksu, lub muszą uprawiać seks w określony sposób z powodu traumy.

Przeprowadzić dogłębną dyskusję na temat tego, jak wygląda twój związek z seksem. Może to obejmować środowisko, w którym lubisz uprawiać seks, jak często lubisz uprawiać seks, jaki rodzaj seksu, jakie masz fantazje i twoje ogólne libido. Zadaj sobie pytanie, czy te związki są kompatybilne. Jeśli potrzebujesz seksu codziennie, a twój partner jest częściej osobą raz w miesiącu, może on nie trwać! Co prowadzi mnie do następnego punktu:

 

4. MOŻNA ZNALEŹĆ WSPÓLNY GRUNT
Nie każdy ma takie same pragnienia i potrzeby i to jest w porządku! To nie znaczy, że ty i twój partner jesteście skazani na zły seks. Seks jest niesamowicie specyficzny i złożony. Nie każdy będzie chciał uprawiać seks dokładnie w ten sam sposób i z tą samą częstotliwością. Twoja długoterminowa kompatybilność seksualna zależy również od znalezienia przyjemnego środka. Związki są daremne i do przyjęcia. Czasami musisz nadać priorytet przyjemności swojemu partnerowi. Na przykład: czy cieszysz się tymi samymi pozycjami, czy też WSZYSTKIEJ pozycji chcą zrobić z tobą kompromis? Ja jest w porządku mieć różnice, ale jeżeli tam jest żadny wysiłek znajdować nakładanie się między twój potrzebami i pragnieniami, ty no możesz być zgodny. 

 

5. MÓWISZ TO, CO MÓWISZ
Komunikacja jest kluczem do wszystkich aspektów partnerstwa, ale w przypadku seksu jest ona bardzo ważna. Ty i twój partner powinniście być w stanie komunikować swoje granice, swoje fantazje, a co najważniejsze, zgodę. Rozmowy seksualne mogą nie być najłatwiejsze do prowadzenia, ale prowadzą do głębszej intymności i silniejszych związków między partnerami seksualnymi. Jeśli ty i twój partner potraficie sobie poradzić z przemyślaną, troskliwą i produktywną komunikacją na temat seksu, jest to świetny znak, że jesteś zgodny seksualnie. 

6. WSPÓLNY WYSIŁEK

6. WSPÓLNY WYSIŁEK
Utrzymanie twojego życia seksualnego gorące i ekscytujące przez lata wymaga pracy! Jeśli twój partner nie jest chętny do pracy nad twoim życiem seksualnym teraz, będzie chciał 20 lat w dół linii? Utrzymanie iskry życia wymaga wysiłku, komunikacji i wytrwałości w celu utrzymania rzeczy ekscytujących, intymnych i przyjemnych. Wspaniały seks jest tworzony! To nie dzieje się tak po prostu. Najbardziej kompatybilną rzeczą, jaką może zrobić twój partner, jest pokazanie ci, że jest on tak samo zaangażowany jak ty w utrzymanie twojego życia seksualnego jako zabawy i spełnienia.

 

7. RESPEKT
W ostatecznym rozrachunku, kompatybilność seksualna naprawdę polega na wspólnej pracy. W miarę rozwoju waszego związku będą się działy rzeczy, które zmienią wasze życie seksualne i częstotliwość, z jaką uprawiacie seks. Ale tak długo jak twój partner będzie się troszczył o zaspokojenie twoich potrzeb, nie będziesz czuł się zaniedbany. Kompatybilny partner dba o Twoją przyjemność i radość z seksu, który uprawiasz, tak samo jak dba o swój własny. Ta troska jest tym, co utrzymuje iskrę przy życiu.

 sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.