4 Momenty dnia na przerwę zasilaną wibratorem

4 Momenty dnia na przerwę zasilaną wibratorem

Wibratory dla kobiet zawsze są przyjemnymi zabawkami, ale czasami mogą służyć jeszcze większemu celowi. Oto 4 optymalne momenty, aby korzystać z wibratora i czerpać korzyści z niektórych zabawy solo.

Orgazm o poranku jest jak śniadanie mistrzów. 

Przez wieki zwabił kobiet i mężczyzn, lekarzy i naukowców, do myślenia, że to było nic więcej niż trochę żarówki kilka centymetrów nad wejściem pochwy. Ale kiedy społeczność naukowa w końcu zdecydowała się zainteresować nim trochę, byli zszokowani, aby zdać sobie sprawę, że jest dużo więcej do niego, a większość organu jest rzeczywiście ukryte. Co wyjaśnia, dlaczego orgazm łechtaczki może czuć się naprawdę bardzo wewnętrznie. I to nie tylko! Pochodzący z tych samych tkanek zarodka, co penis, ma o wiele więcej zakończeń nerwowych, ale tylko jedną funkcję: przyjemność. Jest ona również absolutnie kluczem do kobiecej przyjemności, ponieważ 2 z 3 kobiet potrzebują stymulacji łechtaczki do szczytowania.

Seks to śniadanie mistrzów. 

Śniadanie mistrzów

Dotyczy to również seksu w pojedynkę. Kiedy organizujemy orgazm, nasz organizm uwalnia endorfiny i oksytocynę, które są hormonami poprawiającymi nastrój. Czy możesz wymyślić lepszy sposób na rozpoczęcie dnia na właściwej stopie? A jeśli czujesz się leniwy, aby wykonać pracę samodzielnie, to jest to, co wibratory są dla! Uaktualnić czas drzemki z Vibrator Fun Co jest najlepsze niż zrobić sobie przerwę od dnia do ładowania? Naps może przywrócić czujność, zwiększyć wydajność, a nawet zmniejszyć ryzyko błędów i wypadków. Badanie przeprowadzone w NASA wykazało, że 40-minutowa drzemka poprawiła wydajność o 34% i czujność o 100%. 20-minutowa drzemka pomoże Ci zwiększyć poziom energii bez uczucia szamotaniny lub trudności z zasypianiem później. I są one również mini-vacation od świata.

Dlaczego więc nie poprawić swoje wakacje z dodatkowym relaksem?

Orgazmy zapewniają wielką ulgę w stresie, i są bardzo skuteczne, aby zdjąć swój umysł z rzeczy ... Naps są wspaniałe chwile, aby korzystać z wibratora, ale cieszyć się wibracje bez brzęczenia.

Wibrator jest najlepszym substytutem do makijażu.

Po pierwsze, ciśnienie krwi wzrasta i w rezultacie nasze ciało pompuje więcej. Ciśnienie krwi w skórze wzrasta, a wraz z nim tlen i substancje odżywcze. Skóra staje się cieplejsza i spłukana. Co więcej, badania wykazały, że kobiety po orgazmie mają niższy poziom kortyzolu, co jest dobrą wiadomością dla naszej skóry, ponieważ wysoki poziom kortyzolu przyczynia się do degradacji kolagenu. Naturalnie czerwone policzki są zdecydowanie najlepszym i najtańszym makijażem, jaki można nosić, ale jest jeszcze jedna korzyść z tego, że przed wyjściem na zewnątrz można cieszyć się pewną dozą miłości własnej. To promienny blask wiary w siebie, który wiąże się z wiedzą, jak się podobać. Czas, aby uaktualnić swoją próżność z wibratorem!

Czy używasz lubrykantu?

Tak/Nie wibracje On To Doze Off Posiadanie rytuału, aby zakończyć przed pójściem spać pomaga mózg przygotować się do dobrej nocy snu. Widzimy dwa powody, dla których należy włączyć trochę czasu z wibratorem w swoim rytuale nocnym. Pierwszy z nich odnosi się do wspaniałej chemii, która dzieje się w naszym organizmie podczas aktywności seksualnej. Podczas orgazmu uwalniany jest hormon zwany oksytocyną. Zmniejsza on poziom stresu i jest często uwalniany wraz z melatoniną, podstawowym hormonem regulującym zegary naszego ciała. Drugi ma więcej wspólnego z przyjemną zmianą w twoim treningu myślowym, która przychodzi wraz z samouwielbieniem. Chyba, że odtworzenie spotkania w biurze lub zorganizowanie prezentacji PowerPoint w Twojej głowie jest tym, co łaskocze Twoją fantazję, są szanse, że Twój mózg będzie badał mniej stresujące i bardziej zmysłowe obszary Twojego życia i Twojej wyobraźni. Bądźmy szczerzy, myśli erotyczne są milszym sposobem na zakończenie dnia niż jutrzejsza lista rzeczy do zrobienia! Dlaczego więc nie zbadać wibratory jako akcesoria do kiosków nocnych? Badając tysiące kobiet

 sex shop - produkty na potencję

Znajdź swoje produkty na naszym sex shopie i ciesz się nową jakością seksu. Potencja to jedna z rzeczy o jakie możesz zadbać kupując produkty erotyczne z naszego sex shopu.