5 pozycji do uprawiania udanego seksu - rady eksperta

Ożyw swój związek poznając nowe pozycje w seksie

Nawet w najlepiej dopasowanym małżeństwie zdarzają się chwilę znudzenia dotychczasowym pożyciem seksualnym. W takim przypadku wystarczy wprowadzić do sypialni nieco nowości.

Może wizyta wibrującego partnera doda pikanterii w sypialni

Może wizyta wibrującego partnera doda pikanterii w sypialni

Zabawki erotyczne stają się coraz popularniejszym sposobem na urozmaicenie życia seksualnego. Wibratory są jedną z najpopularniejszych zabawek na rynku, a ponad połowa wszystkich kobiet w Polsce deklaruje, że z nich korzysta.

Wibratory to urządzenia ręczne, które mogą wibrować z różnymi prędkościami za naciśnięciem jednego przycisku. Niektóre wibratory są zasilane bateryjne, podczas gdy inne muszą być podłączone do gniazdka. Po nałożeniu na obszar wokół lub wewnątrz pochwy wibracje pobudzają przepływ krwi i zwiększają odczucie i pobudzenie.

Wibratory mogą również prowadzić do szybszych lub intensywniejszych orgazmów. Jeśli używasz wibratora po raz pierwszy, możesz wybrać ten z wieloma ustawieniami wibracji, aby wypróbować to, co dla Ciebie najlepsze. Możesz także przeczytać recenzje produktów online lub zapytać sprzedawców o różne marki, lub funkcje.

Gdy twoje podniecenie rośnie, prawdopodobnie poczujesz się bardziej komfortowo z pomysłem użycia wibratora. Kiedy będziesz gotowy do użycia swojej zabawki seksualnej, nałóż niewielką ilość smaru na urządzenie i na genitalia, aby zmniejszyć tarcie. Jeśli wibrator ma inne ustawienia prędkości, spróbuj rozpocząć od najwolniejszego. Możesz zmienić prędkość lub ciśnienie wibratora, aby wpłynąć na czułość. Istnieją wibratory przeznaczone do stymulacji wewnętrznej lub penetracyjnej oraz wibratory do stymulacji zewnętrznej.

Każdy typ wymaga eksperymentów. Korzystanie z wibratora nie musi ograniczać się do genitaliów. Spróbuj wykorzystać wibrator w innych strefach erogennych, takich jak sutki, szyja, tyłek lub stopy.

Lepszy sex dla obojga partnerów dzięki wibratorowi

Lepszy sex dla obojga partnerów dzięki wibratorowi

Badania wykazały, że pary używające wibratorów zgłaszają zwiększone zadowolenie z relacji w porównaniu do par, które tego nie robią. Możesz spróbować trzymać wibrator nad łechtaczką, gdy twój partner stymuluje cię podczas seksu penetracyjnego.

Podczas gry wstępnej ty i twój partner możecie na przemian korzystać z wibratora i używać rąk do stymulacji. Korzystanie z wibratora jest całkowicie bezpieczne, o ile zachowujesz ostrożność podczas jego używania i przechowywania.

Postępuj zgodnie z tymi wskazówkami bezpieczeństwa, aby upewnić się, że wibrator nie powoduje niepożądanych efektów ubocznych. Jeśli dzielisz wibrator ze swoim partnerem, zakładaj nową prezerwatywę na wibrator za każdym razem, gdy go udostępniasz, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji.

Wibratory to świetny pierwszy krok w osiąganiu komfortu w nauce używania zabawek erotycznych. Jeśli używasz wibratora po raz pierwszy, wybierz prosty, który zapewni Ci wszechstronne wrażenia.

Jakie sex pozycje są preferowane przez klientów naszego sex shopu

Jakie sex pozycje są preferowane przez klientów naszego sex shopu

Jeśli chodzi o najpopularniejsze pozycje seksualne najpopularniejsza okazuje się pozycja na pieska, który jest preferowana przez 57% respondentów. Jest ona popularna ze względu na swoją głębszą penetrację, co oznacza zwiększone prawdopodobieństwo stymulacji punktu A - mniej popularnego krewnego punktu G, o którym rzadko się mówi. To stymulacja strefy erogennej przedniego pochwy zapewnia szczególną przyjemność kobietom, które wybierają pieska. Mężczyźni kochają tę pozę nie mniej: głównie ze względu na swoją dominującą pozycję.

Drugie miejsce zajęła pozycja misjonarska. Pomimo reputacji najbardziej nudnej i zwykłej pozycji w świecie seksu, przynosi maksimum przyjemności 46% ludzi. Po pierwsze, nie wymaga dużego wysiłku, szczególnie od partnera, który znajduje się poniżej. Po drugie, dość łatwo jest urozmaicić, na przykład, stosując „metodę równości płci”, aby pobudzić łechtaczkę: obaj partnerzy wykonują ruchy w miednicy w rytmie aktu. Ten mały szczegół zmniejsza głębokość penetracji, ale wzmacnia orgazm zarówno u kobiet, jak i mężczyzn.

Trzecie miejsce na liście zajęła pozycja jeźdźca, który znalazł się w liczbie ulubionych pozycji przez 30% respondentów. Wiele kobiet wskazało, że ich orgazm staje się o wiele bardziej intensywny i łatwiejszy do osiągnięcia, gdy są na szczycie: lubią czuć się dominujące i ustalać tempo, a stymulacja łechtaczki jest silniejsza.

Każdą pozycję można jednak modyfikować. Próbowanie różnych pozycji seksualnych może dodać iskry do twojego życia seksualnego. Jest tyle pozycji seksualnych, których nigdy nie próbowałeś, a różne style seksualne mogą stymulować różne części twojego ciała. Weź swoją ulubioną poduszkę i umieść ją pod miednicą, aby zwiększyć wsparcie podczas pozycji na pieska. Zegnij kolana, unieś miednicę do góry i rozłóż nogi na tyle, aby umożliwić pchnięcie. Fantastyczne w tej pozycji jest to, że pozwala kontrolować głębokość penetracji i promuje stymulację łechtaczki.

Aby sprawdzić wszystkie te pozycje z pewnością przydadzą Ci się tabletki na potencję, dobrze się składa bo są u nas w sklepie erotycznym.

Propozycje na fajne sex pozycje

Propozycje na fajne sex pozycje

Sex pozycja na cowgirl / na jeźdźca

Ta pozycja będzie bardzo podobna wśród par, które uprawiają seks od dłuższego czasu. W tej pozycji mężczyzna leży na plecach, a kobieta jest na górze, twarzą do niego. To daje kobiecie kontrolę nad głębokością i penetracją oraz decyduje o tempie seksu, a także jest niesamowita dla stymulacji łechtaczki. W przypadku mężczyzn ta pozycja pozwala mu łatwo stymulować kobiety palcami, tym samym pomagając kobietom szybciej osiągnąć orgazm. Jednocześnie penis będzie silnie stymulowany, ponieważ kobieta ostatecznie będzie się poruszać w przód i w tył zamiast w górę i w dół.

Sex pozycja na Misjonarz

Wśród wielu różnych stylów seksu pozycja misjonarska jest ulubiona dla wielu par. W tym stylu seksu kobieta leży na plecach, a mężczyzna leży twarzą do niej. Powodem, dla którego ludzie wybierają misjonarską pozycję seksu jako najlepszy styl seksu, jest to, że jest ona prosta i skuteczna. Lekkie przesunięcie nóg może stymulować różne części ciała.

Sex pozycja na łyżeczka

Pomimo tego, że jest postrzegany jako akt uczuć wśród par, który niekoniecznie obejmuje intymność, może być również wykorzystywany jako pozycja seksualna. Jest to idealne rozwiązanie, gdy chcesz nie spieszyć się ze swoim partnerem. Pozycja obejmuje mężczyznę leżącego na boku, do kobiety od tyłu i powolną penetrację. Ta będzie płytka, więc mężczyzna nie zostanie nadmiernie pobudzony, co wydłuży czas trwania stosunku. Jednak odległość między wami, gdy twój penis ociera się o jej punkt G, może wzmocnić intymność, ułatwiając kobiecie osiągnięcie orgazmu. Wiele kobiet uważa to za najlepszą pozycję do seksu.

Sex pozycja na krzyż

Ten może stać się twoim ulubionym wśród 5 najlepszych pozycji seksualnych. Pozycja krzyżowa może nie przychodzić ci do głowy natychmiast, gdy myślisz o pozycjach seksualnych i może być trochę trudna dla początkujących, ale jeśli uda ci się opanować tę sztukę, może być bardzo satysfakcjonująca zarówno dla ciebie, jak i twojego partnera. W tej pozycji mężczyzna leży na boku z kobietą na plecach, z podniesionymi nogami. Chociaż ta pozycja wymaga głębszej penetracji niż łyżki i daje wyższy poziom przyjemności, przy ograniczonych możliwościach ruchowych dla mężczyzny.

Sex pozycja na zmodyfikowany styl pieska

Wszyscy jesteśmy świadomi pozycji seksualnej w stylu pieska, ale czy słyszałeś o zmodyfikowanej pozycji w stylu pieska? Jak sama nazwa wskazuje, jest to zaawansowana wersja pierwotnej pozycji. W wersji standardowej mężczyzna penetruje kobietę od tyłu, która jest na czworakach, a mężczyzna trzyma ją za biodra. W zmodyfikowanym stylu pieska kobiety obniżają się, a mężczyzna robi to samo. Chociaż mężczyzna i kobieta doświadczyliby tego samego dreszczyku emocji, robiąc to w stylu pieska, jest on przeznaczony do długiej i intymnej sesji zamiast krótkich i słodkich wrażeń, jak w przypadku zwykłego pieska. Ponieważ penetracja nie będzie dla niego tak głęboka, oboje możecie dążyć do osiągnięcia tego wzajemnego punktu kulminacyjnego. Nic więc dziwnego, że jest to jedna z najlepszych pozycji seksualnych dla wielu par.

Jeszcze jedno godne uwagi

Oprócz tych 5 najlepszych pozycji seksualnych, jest jeszcze jedna, która powinna znaleźć się na liście najlepszych pozycji seksualnych. To pozycja siedząca. W tej pozycji mężczyzna siedzi ze skrzyżowanymi nogami, a na nim siada kobieta. Kobieta owija nogi wokół jego pleców i wiąże ręce na jego szyi, w ten sposób może kontrolować tempo. Pomaga także w głębokiej penetracji.

 

Źródła wykorzystane do napisania artykułu:

http://www.seremet.org/kamasutra3.html

https://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_pozycji_seksualnych

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.