4 Kroki do seksualnej niezależności

Niezależność seksualna jest blisko

Seksualna niezależność to przejęcie kontroli nad własną przyjemnością. W proces ten mogą być zaangażowane inne osoby, ale kiedy już do tego dojdzie, Twoja przyjemność jest Twoim przywilejem. 

Możesz oczekiwać, że twój partner odbierze cię z lotniska. Pewnie oczekujesz, że będzie pamiętał o twoich urodzinach i naprawi zasłonę prysznicową, którą zepsuli. Przykro mi to mówić, ale nie możesz oczekiwać, że twój partner będzie odpowiedzialny za twoje orgazmy.

W filmach i telewizji seks zazwyczaj wygląda jak trzy lub cztery uderzenia, po których następuje równoczesne orgazm. Oczywiście każdy, kto kiedykolwiek uprawiał seks, wie, że zazwyczaj potrzeba trochę więcej, aby naprawdę zostać wysłanym na krawędzi. I chociaż możesz chcieć, żeby twój partner cię udusił i zrobił z tobą to, co zechce, prawda jest taka, że jeśli chodzi o twoje orgazmy, to ty jesteś za nie odpowiedzialny. Oto jak przejąć kontrolę nad własną przyjemnością.

 
1. UWOLNIJCIE SWOJE PODNIECENIE


Tak jak każdy ma inne pragnienia lub ulubione pozycje seksualne - każdy inaczej przeżywa podniecenie. Możesz być gotowy na to, żeby go założyć przy kropli kapelusza. Być może będziesz potrzebować partnera, aby kulka się przetoczyła. Może lubisz się masturbować przed seksem z partnerem. Pierwszym krokiem do osiągnięcia seksualnej niezależności, jest nauczenie się, co jest potrzebne, aby w pierwszej kolejności wprowadzić Cię w nastrój do seksu. Czy potrzebujesz emocjonalnego związku z kimś? Czy musisz wiedzieć, że wszystkie obowiązki są wykonane?

Pracując nad rozpakowaniem swojego podniecenia, może się okazać, że Ty i Twój partner chcecie uprawiać seks w różnych częstotliwościach. To zupełnie "normalne" / wspólne dla ciebie i twojego partnera, że masz różne libido. To, że jesteś super w swoim partnerze nie musi oznaczać, że cały czas próbujesz uprawiać z nim seks. A co więcej, nigdy nie musisz uprawiać seksu, chyba że absolutnie tego chcesz. Dowiedz się, co jest potrzebne, aby wprawić cię w nastrój, dowiedz się, co jest potrzebne, aby utrzymać cię w nastroju. Następnie, naucz się wyrażać obie te rzeczy swojemu partnerowi. To jest proces, ale jesteście w nim razem!

 
2. NAUCZ SIĘ SWOJEGO ORGAZMU

2. NAUCZ SIĘ SWOJEGO ORGAZMU
Większość właścicieli wagin nie może orgazmować z samej penetracji. Powtórzę to jeszcze raz, większość ludzi potrzebuje więcej niż kilka pędów, aby dotrzeć do wielkiego O. Po znalezieniu tego, co wprawia cię w nastrój - świece, uspokajająca muzyka, miękkie prześcieradła, emocjonalne połączenie, brudna rozmowa, itp. Czy potrzebujesz stymulacji łechtaczki. Czy lubisz seks oralny? Może chcesz wnieść do mieszanki zabawkę pary.

Jedynym sposobem, abyś mógł powiedzieć swojemu partnerowi, co działa na twoje ciało, jest nauczenie się go najpierw samemu. Masturbować się. Zbadaj swoje ciało za pomocą lustra. Spróbuj różnych produktów i wrażeń. Kostki lodu? Pióra? Zastanów się nad swoimi pragnieniami i fantazjami. Posłuchaj erotyki audio lub obejrzyj etyczne porno. Odrób pracę domową z orgazmem, żeby dowiedzieć się, co naprawdę cię gryzie. Jeśli zauważysz, że walczysz o to, by skończyć z partnerem, rozważ wzajemną masturbację, albo każ im patrzeć na ciebie jak na swoją przyjemność. Dotykanie siebie razem jest seksownym sposobem na pozostanie w kontakcie, gdy dajesz im lekcję o tym, co jest dla ciebie właściwe.

 
3. PYTAJ O TO, CO CHCESZ W ŁÓŻKU


Pewnego razu w zatłoczonym samolocie obejrzałem naprawdę zły film z Sethem Roganem w nim, ale szczerze mówiąc, była to jedna z najbardziej pouczających scen seksualnych, jakie kiedykolwiek widziałem w filmie. Dwoje bohaterów wkrótce miało się spotkać w biurze, nie byli partnerami, nie kochali się namiętnie, a mimo to kobieta mówi wprost: "Obróć mnie, daj mi klapsa i pociągnij trochę za włosy", jakby zamawiała hamburgera z podjazdu. Pamiętam, jak patrzyłam i myślałam, czy to naprawdę takie proste? Alarm spoilera: tak, tak może być.

Nie musisz czuć się jak owca czy cipka. Zapytanie o to, czego chcesz w łóżku, jest głównym składnikiem seksualnej niezależności. Jest nie tylko gorąca i seksowna, ale również niezwykle pomocna! Jeśli to dziwne uczucie pytać o to, czego chcesz w tej chwili, spróbuj porozmawiać o tym kiedyś, kiedy oboje jesteście w pełni ubrani i nie zamierzacie uprawiać seksu. Przynieś to, gdy gotujesz kolację lub spróbuj podkręcić ogień podczas pisania. Jeśli sprawisz, że rozmowa o seksie będzie bardziej powszechna, będzie mniej onieśmielające prosić o przypięcie lub spróbować nowego ruchu.

 
4. ZAOSTRZ RUTYNĘ MASTURBACJI


Nikt nie może się do ciebie dobrać tak jak ty. To może zabrzmieć głupio, ale trzeba czasu, aby naprawdę pielęgnować swoje własne ciało. Aby mieć seksualną niezależność, musisz być w stanie włączyć się całkowicie samodzielnie. Jak seks partnerski, po pewnym czasie masturbacja może być rutyną. Poświęć trochę czasu, żeby to doprawić! Weźcie kąpiel. Zamów nową, ekscytującą zabawkę z technologią, której nie znasz, jak Zumio. Spróbuj nowej pozycji. Włącz lustro. Możliwości są nieograniczone na drodze do seksualnej niezależności. Kiedy zaczniesz myśleć o pudełku dla siebie, nauczysz się nowych rzeczy o swoim ciele i pożądaniu, a także będziesz mógł tworzyć nowe pomysły z partnerem.

 gadżety erotyczne na potencję

Gadżety erotyczne potrafią podnieść libido i potencję a wszystkie możliwe zabawki znajdziesz w naszym sklepie erotycznym.